Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurovision 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Eurovision 2011

    Pobjednička pjesma 2011:



    Azebeđan!


    btw. Sve to super, ali kako je BiH od Hrvatske dobila 7 bodova (valjda svi znate kako se diejle bodovi)? Meni to smrdi da je tzv. "žiri" tu imao veliku ulogu
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #32
      Re: Eurovision 2011

      Originally posted by Aronnax
      Pobjednička pjesma 2011:



      Azebeđan!


      btw. Sve to super, ali kako je BiH od Hrvatske dobila 7 bodova (valjda svi znate kako se diejle bodovi)? Meni to smrdi da je tzv. "žiri" tu imao veliku ulogu
      ..bezveze. :s...sta ti je cudno oko 7 bodova za BiH..klasika
      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

      Comment


      • #33
        Re: Eurovision 2011

        Originally posted by Demo
        ..bezveze. :s...sta ti je cudno oko 7 bodova za BiH..klasika
        Pa naravno da mi je čudno, Hrvatska uvijek 12 bodova daje BiH, a sada kada im je i pjesma odlicna i ktome jos Dino Merlin daju 7 bodova...
        Iskreno, Azerbaijan je bolji bio prije 2 godine, ova pjesma nije nista posebno, a pocetak je isti kao i ona pjesmica iz Kuće debele mame 3.
        Po meni su Island, Finska, Danska ili BiH bile najbolje... no to je valdja samo moj ukus...
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #34
          Re: Eurovision 2011

          Originally posted by Aronnax
          Originally posted by Demo
          ..bezveze. :s...sta ti je cudno oko 7 bodova za BiH..klasika
          Pa naravno da mi je čudno, Hrvatska uvijek 12 bodova daje BiH, a sada kada im je i pjesma odlicna i ktome jos Dino Merlin daju 7 bodova...
          Iskreno, Azerbaijan je bolji bio prije 2 godine, ova pjesma nije nista posebno, a pocetak je isti kao i ona pjesmica iz Kuće debele mame 3.
          Po meni su Island, Finska, Danska ili BiH bile najbolje... no to je valdja samo moj ukus...
          ..aa nisam te shvatio..mislio sam da se cudis sto su dali BiH 7...da ti pravo kazem i ja sam ocekivao jedno 10 .....bas me iznenadilo, cuj Azerbejdzan :s..

          ..top po meni: Danska, Gruzija, BiH i jos ih je 2-3 bilo koje su mi se svijdele da sam upratio ..al et
          U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
          sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

          Comment


          • #35
            Re: Eurovision 2011

            pa vidim ja poznata meni pjesma od azarbejdana

            Comment


            • #36
              Re: Eurovision 2011

              Meni Gruzija najbolja

              Comment


              • #37
                Re: Eurovision 2011

                Cijela istočna evropa nije dala ni 1 bod Bosni, ma oni i ne znaju da mi postojimo. Treba da se mijenja sistem glasanja pod hitno, kako ne znam al ovo nije fer ni sekunde..Jednom kad imamo lijepu pjesmu ne možemo ni blizu da pobijedimo....
                Let's bring it!

                Comment


                • #38
                  Re: Eurovision 2011

                  Originally posted by Mashinerija
                  Cijela istočna evropa nije dala ni 1 bod Bosni, ma oni i ne znaju da mi postojimo. Treba da se mijenja sistem glasanja pod hitno, kako ne znam al ovo nije fer ni sekunde..Jednom kad imamo lijepu pjesmu ne možemo ni blizu da pobijedimo....
                  Zato i jesu uveli tzv. Žiri koji daje 50% glasova drzave. Znaci gledatelji vrijede samo 50% glasova, a drugu polovicu daju ti neki anonimci... Zato i je HR Merlinu dala 7 bodova pretpostavljam... Definitivno to treba promijeniti, no problem je sto nitko nezna kako!

                  Meni najljepsa pjesma ove godine:
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #39
                    Re: Eurovision 2011

                    Meni je najbolja pjesma bila Irska ja mislim, ona dva budalasta brata :P
                    Let's bring it!

                    Comment


                    • #40
                      Re: Eurovision 2011

                      Bosanska mi je najbolja
                      "Neuspjeh nije opcija."

                      Comment

                      Working...
                      X