Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

    Zanima me mogu li dobiti kaznu ili me mogu isključiti iz saobraćaja ak na motoru imam malu registraciju
    fino me popljujte
    PROFESIONALNI B.B.

  • #2
    Re: Policija

    stari mi je pandur pa sam ga pitao...i kaze da tablice dobijes iz MUP-a i ako nosis te tablice nemozes dobiti kaznu....a ako si ti sebi pravio neke sto je takodje nelegalno ili kupio negdje onda mozes...

    Comment


    • #3
      Re: Policija

      Originally posted by MegaMegaBadBoy
      stari mi je pandur pa sam ga pitao...i kaze da tablice dobijes iz MUP-a i ako nosis te tablice nemozes dobiti kaznu....a ako si ti sebi pravio neke sto je takodje nelegalno ili kupio negdje onda mozes...
      u stampariji sam od orginalnih tablica napravio sebi manje da ih stavim na drugo mjesto
      PROFESIONALNI B.B.

      Comment


      • #4
        Re: Policija

        Za motore do 50 kubika se koriste male tablice a za preko velike. S toga ako za jači motor koristiš malu tablicu logično je da možeš dobiti kaznu.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #5
          Re: Policija

          Originally posted by Dalibor
          Za motore do 50 kubika se koriste male tablice a za preko velike. S toga ako za jači motor koristiš malu tablicu logično je da možeš dobiti kaznu.
          motor je od 50ccm a tablica je 24x13cm,a ja sam napravio tablicu veličine 12x10cm
          PROFESIONALNI B.B.

          Comment


          • #6
            Re: Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

            koliko znam to nije po zakonu...makar neki će ti progledati kroz prste...ali pravno gledano slijedi ti kazna

            Comment


            • #7
              Re: Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

              Originally posted by bilder18
              koliko znam to nije po zakonu...makar neki će ti progledati kroz prste...ali pravno gledano slijedi ti kazna
              a kolike su kazne?
              PROFESIONALNI B.B.

              Comment


              • #8
                Re: Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

                U RH su drugačije kazne, pročitaj zakon o sigurnosti prometa na cestama i neznam kakve su u BiH inače dimenzije registarskih oznaka i kako se gleda na to. Pitaj na nekom bosanskom forumu.

                Comment


                • #9
                  Re: Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

                  Originally posted by BUILDER
                  a kolike su kazne?

                  mislim da je 800kn za fizičke osobe ...ali nemoj me držati za riječ...stalno mijenjaju te zakone...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

                    Originally posted by Mrcko
                    U RH su drugačije kazne, pročitaj zakon o sigurnosti prometa na cestama i neznam kakve su u BiH inače dimenzije registarskih oznaka i kako se gleda na to. Pitaj na nekom bosanskom forumu.
                    ja sam iz bih i ovdje su pravila ovakva ....

                    dakle ako si sam sebi pravio tablicu dobices kaznu osim ako ti pandur ne progleda kroz prste takav zakon vrijedi u cjeloj bih !

                    "moras imati bas te tablice koje dobijes iz MUP-a "

                    Comment


                    • #11
                      Re: Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

                      I poretač teme je iz Maglaja koji je ako mene moj zemljopis ne vara u BiH tako da mu visina kazne u kunama i naši zakoni ništa ne znače

                      Comment


                      • #12
                        Re: Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

                        Originally posted by Mrcko
                        I poretač teme je iz Maglaja koji je ako mene moj zemljopis ne vara u BiH tako da mu visina kazne u kunama i naši zakoni ništa ne znače
                        Da iz Maglaja sam
                        PROFESIONALNI B.B.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

                          ja sam dobio kaznu zato sto mi tablica nije stojala na predvidenom mjestu,nego sam skinio te plastike i stavio onako ispod sica na vanjskom djelu!
                          mislim da u svakoj drzavi tablice moraju stojati na onoj plastici predvidenoj za tablice.a vidio sam da dosta ljudi u hr.stavljaju na ljevu stranu kod kurble na 50 kubika.i da nikom nista.barem koliko sam ja vidio!
                          i bas u Hr sam dobio kaznu!to je bilo prije 2,god.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

                            ja ju imam ispod repa vec 4 god i nikad nista... uhvatili me par puta i nikad nisu srali.... dao vozacku i prometnu i pustili me....

                            Comment


                            • #15
                              Re: Mogu li dobiti kaznu ak na motoru imam malu registraciju?

                              jednaka ti je kazna kao da ju uopce niti nema. 300 kn

                              Comment

                              Working...
                              X