Announcement

Collapse
No announcement yet.

Domaći aftershave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Domaći aftershave

    zaboravio sam balzam poslije brijanja, a trebao sam se kod cure obrijati prije posla.
    uzeo sam
    - cajnu zlicicu medicinskog alkohola
    - 4 zlicice vode
    - zlicicu maslinovog ulja

    kaj mislite o tome? cini mi se odlicna kombinacija, s time da bi se cak i moglo malo vise alkohola staviti...
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

  • #2
    Re: Domaći aftershave

    Originally posted by t111
    zaboravio sam balzam poslije brijanja, a trebao sam se kod cure obrijati prije posla.
    uzeo sam
    - cajnu zlicicu medicinskog alkohola
    - 4 zlicice vode
    - zlicicu maslinovog ulja

    kaj mislite o tome? cini mi se odlicna kombinacija, s time da bi se cak i moglo malo vise alkohola staviti...
    Ja kad se brijem kod cure uglavnom koristim preparate od njezinog starog (tj mog budućeg dida) ali on nezna
    Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



    mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

    Comment


    • #3
      Re: Domaći aftershave

      ma bolje da si malo rakije sa sapunicom razmutit i toj to

      makar bi imalo prijatan miris
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #4
        Re: Domaći aftershave

        najbolje ti je da te cura obliže.. istraživanja su pokazala da se koža najbrže regenerira.. zato mi cura opravdava brijanje u ženskom društvu kad nje nema
        http://www.martinturk.com
        Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

        Comment


        • #5
          Re: Domaći aftershave

          Obični sapun za ruke je više nego dovoljan
          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

          Comment

          Working...
          X