Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    kaj se neko uopce ima bost ako nije profi sportas, treba mu odma 2-3 sljage opalit

    i pitanje je bilo jel frajer natural, vidi se iza aviona da nije i tocka

    onda ovi nadobudnici odma da se zanemaruje njegov trud u teretani

    realno taj decko nebi bio niko i nista bez steroida, nit bi se njegovi filmici vrtili itd

    surova realnost je da bi bio ko ostali


    i da hebo vas i kalij i natrij (oko cega se vi sve opterecujete izuzev dide koji je natjecatelj)

    Comment


    • Re: CHAT

      Stvar osobnog izbora ko i sve drugo u zivotu. To me se apsolutno ne tice, dokle god ta osoba ne ide kenjkat gluposti.

      Comment


      • Re: CHAT

        Ja sam do pre godinu dana bio izraziti protivnik steroida u svim sportovima. Onda sam s vremenom upoznao ljude koji ih koriste i video sam da to nije ništa toliko negativno. Naprotiv.

        Danas nisam više protivnik steroida.

        Problem je što su steroidi ilegalni (uglavnom) i što ne postoji medicinski nadzor pod kojiim bi se koristili, a da se od njih ima samo koristi, sa bez imalo ili sa minimalno negativnih posledica.

        Steroide doživljavam kao marihuanu. I ona je nelegalna, ali je mnogi koriste, niti im odobravam, niti im negodujem. Stvar izbora.

        Najveći je problem i predrasude koje ljudi imaju prema steroidima... Znate svi i sami koliko je teško ubediti ljude da su suplementi veštački isto koliko sok iz tetrapaka ili vitamin C u tableti, ali ne vredi, uvek će nas gledati sa podozrenjem, kako ćemo se uništiti od toga...

        Moj kum je pre neki dan, dok je davo klincu (5. razred) da mu otpije penu od piva (što redovno radi i sa kafom), kenjao na sva usta kako su proteini veštaci, koji će mi stvoriti veštaćke mišiće i uzeo mi za zlo, što sam proteinski šejk popio pred klincem, čime sam izazvao šok u njegovoj glavi... Ja nisam hteo da nastavljam priču, samo sam rekao dok detetu daješ da pije pivo, suludo je da kenjaš o proteinima...

        Mogu samo da zamislim, s kakvim se sve predrasudama susreću oni koji su na steroidima...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Dača View Post
          Steroide doživljavam kao marihuanu. I ona je nelegalna, ali je mnogi koriste, niti im odobravam, niti im negodujem. Stvar izbora.
          a jes ga usro sad svaka ti ćast... pa jel znaš nekog da su mu izrasle cice od marihuane?

          inaće se slažem sa većim dijelom posta. Niti ja ne gledam na stereoide kao nešto negativno i a priori štetno, ali samu pobudu uzimanja istih vidim kao znak psihičke slabosti.
          Isključio bih naravno natjecateljski BB ili ljude sa izrazito lošim genetskim predispozicijama. Kod njih to smatram vrstom medicinske terapije.
          Last edited by kingpin; 16-03-14, 19:09.
          Znoj štedi krv

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by kingpin View Post
            a jes ga usro sad svaka ti ćast... pa jel znaš nekog da su mu izrasle cice od marihuane?

            inaće se slažem sa većim dijelom posta. Niti ja ne gledam na stereoide kao nešto negativno i a priori štetno, ali samu pobudu uzimanja istih vidim kao znak psihičke slabosti.
            Isključio bih naravno natjecateljski BB ili ljude sa izrazito lošim genetskim predispozicijama. Kod njih to smatram vrstu medicinske terapije.
            A samo mi kaži iskreno, jel' ti lično poznaješ nekog ko je na steroidima i da su mu porasle sise OD STEROIDA ili si samo gledao na slikama i klipovima?
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by jozo13 View Post
              kaj se neko uopce ima bost ako nije profi sportas, treba mu odma 2-3 sljage opalit

              i pitanje je bilo jel frajer natural, vidi se iza aviona da nije i tocka

              onda ovi nadobudnici odma da se zanemaruje njegov trud u teretani

              realno taj decko nebi bio niko i nista bez steroida, nit bi se njegovi filmici vrtili itd

              surova realnost je da bi bio ko ostali


              i da hebo vas i kalij i natrij (oko cega se vi sve opterecujete izuzev dide koji je natjecatelj)

              Originally posted by jozo13 View Post
              kaj se neko uopce ima bost ako nije profi sportas, treba mu odma 2-3 sljage opalit
              Profi sportas je koristio steroide prije nego je postao profi sportas. Jer da bi postao profi sportas ( mislim na BB ) morao je prvo koristiti steroide.
              Dalje, korisnici steroida (vecina natjecatelja) imaju za nagradu kantu wheya, jel to dovoljno da se koristi steroidima? Nije niti ih koristi zato, vec da bi bio superiorniji od ostalih.
              P.S morao bi se dobro šljaga naopaljivati oko sebe jer iako nisi svjestan usera je koliko hoces oko tebe a na tebi nije da sudis jel ih netko uzima da bi bio superioran na plaži ili na bini. Steroide trpate sve u isti koš, zdravi nisu ali nisu ni cigarete ni alkohol.
              Pun qrac vise ljudi umire od raka pluca zbog cigareta, koliko od steroida?

              Originally posted by jozo13 View Post
              i da hebo vas i kalij i natrij (oko cega se vi sve opterecujete izuzev dide koji je natjecatelj)
              Ja nisam natjecatelj i pri kraju dijete cu se opteretiti ciklusom na/ka pumpe da postignem suh izgled kojeg cu kasnije nastojati odrzavati, u cemu vidis problem?

              Comment


              • Re: CHAT

                Ja kad sam rekao prijateljima da pijem proteine samo je jedan znao šta su proteini. Jedan je mislio da su proteini steroidi, drugi je mislio da ce mi se muda skupiti, a treci misli da ce se usporiti od zgibova šta reći..

                U subotu sam sa prijateljima farbao učionicu od 7 do 13 i onakav umoran odlucim da odradim trening.. Radio sam prsa i nisam bas full forsirao trening.. Uradim prvu seriju 5*58, drugu 5*60,5 i krenem trecu i odradim 3 ponavljanja i pokusam 4 i vidim da ne mogu i nekako se izvucem (hvala BOGU) i danas ustanem i rame me boli.. Boli samo na dodir kao da je kost malo iskočila.. Nadam se da ce proci..
                Formula je volja!

                Comment


                • Re: CHAT

                  znam ih par površno a jedam mi je jedan od najboljih prijatelja.

                  koliko vidim nisu mu narasle sise premda i da jesu od silnog špeka se ne bi niti vidjele.
                  Znoj štedi krv

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    A da cujem koje su najčešće izjave kada netko primjeti da trenirate jer ocito ste napravili neki pomak cim netko baca komentare, u suprotnom ne bi ni komentirao da promjena nije očigledna.
                    Uglavnom najčešća izjava koju ja čujem je : "Uzalud mišići kad ona stvar ne radi" i mil. takvih izjava iste vrste samo u drugoj kombinaciji rječi.

                    Valjda balkanska psiha što te prije ocrni, lakše ce mu biti kad te pogleda ponovno
                    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      ja se radi takvih ne brinem,ja u razredu imam likova koji me gledaju kao cudaka samo zato sto se zdravo hranim pod odmorom i dalje i sto 2 puta marendu kupujem u skoli ono 10:00 pa 13:00,kad sam ponesao jednom rizine krekere i posni sir rekli su mi "Boze Bruno ti nisi normalan" Sto cu ja drugo neg se smijat haha,znam da radim nesto dobro za sebe i uzivam u tom ili kad jedem delux bez kruha "ajme kako mozes to samo jest :O " i tako to,ili recimo ja kad prolazim i ono dode mi lik i govori iza leda i cujem "vidi ga kako se napuhao,kako se isprsio,kako se zateguno" i tako te cake,al ne pali to kod mene,zapravo meni je takvo nesto drago cut,daje mi pogon jako dobar
                      "Veni,Vidi,Vici"

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Sta ce meni misic ja sam nogometas

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Draven View Post
                          A da cujem koje su najčešće izjave kada netko primjeti da trenirate jer ocito ste napravili neki pomak cim netko baca komentare, u suprotnom ne bi ni komentirao da promjena nije očigledna.
                          Uglavnom najčešća izjava koju ja čujem je : "Uzalud mišići kad ona stvar ne radi" i mil. takvih izjava iste vrste samo u drugoj kombinaciji rječi.

                          Valjda balkanska psiha što te prije ocrni, lakše ce mu biti kad te pogleda ponovno
                          Prof. iz biologije kada sam ja izvadio shaker i počeo mučkati whey. "To ti nije zdravo. Meni sve to nije zdravo, ta kemija, zar imaš dozvolu mame i tate?!" a ona se opija vikendom i puši.. ili pijem shake na hodniku i dođe neka cura "Šta to piješ, jel' to ono od čega rastu mišići?" haha i ja ju pogledam, ma tako nekako, samo je više kompleksno a ona blenula.. Ili dok čujem po školi dečkiće neke po školi kako pričaju o meni kako od proteina ja mogu čučnuti 100kg ili povuci 120kg na dl-u i da kako bi oni to mogli s kemijom............ ajme majko, samo se smijem ali ni ne zamaram se time Kako je rekao jedan kolega u teretani "šuti i vježbaj, kada dođe ljeto i kada te pitaju šta si radio, reci da si stalno jeo musaku i da si se nabildao samo jedući musaku pa da vidiš šhow" hahahaha
                          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Preko ljeta svi majraju. THEY ARE JELLY
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Amelka View Post
                              Sta ce meni misic ja sam nogometas
                              u kojem klubu igras?

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Imam i ja anegdota na to,hahaha par njih na faksu me ubijedilo dok nisam krenio citati,regao na forum i opcenito informirao se izvan rijeci prijatelja/poznika da je whey tj.proteinski prasak kemija,da oni hoce biti natural,poistovjecivali su kreatin sa steroidima,whey im bio kemija itd.

                                a meni je prije par dana,na moj sok i nevjericu zenska sa faksa sa kojom rijec u 3 godine nisam progovorio i kao jesi ti smrsavio ja onako jel meni govoris ona kao da pa vidi se da si izgubio 15-tak kg,ja onako gledam i ne vjerujem
                                a ja nisam nimalo zadovoljan,sta reci onda

                                mogla bi se i neka tema otvoriti sa tim izjavama upucenih fitness/bb pojedinaca
                                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                                BB AND THIS !

                                Comment

                                Working...
                                X