Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by staragarda View Post
    kakava je to narukvica?? :O
    pro-ana šprehe
    Black leather, knee-hole pants

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by vea View Post
      Da, sad su preuredili, zato sam i otišla, frendica me vodila da malo konzumiramo zdravu hranu da se oporavimo izlaska i pripremimo za novi haha
      Klasična bodybuilderska/fitness whatever LAŽ!
      Frendica te možda, ali možda vozila, ali ti si vodila. Čevap Leader.
      I ne, nemoš mi prodavati te fore...

      Comment


      • Re: CHAT

        Hola, ohoho štaje ovo, zamjenili smo janjetinu za cevape?!?!?
        I mene se vise ne zove?
        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

        http://www.facebook.com/adoni.costo
        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by WTF View Post
          Takvu kuru bi potpisao do kraja zivota
          Oh well... danas je cheat day ( serem, cheatam vec 15 dana i uopce ne treniram) pa si idem spremiti nesto full kaloricno i masno.

          p.s mjesec dana prije defke cu (ako budem imao muda) jesti takva sraaaanja, od bureka, pizza, cevapa, majoneze s istim, cheezeva, przenih krumpira, cokoladu dnevno, pudinga, pikove masne mortadele s maslinama, čipsa i svih ostalih apsolutno najgorih sranja sto se moze naci u hrani. Koja je steta? Ionako cu na defku... Zdravlje? Sad mi je naruseno! jer sam psihicki izgorio od riže i čiste hrane.
          zato nadjes jednu zdravu sredinu



          skontao sam sto mi noge rastu prebrzo, odem na pizzu poslije leg day
          Originally posted by vea View Post
          ja bi nutellu uvijek mijenjala za dobre masne čevape

          [ATTACH=CONFIG]14444[/ATTACH]
          aauuuuuu UVIJEK!
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by TripleZ View Post

            skontao sam sto mi noge rastu prebrzo, odem na pizzu poslije leg day
            i jedeš kekse po noći...
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • Re: CHAT

              481437_10151335093942605_1580139955_n.jpg

              ništa čudno... :O
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: CHAT

                domagoje, sto se mora nije tesko

                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: CHAT

                  e ovako se vjezba na balkanu jeeee
                  pravi utezi uz pravilnu vjezbu plus cool look eheh

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by WTF View Post
                    Klasična bodybuilderska/fitness whatever LAŽ!
                    Frendica te možda, ali možda vozila, ali ti si vodila. Čevap Leader.
                    I ne, nemoš mi prodavati te fore...
                    Hahahahahahaha

                    Ne može se muljat muljatora vidim!

                    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by vea View Post
                      Hahahahahahaha

                      Ne može se muljat muljatora vidim!

                      Ne može
                      Ja kad mi se jede tako nesto onda bacim upljuvak da se ostali dogovore a onda ''kao idem i ja''
                      I da, onda sebi olaksam tako da si zabrijem '' oni su me vodili'' ja inace nebi!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by ScuderiaBull View Post
                        Hola, ohoho štaje ovo, zamjenili smo janjetinu za cevape?!?!?
                        I mene se vise ne zove?

                        Kako mislis tebe se ne zove? Pa ti nas vodiš na čevape (ja vozim) ... inace mi nebi sami jeli.. ti si nas nagovorio.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          T.A.T.A. : jel si se uspio spojiti na forum s mobitela? Meni i dalje učita praznu stranicu...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by WTF View Post
                            Kako mislis tebe se ne zove? Pa ti nas vodiš na čevape (ja vozim) ... inace mi nebi sami jeli.. ti si nas nagovorio.
                            Ahahahha, dogovoreno! Ja ću vodit samo zato jer smijem junk-at koliko god hoću!

                            Punjena vješalica kod srbina....kratko i jasno
                            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                            http://www.facebook.com/adoni.costo
                            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              lol, u mens-healthu objavi ''8 hour diet'' sto je u biti samo kopirani princip od leangains-a

                              http://www.menshealth.com/weight-loss/8-hour-diet

                              ovaj '' David Zinczenko ''...kako nema stida nije mi jasno

                              martin berkhan se godinama borio po forumima, svojim blogovima, raznim istrazivanjima i hiljadama klijenata da ljudima priblizi malo koncept teretane i IF...a sad ovi ljudi to nazivaju svojim idejama
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by WTF View Post
                                Kako mislis tebe se ne zove? Pa ti nas vodiš na čevape (ja vozim) ... inace mi nebi sami jeli.. ti si nas nagovorio.
                                Upravo tako!
                                Mi smo samo žrtve!

                                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                                Comment

                                Working...
                                X