Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Kladionica

    Nemožeš vjeruj mi


    Izgubim 1000kn i ostane mi u "banci" još 1500kn.I naravno oću vratiti to i stavim i te ostale pare.Uglavnom budala sam bio.


    Al dobro,na greškama se ući

    Comment


    • Re: Kladionica

      Treba se smirit. Imate stranicu sad Betplace.com, decki imaju super analize
      ...pa ako nekom bude trebalo za neku tekmu...
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • Re: Kladionica

        Originally posted by bilder18
        Zadnji put sam na kladi spušio dosta velike pare.Od tad nisam ušo u kladu,cca godinu dana.

        Nema od toga kruha.Ako i ima ide vrlo sporo,s puno živciranja.


        Možda sada opet malo počnem,samo da pokrijem troškove suplemenata i dosta
        to ljudi nesvacaju i vecina nema strpljenja igrat kako spada, sporo i dugorocno jer se gleda dugorocni profit a ne milijunski dobici koji vecina genijalaca sa 5kn uloga pokusava dobit

        evo jedan tiket cisto, ode san ima info iz klubova za kosarku, kombinira sa jos par parova, sve kombinirano za nizi ulog a dubrovnik san odigra ko singl za visok ulog kv je bila 3,00 pa je palo na 2,40 nakon moje uplate ka sta je ode na ovon listicu

        Comment


        • Re: Kladionica

          Originally posted by FEARiTseLF
          evo jedan tiket cisto, ode san ima info iz klubova za kosarku, kombinira sa jos par parova, sve kombinirano za nizi ulog a dubrovnik san odigra ko singl za visok ulog kv je bila 3,00 pa je palo na 2,40 nakon moje uplate ka sta je ode na ovon listicu


          Svaka cast, meni je max dobitak bio 1800, na 180 kn.
          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

          Instagram: @shredded_dario

          Comment


          • Re: Kladionica

            Originally posted by DARICA
            Originally posted by FEARiTseLF
            evo jedan tiket cisto, ode san ima info iz klubova za kosarku, kombinira sa jos par parova, sve kombinirano za nizi ulog a dubrovnik san odigra ko singl za visok ulog kv je bila 3,00 pa je palo na 2,40 nakon moje uplate ka sta je ode na ovon listicu


            Svaka cast, meni je max dobitak bio 1800, na 180 kn.
            ma dobiva san ja puno vise od ovoga nego su ulozi bili od 10,000kn pa nadalje, ovo je ajmo rec najveci tecaj i broj parova pogoden za solidan dobitak

            Comment


            • Re: Kladionica

              Eto i od mene nesto

              Comment


              • Re: Kladionica

                Fear, mi možeš za sutra reći nešto za duplanje? Dobro bi mi došlo

                Comment


                • Re: Kladionica

                  ja se vise ne kladin tako da ti nemogu pomoc

                  Comment


                  • Re: Kladionica

                    lolčina, šta nisi ti kao jedan od onih koji žive od tog? Ili će sad bit spika da si dovoljno zaradio?

                    Comment


                    • Re: Kladionica

                      Originally posted by Mauro9
                      lolčina, šta nisi ti kao jedan od onih koji žive od tog? Ili će sad bit spika da si dovoljno zaradio?
                      nije to dobar nacin zivota, ja jesan jedan od rijetkih koji su konstantno uzimali pare kladama al nije to kako izgleda nekome sa strane
                      nije to zdravo nimalo, em non stop si pod velikin streson ako igras za vece novce, em treba previse vrimena zrtvovat, gledat svaku tekmu, svaki mec...citat svaki sajt, svaki blog, svaki twitter....da bi nasa najmanju informaciju i da bi uopce ima neku sansu za dobit a iz osobnog iskustva ona - pare kvare ljude - je dakako istinita , najsretniji san kad iman za ono sta mi triba i nista vise, nema stresa, nema zivciranja nema zurbe..
                      kad se zna da si uspjesan u kladenju i da imas brdo para privlacis hrpu *****a i laznih prijatelja, to je samo jedna od stvari...a i najgora
                      al jebiga treba sve proc da bi svatia nazalost
                      novaca iman koliko mi triba da zivin kako mi se svida, i to je sve sta trenutno ocu, vise mi ne triba...jer kad imas vise para jednostavno izgubis kontrolu, neznas sta radis...mozda ti se to ne cini sad ovako al viruj mi kad drzis npr 100,000 u dzepu lako je bit glup i radit skupe greske
                      nije to vrijedno toga jebiga

                      Comment


                      • Re: Kladionica

                        Pametno

                        Comment


                        • Re: Kladionica

                          Jbt Fear koji si ti kockar bija. Kolko imaš godina?

                          Dobro je šta si se maka od kocke, nego znaš onu:

                          ''Tko s novcem dobro stoji, prijatelja mnogo broji.''
                          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                          Comment


                          • Re: Kladionica

                            Originally posted by sthooligan
                            Jbt Fear koji si ti kockar bija. Kolko imaš godina?

                            Dobro je šta si se maka od kocke, nego znaš onu:

                            ''Tko s novcem dobro stoji, prijatelja mnogo broji.''
                            iako ja nebi kladenje nazva kockon vec ulaganjen
                            god iman 19..sta zvuci jako malo s obziron kolikin san parama raspolaga al eto
                            znan tu, iskusia san je na sebi

                            Comment


                            • Re: Kladionica

                              Klađenje i nije kocka. Bar meni, za mene je kocka sve čime kompjuter upravlja.. Mada bi se i o klađenju kao kockanju dalo u zadnje vrijeme raspravljati s obzirom na namještanje, al opet sve ovisi kako ćeš odigrati..

                              Comment


                              • Re: Kladionica

                                klađenje je deklarirano kao kockanje...nemojte se tu izmotavat
                                Originally posted by Bilderčić
                                Originally posted by Dehydronator
                                sve do grama tjedno je natural
                                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                                Comment

                                Working...
                                X