Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Kako cenite ovaj članak koji je izašao u jutarnjem listu, a preneo BB hr portal?

    http://www.jutarnji.hr/branko-cikati...icama/1281113/

    I ako imam poštovanje za Cikatića (ol' skul) koji i nije tako loše pričao, autor članka Saša Ljubičić, je napravio klasičan spin i direktno doveo to u vezu sa BB, tendenciozno objavivši iznad teksta bildere koji poziraju...

    Stvara se slika da bilderi masovno umiru od steroida, kao i da su veliki agresivci, što nije istina...

    I sam Cikatić lepo kaže "Posebno su ugroženi sportaši u disciplinama gdje tisućinke odlučuju o pobjedniku."

    Znači atletičari, biciklisti, fudbaleri, košarkaši, hokejaši itd....

    Gle čuda, nije objavljena slika ni jednog od te vrste sportista... Objavljena je slika bildera...

    Kao i podčlanak "Smrt Münzera", koji se vraćao "s natjecanja za Mistera Olympije"....
    Last edited by Dača; 26-01-15, 15:58.
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT




      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Dača View Post
        Kako cenite ovaj članak koji je izašao u jutarnjem listu, a preneo BB hr portal?

        http://www.jutarnji.hr/branko-cikati...icama/1281113/

        I ako imam poštovanje za Cikatića (ol' skul) koji i nije tako loše pričao, autor članka Saša Ljubičić, je napravio klasičan spin i direktno doveo to u vezu sa BB, tendenciozno objavivši iznad teksta bildere koji poziraju...

        Stvara se slika da bilderi masovno umiru od steroida, kao i da su veliki agresivci, što nije istina...

        I sam Cikatić lepo kaže "Posebno su ugroženi sportaši u disciplinama gdje tisućinke odlučuju o pobjedniku."

        Znači atletičari, biciklisti, fudbaleri, košarkaši, hokejaši itd....

        Gle čuda, nije objavljena slika ni jednog od te vrste sportista... Objavljena je slika bildera...

        Kao i podčlanak "Smrt Münzera", koji se vraćao "s natjecanja za Mistera Olympije"....
        pa i u BB tisucinke odlucuju???? ....zar ne???? cudi me kako nije spomenut Lance Armstrong recimo kao primjer tj njegova slika umjesto slike bodybuilera.......
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by dominik11 View Post
          pa i u BB tisucinke odlucuju???? ....zar ne????
          ne........
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • Re: CHAT

            Opet da se ogradim, ne zagovaram upotrebu steroida među maloletnicima i rekreativcima, čisto da se zna, ali me nerviraju te predrasude što se steroidi po difoltu vezuju za BB, jer je tu upotreba očigledna, tj ne može da se sakrije...

            I kad bi pogledali statistiku smrtnosti među bilderima i ostalim sportistima, siguran sam da BB nije ni među prvih 10.
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by domagoj View Post
              ne........
              ma nemoj mi reci???
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Dača View Post
                Opet da se ogradim, ne zagovaram upotrebu steroida među maloletnicima i rekreativcima, čisto da se zna, ali me nerviraju te predrasude što se steroidi po difoltu vezuju za BB, jer je tu upotreba očigledna, tj ne može da se sakrije...

                I kad bi pogledali statistiku smrtnosti među bilderima i ostalim sportistima, siguran sam da BB nije ni među prvih 10.
                a to ti je ugrađeno ljudima u glavu i moš' ga je.bat oni će tupiti tako pa šta god da ti rekao. pogotovo ovi stariji malo, ne možeš ti njemu nešto reći, ma kakvi.. haha, a 'sterića' svugdje u sportu ah ti ljudi

                @dominik11 - a kako utječu? :O
                Last edited by Toorop; 26-01-15, 17:31.
                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                Comment


                • Re: CHAT

                  sve to razumijem, ne sviđaju im se builderi ali cemu pisati da su "žedni krvi".... treba tuzit jutarnji

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Toorop View Post
                    a to ti je ugrađeno ljudima u glavu i moš' ga je.bat oni će tupiti tako pa šta god da ti rekao. pogotovo ovi stariji malo, ne možeš ti njemu nešto reći, ma kakvi.. haha, a 'sterića' svugdje u sportu ah ti ljudi

                    @dominik11 - a kako utječu? :O
                    pa znas ono ....kak brzo mjenjas poze i napnes misic i tako te svari.... sve se gleda
                    ali evo bas pricam s kolegama malo na poslu i pitam ih koji im sport prvi pada na pamet u kojem se koristi doping i svi odmah kazu biciklizam......a ja ih pitam kao dal ne BB,a oni pa dal steroidi spadaju pod doping.......
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      utječe ako tisučinku zakasniš popit vej, pa ne djeluje kako treba
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by domagoj View Post
                        utječe ako tisučinku zakasniš popit vej, pa ne djeluje kako treba
                        e to na to sam zaboravio
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          ak treba ko klena.. nek se javi na pm
                          Originally posted by darios
                          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Trace_4 View Post
                            ak treba ko klena.. nek se javi na pm
                            djelis??? for free????
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              sta u ovoj državi ima za free
                              Originally posted by darios
                              pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Trace_4 View Post
                                sta u ovoj državi ima za free
                                a ne znam....svi daju guze for free mozda ti i klen...daj kutiju dvije kao test sample da vidim sta to je
                                This is your life and it’s ending one minute at a time

                                Comment

                                Working...
                                X