Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Toorop View Post
    Pa pitam, jer zadnjih par izlazaka sam bio 'lače, hošulja, prsluk, sako i te sheme pa pitam, da vidim. Ma naći će se košulji, još ponesem i ja rezervne vidiš, ako budem imali dovoljno snage, tj. ako vea i kremšnita budu imali snage da nastave, u tebe i dinča vjerujem da možete, , pa da imamo šta obući ili bez gornjeg dijela, da iskažemo definirano tijelo, vaskularnost i još ponešto!
    hahaha
    Koliko robe nosis, tribalo bi ti po ure za skinit se.

    Ja san sad powerlifter, nema vise definicije u mene.

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Maximus1950 View Post
      Koliko robe nosis, tribalo bi ti po ure za skinit se.

      Ja san sad powerlifter, nema vise definicije u mene.
      Ma kaki, to se skine sve u jednom potezu, gledaj i uči!


      A vidi u TripleZ-a defke(pred meet), i još postiže rezultate, valjda se možeš zdefkati malo? Ako može i megi biti u deficitu i defkati se (a na masi je, jer jede plazmu) i postizati kilaže svaki trening veće i što ne bi ti mogao?!
      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

      Comment


      • Re: Chat





        nesto novo (nesto divlje )

        mislim da ce vam se svidjeti
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • Re: CHAT

          Maximus, teško se suzdržat, duga crna kosa, tijelo za prste polizat (brijem da ni faca nije loša ), ali kaj budem ja sa svojih 77 kila i još k tome bez pločica

          Comment


          • Re: Chat

            inače sam Hrvat,pa neznam te naglaske al fora ispadne pogotvo ono kad kaže: "nije da ne deluje,nego neznas da uzimas"
            al vidi se da decko zna makar i osnove

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Toorop View Post
              Ma kaki, to se skine sve u jednom potezu, gledaj i uči!


              A vidi u TripleZ-a defke(pred meet), i još postiže rezultate, valjda se možeš zdefkati malo? Ako može i megi biti u deficitu i defkati se (a na masi je, jer jede plazmu) i postizati kilaže svaki trening veće i što ne bi ti mogao?!
              E da, to bi bia u stanju izvest mozda sa majicom XXL velicine, i to mozda.

              Originally posted by Megara View Post




              nesto novo (nesto divlje )
              mislim da ce vam se svidjeti
              Hahah ramdagadam san cua cim je izasa, jedan prijatelj mi je srbin pa san u toku sa novostima u vasoj estradi, doduse malo alternativnijoj.


              Originally posted by Krešimir View Post
              Maximus, teško se suzdržat, duga crna kosa, tijelo za prste polizat (brijem da ni faca nije loša ), ali kaj budem ja sa svojih 77 kila i još k tome bez pločica
              Kreso sine, neboj se ti nista, skolovat cemo te mi. Uostalom, jeger ima 56 ljekovitih biljaka, znanstveno je dokazano da medju ostalim, jedna od njih povecava privlacnost konzumenta u ocima suprotnog spola. #truestory

              Comment


              • Re: CHAT

                kako volim kad pada kisa ,a ja u teretani svojoj privatnoj i treniram i udaram vrecu

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Toorop View Post
                  da iskažemo definirano tijelo, vaskularnost i još ponešto!
                  Dobar vic
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Premium.Better View Post
                    Dobar vic
                    U Jelly? Ajde, ajde, još malo pa ćeš i ti na defku pa ćeš biti leeeepi!
                    u đeli 1.jpg
                    Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                    "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                    https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      3. epizoda... Moram vam malo spoilat. Tyrion umire.
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        MRŠ! Mučki provokator! Nemaš to pravo.
                        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Premium.Better View Post
                          3. epizoda... Moram vam malo spoilat. Tyrion umire.
                          Boli me 'rac... Ja gledam Sulejmana!
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            E da, to bi bia u stanju izvest mozda sa majicom XXL velicine, i to mozda.
                            Ja probao... Mogu, ali sa majicom spavalicom, ona je malo razžljebljena....


                            A ona moja glupa žena me sad tera da to radim pred gostima...
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Dača View Post
                              Ja probao... Mogu, ali sa majicom spavalicom, ona je malo razžljebljena....

                              A ona moja glupa žena me sad tera da to radim pred gostima...
                              Hahaha koliko godina si u braku pa jos nisi naucia da je najbolje pravit se da nista ne znas, postedis se ovakvih situacija. I ne moras peglat do kraja zivota.

                              @mucki provokator: Znan radnju radnju cile sezone, nemoj da ja krenen spoilat za ozbiljno.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                http://youtu.be/gO_KyTtJg10
                                when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                                Comment

                                Working...
                                X