Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by remode View Post
    bogatstvo se negleda kroz materijalna dobra kao sto se ni inteligencija negleda kroz diplomu.
    Tako je remode....
    Bogat čovjek je sretan i zdrav čovjek. A diplomu imaš ako imaš para.

    Comment


    • Re: CHAT

      daj watafak nemas pojma, i to si naso na "googlu"
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by remode View Post
        daj watafak nemas pojma, i to si naso na "googlu"

        Je stari, ali srecom pa sam inteligentan dovoljno pa sam pronašao google! m055.gif

        Comment


        • Re: CHAT

          ni to ti se nece priznat jer to je prepisivanje....moras imat vizije i sam dolazit do spoznaja...sta znas mozda lik prica s bogom
          Pocivao u miru Bozjem

          22.12.1984 - 20.12.2012

          __________________________________________________ ___________________________

          mentor: Sasa Draskovic

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by remode View Post
            bogatstvo se negleda kroz materijalna dobra kao sto se ni inteligencija negleda kroz diplomu.
            jako slatko ali tako ne funkcionira u nasem drustvu,svatko ko kaze da novac nije bitan nek se nastavi igrat sa svojim jednorogom u sobi
            btw moj post se iskrivljava,on me je pitao sta sam napravio od svog zivota a ja sam odgovorio da sam zadovoljan svojim

            Comment


            • Re: CHAT

              Adatar hoces biti ljubazan pa mi pojasniti dio o steroidima koji me zanima napisan u mom postu...
              Take a look
              http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post934959
              Čisto da se mozda bolje informiram tamo gdje sam pogrijesio.

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by WTF View Post
                Adatar hoces biti ljubazan pa mi pojasniti dio o steroidima koji me zanima napisan u mom postu...
                Take a look
                http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post934959
                Čisto da se mozda bolje informiram tamo gdje sam pogrijesio.
                pa puno toga si napisao s cime se neslazem,od cijene,do same prve kure,iako ja malo znam o tome,znam ipak ponesto,ti preporucas za prvu kuru test i dbol :O
                za prvu kuru je dosta i test ,zapravo kad bi ja isao nekome preporuciti onda bi mu ja rekao samo test da uzme,pa puno toga se ne slazem,i to ne zato jer te ne volim i jer mi se ne svidjas nego zato jer mislim da si svojim postovima ugrozio one koji ne znaju ama bas nista o steroidima a koji bi ih mogli koristiti prema tvojim napucima

                Comment


                • Re: CHAT

                  evo da se i ja malo ukljucim u raspravu(ne svadu),vidis adatar ja se nebi slozio sa tobom jer uzeti metan prva 4 tjedna dok test neproradi i to u prvoj kuri dosta njih preporucuje,

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    novci = za whey, bcaa, kreatin, sterkane, .... za teretanu... novu treniku, tenisice, rukavice.... za šampon, britvicu, ...kolonjsku vodu.... parfem....
                    Black leather, knee-hole pants

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by mate31 View Post
                      evo da se i ja malo ukljucim u raspravu(ne svadu),vidis adatar ja se nebi slozio sa tobom jer uzeti metan prva 4 tjedna dok test neproradi i to u prvoj kuri dosta njih preporucuje,
                      Da dosta njih koristi,e sada dali je nužno?ja smatram da nije,puno bolje frontload,orali su dosta štetniji od igle...

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by mate31 View Post
                        evo da se i ja malo ukljucim u raspravu(ne svadu),vidis adatar ja se nebi slozio sa tobom jer uzeti metan prva 4 tjedna dok test neproradi i to u prvoj kuri dosta njih preporucuje,
                        nije ovo svadja,pitao me je,mozda ja i grijesim al to je moje misljenje,ako se time bavis onda ces radit jos kura pa onda u drugim mozes kombinirat,al za prvu test je dovoljan,tako ces i upozorit tijelo,naviknut ga malo na to a i vidit kakvo tijelo imas,da li si sklon gyno,aknama ili slicno

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Adatar View Post
                          pa puno toga si napisao s cime se neslazem,od cijene,do same prve kure,iako ja malo znam o tome,znam ipak ponesto,ti preporucas za prvu kuru test i dbol :O
                          za prvu kuru je dosta i test ,zapravo kad bi ja isao nekome preporuciti onda bi mu ja rekao samo test da uzme,pa puno toga se ne slazem,i to ne zato jer te ne volim i jer mi se ne svidjas nego zato jer mislim da si svojim postovima ugrozio one koji ne znaju ama bas nista o steroidima a koji bi ih mogli koristiti prema tvojim napucima


                          Ja nisam preporučao ništa nikom! - To je jako bitna stvar!
                          Ja sam rekao kako kotiraju cijene. Pazi neznam koliko u tvojim krugovima košta ampula testa ili 100 tabsa d-bola, ali znam koliko košta u mojim krugovima i tako sam i napisao. S tim se nemaš što neslagati. Kao da baba na pijaci prodaje blitvu za 15 kuna i ti kažeš da se ne slažeš?
                          Naveo sam cijene da tebe osobno informiram da steroidi nisu skupi kako si ti to naveo. Jer nisu. Skupo je ono što je potrebno da bi kuru učinilo uspješnom.
                          Nadalje, koga sam ugrozio? Nekoga koga sam informirao da kura nije skupa i da je potrebno imati hrpu para da je učini uspješnom? Hmmm... prije da sam nekom otvorio oci da kura kao takva nije dovoljna bez ostalog navedenog.
                          Nažalost, ali stvarno nažalost Adatare, uplices se u teme o kojima znas ništa ili jako malo.
                          Svako daljnje raspravljanje o ovoj temi nema smisla.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by T.A.T.A. View Post
                            Da dosta njih koristi,e sada dali je nužno?ja smatram da nije,puno bolje frontload,orali su dosta štetniji od igle...

                            Istina. Moze i test sam i to bez problema. Ali sve ostalo može teško i nikako bez testa.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by WTF View Post
                              Ja nisam preporučao ništa nikom! - To je jako bitna stvar!
                              Ja sam rekao kako kotiraju cijene. Pazi neznam koliko u tvojim krugovima košta ampula testa ili 100 tabsa d-bola, ali znam koliko košta u mojim krugovima i tako sam i napisao. S tim se nemaš što neslagati. Kao da baba na pijaci prodaje blitvu za 15 kuna i ti kažeš da se ne slažeš?
                              Naveo sam cijene da tebe osobno informiram da steroidi nisu skupi kako si ti to naveo. Jer nisu. Skupo je ono što je potrebno da bi kuru učinilo uspješnom.
                              Nadalje, koga sam ugrozio? Nekoga koga sam informirao da kura nije skupa i da je potrebno imati hrpu para da je učini uspješnom? Hmmm... prije da sam nekom otvorio oci da kura kao takva nije dovoljna bez ostalog navedenog.
                              Nažalost, ali stvarno nažalost Adatare, uplices se u teme o kojima znas ništa ili jako malo.
                              Svako daljnje raspravljanje o ovoj temi nema smisla.
                              ahaha koja skica od covjeka
                              prvo me pita i kad mu odgovorim uplecem se u teme

                              kako hoces,rokaj se ti onda anadrolom nemas beda WATAFAK

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Adatar View Post
                                ahaha koja skica od covjeka
                                prvo me pita i kad mu odgovorim uplecem se u teme

                                kako hoces,rokaj se ti onda anadrolom nemas beda WATAFAK

                                Upleo si se prvim postom kad si moj post okarakterizirao kao nevaljanim. Zato me zanimalo tvoje obrazloženje koje sam i dobio i koje naravno kao i 99.9% tvojih postova ne drži vodu. Sad kad si obrazložio na tebo svojstven način, e onda sam ti rekao da se ubuduce ne uplices u teme o kojima stvarno neznas nista.
                                I hvala na komplimentu.

                                Originally posted by Adatar View Post
                                kako hoces,rokaj se ti onda anadrolom nemas beda WATAFAK
                                Koliko znam preporučuješ u venu?

                                Comment

                                Working...
                                X