Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Kladionica

    http://i43.tinypic.com/11w91zn.jpg
    Jučer par,namješten lik kraj mog prijatelja stavio 10 000 kuna.
    For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

    Comment


    • Re: Kladionica

      mogo si javit danas medimurje rusi lokomotivu....

      Comment


      • Re: Kladionica

        Originally posted by pro_beginer
        mogo si javit danas medimurje rusi lokomotivu....
        No chance.

        Varteks Dinamo bude iznenađenje brijem.

        A i savjet svima - rađe odite raditi nešto da bi zaradili, nema kruha u kladionici.

        Comment


        • Re: Kladionica

          to sigurno..ai ovako za gust neke pare3 izduplat je dobro samo ne valja biti pohlepan......

          Comment


          • Re: Kladionica

            Ja stavio na Varteks portiv Dinama danas....8 koeficijent
            Ionako če biti X ili če varteks dobit
            Dinamo im uvijek pušta
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • Re: Kladionica

              Originally posted by mario91
              Originally posted by pro_beginer
              mogo si javit danas medimurje rusi lokomotivu....
              No chance.

              Varteks Dinamo bude iznenađenje brijem.

              A i savjet svima - rađe odite raditi nešto da bi zaradili, nema kruha u kladionici.
              medimurje proslo

              Comment


              • Re: Kladionica


                souza pobjedio 6:4,6:2 ....

                Comment


                • Re: Kladionica

                  ništa čudno
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • Re: Kladionica

                    Danas sam poludija neće pa neće igra za tri dana u komadu sve skupa 10 parova u pon prosli...nba dallas 1.30,denver 1.25 ,pa rusi uniks kazan 1.25 nogomet steaua 1.25....utorak proslo genk 1.30,chelsea 1.20,i heracles 1.30 .danas prvo prosla rijeka 1,30 pa red bull 1.20 i zadnji 10 par wigan-porsmouth 1.60,porsmouth ispa iz lige ovima triba i neće da prode 0-0 ostalo da sam barem prvi par falija nego ovako u p.m.sad više neman volje za igrat....
                    Menky je napisao...
                    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                    Comment


                    • Re: Kladionica

                      koliko ti ulazes pro beginer na ove koef,2 ?
                      Menky je napisao...
                      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                      Comment


                      • Re: Kladionica

                        upisite na google smicer zna i pogledajte kako se kladi pravi kladionicar, a ne mi seljaci tu nabubamo parova listic izgleda ko sveto pismo...
                        Mind over muscle.

                        Comment


                        • Re: Kladionica

                          Originally posted by robertost
                          Danas sam poludija neće pa neće
                          Odgovor leži u previše parova. 5 para je previše, ako misliš nešto zaraditi neka nikad ne bude više od 3, preporučio bih 2 para. (Tak da koef. dođe do 2).


                          Pred par mjeseci sam razvio jednu teoriju i krenuo je programirati. Radi se o sustavu koji prati sve kladionice i pad rast koeficjenata i na temelju toga predviđa pobjednika. Bila je prolaznost 80% čak! Ni sam ne znam zašto nisam ostao na onome, valjda se nešto zbilo u međuvremenu.

                          Znam da je bio jednom slučaj u golfu - bio je koeficjent 17 i pao je na (pazi sad!) 1,5. Vjerojatno je padao preko noći, da sam bio budan - uf..

                          Jer (ako niste znali) kladionica radi po sljedećem sistemu: stave koeficjent npr. 2,0. I onda ako ima puno uplati na taj koeficent, jasno da se smanjuje.. Ako ima jako puno uplati jako pada koeficjent, nekada maknu par iz ponude jer se pretpostavlja da je namješteno.

                          Dakle, napravio sam sistem koji lovi potencijalno namještene tekme.

                          Comment


                          • Re: Kladionica

                            Originally posted by robertost
                            koliko ti ulazes pro beginer na ove koef,2 ?
                            ulazem po 100-200 kn... nekad vise nekad manje...

                            Comment


                            • Re: Kladionica

                              Tako i je najpametnije ovo sa 20 kn je nemoguće pogodit iako sam sve gluposti skinija...Ima danas 3,4 lipa para ...real madrid 1.30,sparta-samara kosarka 1 1.50 i austrijska kosarka klostenau 1.25 i mozda ovaj copa libredatores velez 1.20 to je lipa kvota od 2,925 tribalo bi sve proć vidit cemo......
                              Menky je napisao...
                              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                              Comment


                              • Re: Kladionica

                                Originally posted by robertost
                                Tako i je najpametnije ovo sa 20 kn je nemoguće pogodit iako sam sve gluposti skinija...Ima danas 3,4 lipa para ...real madrid 1.30,sparta-samara kosarka 1 1.50 i austrijska kosarka klostenau 1.25 i mozda ovaj copa libredatores velez 1.20 to je lipa kvota od 2,925 tribalo bi sve proć vidit cemo......

                                a koliko vidin ti se kladis samo na kvote oko 1.20-1.30 a od toga nema kruva...jer čim stavis vise od 3-4 para uvik jedan favorit zajebe....
                                Zašto sam tako nabildan !??

                                Comment

                                Working...
                                X