Announcement

Collapse
No announcement yet.

Magic Dragon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Magic Dragon

    Pozdrav ljudi !

    nešto me ovih dana toliko potresa da sam morao otvoriti temu,znači to je MAGIC DRAGON...

    uglavnom znao sam nekad zapalit joint,ali sam prestao zbog BB,i nekidan sam imao razlog dobro se opustiti,te sam htio kupiti malo trave,međutim ponuđen mi je magic dragon,lik je rekao da udara jače od trave i da budem oprezan...hm,ja sam skeptik,to sam mu odmah naglasio...i tako ja toga dobijem za 50kn da probam...

    okupilo nas se 5 i zarolamo mi to u kombinaciji s duhanom,stavio sam pola vrećice...i onda...

    djeluje trenutno,udara jače od bilo čega,nešto stvarno magično,nisam nikada ništa slično unio u sebe,nas 5 se razbilo kao nikad,dajem proizvodu maksimalnu desetku i presviđa mi se

    u čemu je fora? Magic Dragon se prodaje kao legalna stvar,jer u njoj nema nijedna tvar koja je na popisu zabranjenih...uglavnom miriše na borovinu,i savršena je za opustiti se s društvom,doduše ako stavite normalnu količinu,mi smo vrištali od smijeha i čulo nas se 5 kilometara dalje...znači stvar je potpuno legalna,i kupuje se u smart shopovima,ako ikako budete imali prilike probati-SAMO NAPRIJED !!!

  • #2
    Re: Magic Dragon

    Druze moj kako si ti samo hrabar

    Comment


    • #3
      Re: Magic Dragon

      Ima li igdi u Splitu?

      Comment


      • #4
        Re: Magic Dragon

        Ima bice u onog smart shopa ispod pjace
        “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

        Comment


        • #5
          Re: Magic Dragon

          Originally posted by Viper View Post
          Druze moj kako si ti samo hrabar
          piše da je legalno i da se prodaje u dućanima, tako da nije baš hrabar koliko ti se čini. barem u ovom slučaju
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #6
            Re: Magic Dragon

            znam ja šta pišem,uostalom sad sam došao s treninga,no weed,no alcohol,no Magic Dragon....but weekend šalim se

            neznam gdje ga ima,znam samo da se masovno prodaje u Zadru u smart shopu,kad ga bude bilo opet naručit ću za 2000kn...postao sam fanatik ako je itko proba neka piše iskustva jer me zanima,sad kad su mi se javili neki prijašnji korisinici kažu da je bilo svega,od pokušaja letenja do iskakanja iz auta u vožnji,uglavnom je na mene djelovalo kao ultra žestoka smijulja,nebo mi promjeni boju i sve se čini nestvarno,kao da si u nekom izvanzemaljskom svijetu,ne možeš riječ izgovorit od smijeha,koliko me bolio six pack poslije toga htio sam popit whey da to okrenem u svoju korist

            i da,svi oni koji žele six pack kao od kamena neka uzimaju MD 3 puta na tjedan...

            Comment

            Working...
            X