Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    za ovaj sveti grb na avataru

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by jozo13 View Post
      za ovaj sveti grb na avataru
      Jel si spremio neke kokice, kikiriki, pivo?
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT

        mene to uopce ne privlaci samo televizor, utakmica i hebavanje majke sucu i neymaru

        tolki me adrenalin pere da nemogu nis jest a imam jedno 120 otkucaja u minuti od 1 do 91. minute

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by jozo13 View Post
          mene to uopce ne privlaci samo televizor, utakmica i hebavanje majke sucu i neymaru

          tolki me adrenalin pere da nemogu nis jest a imam jedno 120 otkucaja u minuti od 1 do 91. minute
          I koja je tvoja prognoza rezultata?
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: CHAT

            Tesko za procijenit stvarno, inače protiv najačih smo najbolji ybg mentalitet nas balkanaca

            primjer: hrrvatska 2002 godine izgubi od meksika onda dobijemu ITALIJU i onda za prolaz spusimo od EKVADORA EKVADORA!!!!!

            srbija 2010 spusi od gane i australije a tuče njemačku niđe veze :S

            tako da se nadam pozitivnom rezultatu evo 1:1

            Comment


            • Re: CHAT

              Predviđam tvrdu i zatvorenu utakmicu, obzirom da je prva... Ne verujem da će biti mnogo golova.... Možda čak 0:0.
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT

                i ja u cijelom 1. kolu jako malo golova... bit ce dosta utakmica prvo poluvrijeme x heheheh

                Comment


                • Re: CHAT

                  ja predvidam 2 opcije. Prva da cemo izgubiti, istrositi se i onda pa pa, druga da cemo dobiti i onda izgubiti od bezveznjaka. Nasa klasika

                  Edit. Kako god da bude neka bude zanimljiva tekma i ja zadovoljan

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by jozo13 View Post
                    i ja u cijelom 1. kolu jako malo golova... bit ce dosta utakmica prvo poluvrijeme x heheheh
                    Ma izgubit cemo al ono nece bit 4-5 golova nego ak bude bit ce 1-0 2-1 ono izgubit ponosno
                    Ipak je to brazil zemlja koja je cijela u nogometu nema igrača da nije ono elitni elitni, da se razumijemo i hrv je predobra ovako sam kad zajedno igraju uvijek su katastrofa a pojedinačno su odlični

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      ma i pred euro 2012 smo isto bili osporavani i odigrali smo vise nego dobro prvenstvo.. samo nismo imali sreće

                      trebali smo Španjolce doma poslat da je raketa zabio onog mrtvaca

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by jozo13 View Post
                        ma i pred euro 2012 smo isto bili osporavani i odigrali smo vise nego dobro prvenstvo.. samo nismo imali sreće

                        trebali smo Španjolce doma poslat da je raketa zabio onog mrtvaca
                        dobro da al nakon dolaska stimca sve je otislo kvragu xd sad se vraca lijepo sa kovačem al ono tek je dosao jos

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Bit ce gusto u svakom slucaju tak da ocekujem neki remi il u najgorem slucaju minimalni poraz.

                          Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by TomyBravo View Post
                            Bit ce gusto u svakom slucaju tak da ocekujem neki remi il u najgorem slucaju minimalni poraz.

                            Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2
                            pa to da vjerujem da se nece nimalo osramotit...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Ja vam kazem ako bude prilike da gledate tekmu uzivo u burcu blizu kladare i vidite da Hr igra agresivno to jest da u prvih 15 min igre ima bar jedan zuti, uplatite lovu na HR u zivo kladjenje i ostat ce vam za piksu proteina.... Srbi pokazali kako sa Brazilom slomili su Neymara ubili žuću malog jedva im gol dali .....
                              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Draven View Post
                                Ja vam kazem ako bude prilike da gledate tekmu uzivo u burcu blizu kladare i vidite da Hr igra agresivno to jest da u prvih 15 min igre ima bar jedan zuti, uplatite lovu na HR u zivo kladjenje i ostat ce vam za piksu proteina.... Srbi pokazali kako sa Brazilom slomili su Neymara ubili žuću malog jedva im gol dali .....


                                upravu si da Fred nije onakva igračina nebi nikada gol zabili

                                Comment

                                Working...
                                X