Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Vepar24
    To je *****a istina nikako sit ...izvor masti su mi kad jedem s posnim maslinovo ulje i bademi i nekad popijem navečer laneno ulje al svaki put imam osjećaj da ću povratit sere mi se na to laneno .
    ...nisam nikada probao sa posnim neko ulje ..ne zvuci privlacno :s...orasi za mene...a posni je inace chudo, jos samo da se moze najesti od njega
    U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
    sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Vepar24
      To je *****a istina nikako sit ...izvor masti su mi kad jedem s posnim maslinovo ulje i bademi i nekad popijem navečer laneno ulje al svaki put imam osjećaj da ću povratit sere mi se na to laneno .
      Obrok prije neka budu jaja, a onda izbaci laneno iz posnog i ostavi bademe.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: CHAT

        je li itko čuo onu novu pjesmu...mislim da je izvodi neka američka grupa ili pjevač...ide ovako.....tara ra tara ra tara rarara rarrara ra ra ra ra...
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • Re: CHAT

          Patrik,daj se smiri s tim slikama kad vidim avatar odmah me uhvati volja za treningom a ja moram na spavanje.

          Comment


          • Re: CHAT

            Patriče prekini s avatarima!!!!!
            dostaje tvoje torture vise

            Comment


            • Re: CHAT

              BAN za Patrika, provocira i deprimira ostale clanove!
              U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
              sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by VelikiBlek
                je li itko čuo onu novu pjesmu...mislim da je izvodi neka američka grupa ili pjevač...ide ovako.....tara ra tara ra tara rarara rarrara ra ra ra ra...
                Jel ovo
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • Re: CHAT

                  Mene ne deprimira!!!


                  "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by vea
                    Mene ne deprimira!!!

                    Ni mene, dapače motivira

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        ...ne znam za vas..ali ja ovo ne mogu vise da trpim
                        U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                        sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Najeo sam se ko prasac!!! 500g piletine jecam salata i desert posni i sumskim vocem!! odo ocistit gym i napokon po nove ploce!!

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            takva me glad uvatila danas na defki da san sad za rucak poije 2 komada palente, duplu piletinu, 2x kupus, grah i vocni jogurt...i u zelucu mi je stanje koda nisan ni jeo koliko je brzo probavljeno
                            Originally posted by Jurica
                            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by gargamel69
                              Najeo sam se ko prasac!!! 500g piletine jecam salata i desert posni i sumskim vocem!! odo ocistit gym i napokon po nove ploce!!
                              Originally posted by giusseppe7777
                              takva me glad uvatila danas na defki da san sad za rucak poije 2 komada palente, duplu piletinu, 2x kupus, grah i vocni jogurt...i u zelucu mi je stanje koda nisan ni jeo koliko je brzo probavljeno
                              svi gladni

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by mAllyBildeR
                                Originally posted by gargamel69
                                Najeo sam se ko prasac!!! 500g piletine jecam salata i desert posni i sumskim vocem!! odo ocistit gym i napokon po nove ploce!!
                                Originally posted by giusseppe7777
                                takva me glad uvatila danas na defki da san sad za rucak poije 2 komada palente, duplu piletinu, 2x kupus, grah i vocni jogurt...i u zelucu mi je stanje koda nisan ni jeo koliko je brzo probavljeno
                                svi gladni
                                ma gamad gladna
                                Originally posted by Jurica
                                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                                Comment

                                Working...
                                X