Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    SemaMare odi u kujac sa videom
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by sthooligan
      SemaMare odi u kujac sa videom

      u mene drug je to gledao a bile mu slusalice na usima , pocupao je sve iz PC kad se trznuo
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • Re: CHAT


        tako sam i ja jednom, doso kod frenda prije grada, popili litru zestice, zapalili i sad on meni kaze, aj si odigraj jedan nivo, pusti on FEAR, igram igram i najednom ona mala ruzna spodoba, tako sam se usro da sam mu odnio komp za metar i s nogom sam mu plastiku sjeb na printeru haha
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Joe

          tako sam i ja jednom, doso kod frenda prije grada, popili litru zestice, zapalili i sad on meni kaze, aj si odigraj jedan nivo, pusti on FEAR, igram igram i najednom ona mala ruzna spodoba, tako sam se usro da sam mu odnio komp za metar i s nogom sam mu plastiku sjeb na printeru haha

          *****e su to situacije skrozzz , stete za sekundu mozes nanijet da valja
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • Re: CHAT

            kako to da nema puno kineza ili japanaca bodibildera ?
            Moderation in bodybuilding is a vice,moderation in discipline is failure

            Comment


            • Re: CHAT

              Kako to da nema puno Hrvata ragbijaša? Jednostavno u toj zemlji taj sport nije dovoljno eksponiran populaciji.
              Originally posted by HeadacheR
              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

              Comment


              • Re: CHAT

                da ali kad pogledas poznati su po borilackim vjestinama dakle moraju vjezbat ali bodibildera i nema bas
                Moderation in bodybuilding is a vice,moderation in discipline is failure

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Goku031
                  da ali kad pogledas poznati su po borilackim vjestinama dakle moraju vjezbat ali bodibildera i nema bas
                  Pa vježbaju u teretani, al ne po bb standardima.
                  Originally posted by HeadacheR
                  Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Gledam kako mi propada rad zadnjih par mjeseci :/
                    ..sve je bilo ok do ponedjeljka.. dosao do 83kg, kad me uhvatila neka viroza.. bio kod doktorice kaze da je crijevna viroza i da ce proci ...

                    jedem duplo manje nego inace i poneki put povratim... u 5 dana igubio sam 4kg koja ja jako jako tesko dobio (ektomorf)

                    poludija sam.. nemogu jesti ni trenirati
                    “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Gledam kako mi propada rad zadnjih par mjeseci :/
                      ..sve je bilo ok do ponedjeljka.. dosao do 83kg, kad me uhvatila neka viroza.. bio kod doktorice kaze da je crijevna viroza i da ce proci ...

                      jedem duplo manje nego inace i poneki put povratim... u 5 dana igubio sam 4kg koja ja jako jako tesko dobio (ektomorf)

                      poludija sam.. nemogu jesti ni trenirati
                      “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        ne sekiraj se, dobjes ih cim vratis pravu prehranu, to ti je voda i glikogen
                        panta rei

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          popije san 2l crnog domaceg vina i dobro san se napije
                          sad mogu ic samo lec
                          Originally posted by Jurica
                          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by baksuz
                            ne sekiraj se, dobjes ih cim vratis pravu prehranu, to ti je voda i glikogen
                            svaka podrska mi dobro dosla... ludim ove dane
                            “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              prisili se jest
                              a i nije misice tako lako izgubit
                              kako ti je napisao gore, to ti je voda
                              vratices se u normalu kad ozdravis

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Goku031
                                kako to da nema puno kineza ili japanaca bodibildera ?
                                Po nekoj mojoj logici, kinezi, japanci i ostala kosooka bića nemaju predispozicije za BB, prevenstveno mislim na hormonalnu podlogu. Sitni su, uske klavikule, tanke ruke, sve neki ektići, testosteron nisu vidili niti na tv-u a kamoli u svom tijelu
                                Chill bro

                                Comment

                                Working...
                                X