Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komunikacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komunikacija

    Originally posted by Mir7a
    e ono ovo ti je već 500-ti post u stilu "što mislite o ovom programu..".. jesi ti ikada uopće bio u teretani ili si jedan od onih šta stalno "trebaju počet"?
    "Mir7a" kaj si ti na defki? Svakih tolko si napadački u postovima? Jel ti znaš normalno, opušteno, pozitivno, neagresivno, ne napadački, neegoistično komunicirat? Pa čemu stalno neki napadački ton? Ne moraš odogovarat, pitanja su retorička. Samo ako većina ljudi ima cool namjere i pozitivu, nema potrebe za dokazivanjem svoje pameti i više vrijednosti negativom. Pamet i viša vrijednost se jako lijepo može pokazat i pozitivnim razumjevajućim stilom.
    A uostalom ako hoćeš nekom pomoć, onda mu pomogneš bez da ga obezvrijediš pri tome. Ne kužim tu kulturu ophođenja utemeljenu na napadu.

  • #2
    Re: Tri filozofije uništenja masti

    moje pitanje je također bilo retoričko.

    mislim da bi bilo pametno da poštedimo forum moje psiho analize. ali kad smo već pri tome..

    čemu napadački ton? Umjesto da budeš dežurna dušebrižnica, možda bi bilo pametnije da pogledaš njegovih zadnjih 20 postova. Frajeru 3-4oro ljudi napišu romane o programima treninga a frajer čim se pojavi nova tema o nekom treningu opet se prešalta i pita o tome. Eto, iritantno mi je, šta da radim. Inače mislim da sam jako ugodan na forumu. Zadržavam pravo na negativnost prema lijenim userima koji oće da svi rade za njih a oni ne rade ništa. Što ti misliš o tome, i što oni misle o tome, pa iskreno nije me briga..
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #3
      Re: Tri filozofije uništenja masti

      Originally posted by Mir7a
      moje pitanje je također bilo retoričko.

      mislim da bi bilo pametno da poštedimo forum moje psiho analize. ali kad smo već pri tome..

      čemu napadački ton? Umjesto da budeš dežurna dušebrižnica, možda bi bilo pametnije da pogledaš njegovih zadnjih 20 postova. Frajeru 3-4oro ljudi napišu romane o programima treninga a frajer čim se pojavi nova tema o nekom treningu opet se prešalta i pita o tome. Eto, iritantno mi je, šta da radim. Inače mislim da sam jako ugodan na forumu. Zadržavam pravo na negativnost prema lijenim userima koji oće da svi rade za njih a oni ne rade ništa. Što ti misliš o tome, i što oni misle o tome, pa iskreno nije me briga..

      +1 MIRZA je car nema sta, mislim da je toga potrebno na ovom forumu!

      I na mene se par puta istreso i ne uzimam mu za zlo, zato sto sam onda procito poneki tekst, i samo upotpunio rupu u glavi
      Dont drink, dont smoke just eat and work

      Comment


      • #4
        Re: Tri filozofije uništenja masti

        Originally posted by Mir7a
        Zadržavam pravo na negativnost prema lijenim userima koji oće da svi rade za njih a oni ne rade ništa. Što ti misliš o tome, i što oni misle o tome, pa iskreno nije me briga..
        Da te nije briga, ne bi se morao sad ovako opravdavat i ponovo napadački pametovat!
        I mislim da se vidi samo da ti sebi zdržavaš pravo da pokazuješ svoju veliku važnost diskretditirajući druge. Ako ti je to stil izražaja onda nemaš druge opcije, moraš biti takav kakv si. Svaka čast na znanju. Ja sam rekla što vidim, a kako je uistinu, ionako nebitno. Meni je bitno ono što ja vidim. To je to. Zključavam se.

        Comment


        • #5
          Re: Tri filozofije uništenja masti

          e aj dosta psihološkog bantera :blue-ave: reci mi da sam glup i umišljen i to je to..
          oh ne, nemojmo diskreditirati druge...možda im povrijedimo osjećaje.
          Pa meni je sveučilišni profesor, nakon što sam mu predao grozan rad (kojeg sam napisao jer moram, a pitanja nisam razumio niti sam stigao proučiti literaturu) u mejlu napisao, "kolega, ovo je jedan od najgorih radova koje sam ikada vidio. ako ne donesete inteligentan rad do sljedećeg tjedna nećete dobiti potpis." Hm, što sam ja napravio? Pa sigurno nisam napisao osjećajan post gdje mu izlažem kako su moji osjećaji povrijeđeni..buhu.. nego sam pročitao par knjiga, napisao rad i dobio potpis.

          sad kad gledam, zgodna analogija.
          ne repam o politici možda bi trebo,
          politika je mala ljadro još je nisam jebo

          Comment


          • #6
            Re: Tri filozofije uništenja masti

            Originally posted by Mir7a
            e ono ovo ti je već 500-ti post u stilu "što mislite o ovom programu..".. jesi ti ikada uopće bio u teretani ili si jedan od onih šta stalno "trebaju počet"?

            osobno mislim da su to potpune gluposti. Nemaš se šta zaje...at na dijeti s treninzima. mali broj ponavljanja i ekstremno visok intenzitet i nemožeš izgubit ništa. Ove laktatne fore i gubljenje masti utezima bi ja ostavio ekipi sa dosta antikatabolika.

            pa ti si stvarno bezobrazan neki lik,boli tebe k...c kolko ja pisem i sta pisem,nije ovo tvoj forum jesi cuo.a rekao sam ti da od***** od mene,i da vise "nepomazes" svojim komentarima,jer nisi ti jedini ovdje.za tvoju informaciju idem u teretanu vec 8 mjeseci,jesi zadovoljan.

            i ja sam inace druzeljubiv,a volim takve bezobrazne osobe kao sto si ti da ih spustim na zemlju.


            NEMOJ VISE DA PISES SVOJE KOMENTARE U MOJIM TEMAMA.

            Comment


            • #7
              Re: Tri filozofije uništenja masti

              Ja mislim da si ti "mir7a" jedna veoma drska i bezobrazna osoba inace u zivotu,i da si naucio da se tako ponasas prema ljudima i da ti ljudi popustaju,ali si naletio na mene i ja nikad nikome nepopustam i ne presucujem necije bezobrazluke i vrijenjanja,i vratim im istom mjerom duplo,jednostavno imam svoj stav i svoj ponos koji nedam nikome da gazi i ponizava,a tebi pogotovo zato momak ohladi.

              Comment


              • #8
                Re: Tri filozofije uništenja masti

                @FRENKI1987 gle, nije on važan, važno je da ti netko odgovori dal progam valja il ne. Neki znalac ti mora reć svoje mišljenje. A @Mir7a ima očito takav pedagoški stil, koji je naučio od profesora i kroz život: zgazi cvijet da još više ojača i bude bolji. @Mir7a je inače ok dečko što se tiče znanja o BB-u, i ima kapaciteta. Uvijek takve ljude koji imaju znanje živcira i iritira što drugi nemaju dume o tom području. Ove ego spike samo trgaju forum i njegovu prvotnu namjenu: sakupljanje informacija i izmjena informacija i iskustava.
                Ma svi ste mi slatki ko male ribice, prave testosteronske ribice.

                Comment


                • #9
                  Re: Tri filozofije uništenja masti

                  Originally posted by Sisi
                  @FRENKI1987 gle, nije on važan, važno je da ti netko odgovori dal progam valja il ne. Neki znalac ti mora reć svoje mišljenje. A @Mir7a ima očito takav pedagoški stil, koji je naučio od profesora i kroz život: zgazi cvijet da još više ojača i bude bolji. @Mir7a je inače ok dečko što se tiče znanja o BB-u, i ima kapaciteta. Uvijek takve ljude koji imaju znanje živcira i iritira što drugi nemaju dume o tom području. Ove ego spike samo trgaju forum i njegovu prvotnu namjenu: sakupljanje informacija i izmjena informacija i iskustava.
                  Ma svi ste mi slatki ko male ribice, prave testosteronske ribice.
                  postujem tvoje misljenje Sisi,ali JA IMAM NEKI SVOJ STAV I INACE KAD NESTO KAZEM OSTAJEM PRI TOME UVIJEK,znaci kod mene nema opravdanja,sto je Mir7a bezobrazan i drzak,nek on to provodi sVOjoj mami i tati,a MENI NECE NIKAD,jer ja to necu dozvoliti ni u ludilu.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tri filozofije uništenja masti

                    Razumijem. Al odat ću ti jednu tajnu: svugdje ima verbalno agresivnih ljudi, i uzork takvog ponašanja je strah i nesigurnost, te želja za privlačenjem pažnje. Oni su nesretni ljudi. Stoga gledaj na takve ljude i inače u životu, kao na derišta koja traže podršku, susretat ćeš ih na poslu, svugdje. Bit će ti lakše. Ima knjiga o tome iz psihologije: ŽUŽUL, Miomir :Agresivno ponašanje : psihologijska analiza.
                    Impresum Zagreb, RZ RK SSOH, 1989




                    AGRESIVNOST 
                    “ Ionako sam loš. Zašto se ne bih tako i ponašao?”
                    “ Nitko me ne voli! Neću ni ja njih!”
                    “Ništa mi ne uspijeva. Baš sam glup i nesposoban!”… 
                    Stalno ljuta i nezadovoljna osoba bit će sklona agresivnim oblicima ponašanja (verbalnim ili neverbalnim), direktnoj, a još češće indirektnoj agresiji.
                     
                    S obzirom da su kukavice, tražit će žrtve sebi sličnih osobina. Osjećat će se jako i snažno fizički i emocionalno. Napokon će biti „zadovoljni“ sobom.
                    Što je agresija? 
                    Definicije: 
                    ” Čin kojemu je cilj  nanošenje štete nekom organizmu ili supstitutu organima”, (Dollard, Miller, Doob)
                    ” Ponašanje koje rezultira osobnim povredama i fizičkom uništavanju”, (Bandura)
                     
                    ” Agresija je svaka reakcija izvedena s namjerom da se drugome nanese šteta bilo koje vrste, bez obzira da li će ona biti do kraja izvršena”, ( Žužul)
                     
                        Samopoštovanje i agresija:


                    KAKAV SAM JA? KOLIKA JE MOJA VRIJEDNOST?

                    poimanje sebe vrednovanje sebe

                    ↓ ↓

                    osjećaj vlastite vrijednosti samopouzdanje

                    (eng. self respect) (eng. self confidence)


                    http://webcache.googleusercontent.com/s ... =firefox-a

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tri filozofije uništenja masti

                      ovo je sa psiholoskog gledista ok sisi,ali jedno je teorija,a drugo stvarni zivot,do sada u svom zivotu sam naucio da postujem one koji me postuju,a one koji me nepostuju i ja njih jos vise nepostujem,i da se uvijek treba suprostaviti neprijatelju,a nikad prvi poceti.AKO SEBE NECIJENIS NECE TE NI DRUGI CIJENITI.Ja sam u zivotu bio u dosta konflikta prema tome imam iskustva ,a uvijek sam bio izazvan,nikad nisam prvi izazivao,JA SE VODIM ONOM POSLOVICOM U ZIVOTU:sto nezelis da se tebi dogodi ili uradi,nemoj ni drugome pozeliti ili uraditi.

                      npr. u zivotinjskom svijetu,ako te neprijatelj napadne,moras se braniti,ako se nesuprostavis umrijet ces,to je tako.

                      najbolje bi bilo da se mi "sisi" nadjemo negdje na kafi,pa da razmijenimo misljenja oko ovih psiholoshih stvari iz zivota.hahah salim se

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tri filozofije uništenja masti

                        Originally posted by FRENKI1987
                        najbolje bi bilo da se mi "sisi" nadjemo negdje na kafi,pa da razmijenimo misljenja oko ovih psiholoshih stvari iz zivota.hahah salim se
                        Znam. Savila sam temu:
                        Agresivno ponašanje je poziv upomoć!!!
                        viewtopic.php?f=59&t=5485&p=85460#p85460

                        No, nemoj se ti ništ šalit, lijepo dođi u Zagreb, pa bumo kafenisali do mile volje!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Tri filozofije uništenja masti

                          Originally posted by Sisi
                          Originally posted by FRENKI1987
                          najbolje bi bilo da se mi "sisi" nadjemo negdje na kafi,pa da razmijenimo misljenja oko ovih psiholoshih stvari iz zivota.hahah salim se
                          Znam. Savila sam temu:
                          Agresivno ponašanje je poziv upomoć!!!
                          viewtopic.php?f=59&t=5485&p=85460#p85460

                          No, nemoj se ti ništ šalit, lijepo dođi u Zagreb, pa bumo kafenisali do mile volje!!

                          hahhah,valja,ali ja sam daleko daleko od zg,tacnije zivim u bosni,naci cemo se na pola puta haha

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tri filozofije uništenja masti



                            to je to. Miomir žužul me nazvao kukavicom.
                            jbt pa više je frenk agresivan od mene.
                            ne repam o politici možda bi trebo,
                            politika je mala ljadro još je nisam jebo

                            Comment


                            • #15
                              Re: Tri filozofije uništenja masti

                              Originally posted by Mir7a


                              to je to. Miomir žužul me nazvao kukavicom.
                              jbt pa više je frenk agresivan od mene.
                              nisam ja agresivan samo se branim

                              Comment

                              Working...
                              X