Announcement

Collapse
No announcement yet.

Top lista gluposti na forumu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Top lista gluposti na forumu

    Moj glas ide za Bojka. Proučite malo i vidjet ćete zaniljiv obrazac i ponavljanje jednog te istog. Kao da skida onu stvar od Ramba no stilski ju kasapi

    search.php?author_id=3994&sr=posts

    Barem da se ljudi malo nasmiju
    http://therealnews.com

  • #2
    Re: Top lista gluposti na forumu

    2. Boban nudi čovjeku radit prehranu za defku.
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #3
      Re: Top lista gluposti na forumu

      Originally posted by Mir7a
      2. Boban nudi čovjeku radit prehranu za defku.
      ...
      Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

      Comment


      • #4
        Re: Top lista gluposti na forumu

        Originally posted by Mir7a
        2. Boban nudi čovjeku radit prehranu za defku.
        Vjerujem da je ovdje bila rječ o zajebanciji
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: Top lista gluposti na forumu

          Originally posted by igor
          Originally posted by Mir7a
          2. Boban nudi čovjeku radit prehranu za defku.
          Vjerujem da je ovdje bila rječ o zajebanciji
          tako je igore ali njemu se ne moze objasnit.
          Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

          Comment


          • #6
            Re: Top lista gluposti na forumu

            A stvarno dode mi da placem nekad kad cujem neke idole
            Javi mi se jaran danas:
            Eeee uplatio sam mjesec u teretani , idem evo 6 dana za redom ,ae sutra zajedno. Kaze : bicu ja od 14 do 19 h ako ne i vise. Reko ne valja ti to previse, ma neka znam ja sta radim..
            Sad sa jaranima vani, jedan dobio drama para na kladionici kae : kupicu sutra proteJine i kreatin , ta kombinacija i dobijem garantovano 10 kg MISICA za mjesec dana xD.
            I ti njemu reci jesi ti dobar ? Jesi ti svoj ? 10 kg misica ? on se meni odvali smijat' . I sva raja gleda na proteinski prah ko da je to steroid jbt. xD
            Jedan lik drugi mu trening u teretani mojih godina ( 15 ) kae piješ šta ?
            Trenutno ništa. Kaze: aha ma i bolje ti je , meni rodak popio proteine bio napuhan jedva kroz vrata prode i nakon 5-6 h to spadne i bude normalan : .
            Ja fakat cujem svakakvih stvari i mislim da bi se trebala otvoriti posebna tema sa ovim izvalama, piso bi do jutra u njoj . Nekome smješno, meni zalosno tih maloumnih osoba.

            Comment


            • #7
              Re: Top lista gluposti na forumu

              Originally posted by Benj0ny
              A stvarno dode mi da placem nekad kad cujem neke idole
              Javi mi se jaran danas:
              Eeee uplatio sam mjesec u teretani , idem evo 6 dana za redom ,ae sutra zajedno. Kaze : bicu ja od 14 do 19 h ako ne i vise. Reko ne valja ti to previse, ma neka znam ja sta radim..
              Sad sa jaranima vani, jedan dobio drama para na kladionici kae : kupicu sutra proteJine i kreatin , ta kombinacija i dobijem garantovano 10 kg MISICA za mjesec dana xD.
              I ti njemu reci jesi ti dobar ? Jesi ti svoj ? 10 kg misica ? on se meni odvali smijat' . I sva raja gleda na proteinski prah ko da je to steroid jbt. xD
              Jedan lik drugi mu trening u teretani mojih godina ( 15 ) kae piješ šta ?
              Trenutno ništa. Kaze: aha ma i bolje ti je , meni rodak popio proteine bio napuhan jedva kroz vrata prode i nakon 5-6 h to spadne i bude normalan : .
              Ja fakat cujem svakakvih stvari i mislim da bi se trebala otvoriti posebna tema sa ovim izvalama, piso bi do jutra u njoj . Nekome smješno, meni zalosno tih maloumnih osoba.
              Prvo takva tema ti vec postoji.
              Drugo, takvih budala ces se jos nagledat.
              Prijateljski savjet, nemoj im nista objasnjavat, kad nakon mjesec dana skonta da nije dobio kilograma ce doc tebi jer ce vidjet da ti jesi.
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • #8
                Re: Top lista gluposti na forumu

                Originally posted by ass muncher
                Moj glas ide za Bojka. Proučite malo i vidjet ćete zaniljiv obrazac i ponavljanje jednog te istog. Kao da skida onu stvar od Ramba no stilski ju kasapi

                search.php?author_id=3994&sr=posts

                Barem da se ljudi malo nasmiju

                Comment


                • #9
                  Top lista gluposti na forumu

                  Ovo mi je vrh vrhova

                  @kneze

                  Imam 16 godina 186cm i 77 kg.posto sam prije bio dosta deblji zelio bih skinuti to salo.vjezbao bih kod kuce.Prvo bih htio smrsaviti pa onda definiciju.
                  ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

                  Comment

                  Working...
                  X