Announcement

Collapse
No announcement yet.

Deodoransi i slično

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deodoransi i slično

    Uvjeren sam da ova tema već postoji, al ne mogu naći nigdje

    Koje deodoranse koristite, i čim se borite protiv znoja i neugodnih mirisa, u teretani i u svakodnevnom životu? Ja se prilično puno znojim, tako da tražim neki dobar deodorans, dosad isprobao mnoge xD. Axe je teško sranje, Rexona se do sad meni pokazala najboljom, ali i s njom u jednom trenutku samo osjetim kako znoj počne curiti (čak i po ovom hladnom vremenu -.-)
    Koje vi koristite, i koji su najjači/najbolji?

  • #2
    Re: Deodoransi i slično

    ja isto imam problem sa znojenjem i koji god dezodoran uzeo znojim se
    razlika je samo sta sa nekima se osjeti neugodan miris,a neki mirise
    sad trenutno koristim rexonu i same pohvale...
    sa njom se najmanje znojim i mirisi uvijek

    Comment


    • #3
      Re: Deodoransi i slično

      Ja imam probleme s znojenjem,recimo da imam simptome hiperhidroze tj. prekomjernog znojenja... neki kažu da je to povezano s stresom,psihom makar ja nevjerujem u to

      znači cijelo vrijeme sam se znojil ispod pazuhu ,po ljetu i po zimi,al uvijek dok bi nekamo išao tj. dok ne bi bio kod kuće

      To mi se počelo događati samo od sebe, ,našao sam rješenje u u antiperspirantu koji se zove Perspi-Guard i može se kupiti u ljekarnama za 150 kn (50ml)
      -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

      Comment


      • #4
        Re: Deodoransi i slično

        garnier mineral.....

        Comment


        • #5
          Re: Deodoransi i slično

          Znojenje ima velike veze sa stresom, znam po sebi, garnier mineral mi se pokazao ok, ali problem je bio sto unistava majice, jer kad se oznojis ostane bijela fleka koja se nemoze oprati...
          Trenutno koristim neki iz dm-a, zadovoljan sam
          panta rei

          Comment


          • #6
            Re: Deodoransi i slično

            znam da ostavlja mrlje po majci..sve majce su mi zamrljane.....

            Comment


            • #7
              Re: Deodoransi i slično

              Obrijte špagete ispod ruku!
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • #8
                Re: Deodoransi i slično

                ne pomaze.....

                Comment


                • #9
                  Re: Deodoransi i slično

                  Kako ne, ja od kad sam počeo brijat pazuhe znojim se 80% manje nego prije. Tj. od pasa pa nagore sve brijem i manje se znojim a kad se uznojim ne smrdi na onaj ''muški znoj.''

                  Sječam se da mi je liti uvik fleka bila ispod ruke u majici ali sada nema ništa
                  Sad kad skupim volje pa još bricnit noge
                  ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Deodoransi i slično

                    http://www.grafomedika.hr/perspi/perspi-guardr

                    Nanosi se navečer prije spavanja i ujutro samo ispereš vodom to mjesto gdje si ga stavil

                    btw niti slučajno nemojte obrijati pazuh neposredno prije nego to stavljate inače nebudete mogli zaspati od toga kak peče (znam iz iskustva )
                    -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                    Comment


                    • #11
                      Re: Deodoransi i slično

                      Dosta se inace znojim i ovo brijanje ispod pazuha mi zaista pomaze.

                      Inace od deo-a koristim adidasov 3 action - pokazao se dosta dobrim i trajnim a ne unistava majice... mozda sad bas kupim ovaj novi od nivea-e da probam pa javim tu...
                      Masti na kruhu i crvene paprike

                      Comment


                      • #12
                        Re: Deodoransi i slično

                        Old Spice - koristim ga i zadovoljan sam njime , ne osjecam nikakav smrad !

                        Comment


                        • #13
                          Re: Deodoransi i slično

                          stavim na dlan sodu bikarbonu velicine zrna graška, sipam malo vode (tek da se rastopi) i natrljam ispod pazuha. Prirodan dezodorans, bez mirisa, aluminijuma, aditiva i ostalih sranja. Najjeftiniji i pouzdano najbolji. Princip delovanja vrlo jednostavan: soda bikarbona stvara baznu sredinu u kojoj je nemoguće za bakterije koje prouzrokuju smrad da se namnože. Sam znoj ne smrdi.
                          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                          mind, it doesn’t matter.”

                          Comment


                          • #14
                            Re: Deodoransi i slično

                            Originally posted by vege
                            stavim na dlan sodu bikarbonu velicine zrna graška, sipam malo vode (tek da se rastopi) i natrljam ispod pazuha. Prirodan dezodorans, bez mirisa, aluminijuma, aditiva i ostalih sranja. Najjeftiniji i pouzdano najbolji. Princip delovanja vrlo jednostavan: soda bikarbona stvara baznu sredinu u kojoj je nemoguće za bakterije koje prouzrokuju smrad da se namnože. Sam znoj ne smrdi.
                            sta si ti dosjetljiv vege

                            Comment


                            • #15
                              Re: Deodoransi i slično

                              Originally posted by FEARiTseLF
                              Originally posted by vege
                              stavim na dlan sodu bikarbonu velicine zrna graška, sipam malo vode (tek da se rastopi) i natrljam ispod pazuha. Prirodan dezodorans, bez mirisa, aluminijuma, aditiva i ostalih sranja. Najjeftiniji i pouzdano najbolji. Princip delovanja vrlo jednostavan: soda bikarbona stvara baznu sredinu u kojoj je nemoguće za bakterije koje prouzrokuju smrad da se namnože. Sam znoj ne smrdi.
                              sta si ti dosjetljiv vege
                              pa, vidi se da sam preživeo ekonomsku krizu 90-ih i plate od 3 marke Nije bilo ni za leba, a kamoli za dezodorans
                              “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                              mind, it doesn’t matter.”

                              Comment

                              Working...
                              X