Announcement

Collapse
No announcement yet.

Paid to click

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Paid to click

    http://www.ucenicki-servis.com/oglasi.html

    Znao sam već prije za tu zaradu klikanjem na reklame ali sad razmišljam o tome da počnem s time. Ali nisam siguran je li registracija na alertpayu besplatna...jel neko zna?

  • #2
    Re: Paid to click

    besplatna je al nečeš baš tako puno zaraditi

    Comment


    • #3
      Re: Paid to click

      jasno da neću, ali mala zarada sa strane dobro dođe, ako je 0,01 dolar po kliku, onda ću klikat ko lud

      Comment


      • #4
        Re: Paid to click

        tako je...0,01 dolar po kliku..nekad čak i manje...al imas ograničeno klikanja..dnevno mislim 7-10...a ako očeš više moraš platit neke pare..

        Comment


        • #5
          Re: Paid to click

          The Personal Starter account is our introductory account for which receiving fees are waived for up to $400* a month and $2000 cumulatively.
          To označava maksimalnu veličinu transfera novca mjesečno?

          Comment


          • #6
            Re: Paid to click

            nemoj se ni trudit.
            ne repam o politici možda bi trebo,
            politika je mala ljadro još je nisam jebo

            Comment


            • #7
              Re: Paid to click

              Originally posted by Mir7a
              nemoj se ni trudit.
              Arena

              Comment


              • #8
                Re: Paid to click

                ovako se ne isplati, jedino da si kupim premium acc za 10 dolara onda imam neke šanse

                Comment


                • #9
                  Re: Paid to click

                  registrirao sam se na neobuxu. vrlo pouzdana stranica sa instanst isplatom. kupio sam golden članstvo i krećem polako zarađivati. ako se netko želi registrirati evo link: http://www.neobux.com/?r=crocop3
                  s tim da prvo morate napraviti free account na alertpayu da bi vam se novac mogao kamo isplaćivati.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Paid to click

                    ostavi se tog nikad tako nećeš zaradit ma ni siću..zaradit češ 2 dolara za neka 3-4 mjeseca..a za to ti se ne isplati ni gledat u to a kamoli klikat..ako baš hoćeš zarađivat na internetu što je moguće ima puno boljih stvari..više češ i zaradit a manje radit ajmo reći..ali ne nadaj se brzoj lovi preko neta jer je to nemoguće kao i u svakom drugom poslu moraš se trudit da bi zaradio.. evo ovo ti je najbolji forum o internet zaradi na našem jeziku.. ima puno dobrih stvari..
                    evo link:
                    Code:
                    internetzarada.org
                    PS. admini ovo nije nikakva reklama taj forum postoji već dosta godina pa eto ako se neko želi baviti time nadam se da sam pomogao..

                    pozzz

                    Comment


                    • #11
                      Re: Paid to click

                      zarada je vrlo spora ako si standardni član. ali ako kupiš premimu članstvo, velika je mogućnost da zaradiš. imaš na forumu te stranice puno primjera ljudi koji su zaradili tako i njihove dokaze o isplatama

                      Comment


                      • #12
                        Re: Paid to click

                        to je ako kupiš premium i referale možeš nešto zaradit ali onda moraš uložit nešto na početku što se po mom mišljenju nikako ne isplati..

                        evo proguglaj malo sharecash.org pa češ vidjet kakve se tamo pare okreću i oni sigurno isplačuju bio sam jednom isplačen i više nisam imao volje za to..

                        Comment


                        • #13
                          Re: Paid to click

                          kako se to po tvom mišljenju ne isplati ako uložiš nešto i zaradiš na tome?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Paid to click

                            ne isplati se ulagat u te paid to click programe..evo ja kad sam krenio u to ko i svi početnici sam išao na to kao najlakše ovo ono..registriro se na neobux i trebalo mi je nekih 2,5 mjeseca da bi skupio pišljivih 2 dolara za isplatu i skupio sam i od toga kupio 3 referala i s referalima sam ta 2 dolara zaradio za 2 mjeseca..i čemu onda sve to???

                            ti već ako hočeš ulagat uloži u hosting i domenu i napravi nekakav blog npr. o bodybuildingu s tim imaš iskustva i sve to..stavi na taj blog adsense,neke affiliate linkove i imat češ sigurno imat veću zaradu nego s neobuxum..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Paid to click

                              svatko ima pravo na svoje mišljenje.

                              Comment

                              Working...
                              X