Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbjeljivanje zubi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izbjeljivanje zubi?

    Zanima me izbjeljivanje zubi pa ako je tko radio može malo informacija kako, cijena itd.?
    Probao sam neku pastu iz DM-a , naravno ne funkcionira. Malo me strah sa sodom bikarbonom jer sam cuo da moze ostetiti caklinu ako se precesto koristi a i efekt nije neki. Ako je tko radio kod stomatologa ili je koristio neko cudo moze pomoc Hvala
    faites ceci en mémoire de moi

  • #2
    Re: Izbjeljivanje zubi?

    http://www.3dwhite.com/

    Možeš kupiti i preko e-baya. Znam nekoliko ljudi koji su koristili te trakice, zubi su im ostali bijeli i sad par godina nakon. Baš si skupljam novce za to

    No, možeš otići i u ljekarnu, postoje gelovi neki, pitaj tamo što je najbolje.
    Danas sam baš gledala neke SOS izbjeljivače po dućanima, ali to mi je bzvz.

    No, bez obzira na sve ovo, kalcij je vrlo bitan za bijele zube.

    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

    Comment


    • #3
      Re: Izbjeljivanje zubi?

      vea kolike su cijene gledam i ne vidim

      Comment


      • #4
        Re: Izbjeljivanje zubi?

        Ako naručuješ preko stranice onda oko 50$, a preko ebaya se nađe i za 30$. Sad dalje ovisi o poštarini, ali nije velika. Pitat ću frendicu ako vas zanima detaljnije, ona je to preko ebaya kupovala.

        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

        Comment


        • #5
          Re: Izbjeljivanje zubi?

          aj bas me zanima raspitaj se plz
          i koliko to traje , kak djeluje itd.

          citam sad ode po stranici al bolje cut iz prve ruke (tvoje frendice )

          Comment


          • #6
            Re: Izbjeljivanje zubi?

            Originally posted by FEARiTseLF
            aj bas me zanima raspitaj se plz
            i koliko to traje , kak djeluje itd.

            citam sad ode po stranici al bolje cut iz prve ruke (tvoje frendice )
            +1
            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by Dehydronator
            sve do grama tjedno je natural
            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

            Comment


            • #7
              Re: Izbjeljivanje zubi?

              Ok, javim sutra.

              "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

              Comment


              • #8
                Re: Izbjeljivanje zubi?

                Ma to ti je najbolje otici kod zubara da ti ih izbjeli. Ja sam bio 2 puta i bas mi ih je lijepo sredila i nisam mogao virovati, ima san osjecaj koda san dobia nove zube i sad za koji dan iden ponovno, i preporucila mi je pastu za zube sensodyne pronamel da je najbolje za kamenac i za osjetljive zube dode 50kn
                Ali isto mi se nakon nekog vremena kamenac vrati i zubi ponovno pocmu zutiti pa moras ponoviti!!!! Nesican se sad tocno koliko san placa, mozda cak nisan nista

                Comment


                • #9
                  Re: Izbjeljivanje zubi?

                  mislim da ti nista nece bit od sode...naravno neces svaki dan ribati...ja 2 puta mjesecno na cetkicu sode-b i šmirglaj hehe,nije da ces neznam sta postici al ima nekog efekta...
                  Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Izbjeljivanje zubi?

                    @ Vea
                    Pa da, na to sam i mislio. Taj Crest Whitestrips koji sam ja spomenuo je sad 3D White. U HR ga prodaje ista ekipa koja drzi "Fucking brands" ali cijena im je mislim 350kn za paket koji traje 2 tjedna. I naravno, pasta za zube koja dolazi uz njega se kupuje posebno, a ona je neizostavna jer je WS peroksid.

                    @Shake
                    Jesi isao na neki laserski s gelom ili pjeskarenje? I koliko si platio?
                    faites ceci en mémoire de moi

                    Comment


                    • #11
                      Re: Izbjeljivanje zubi?

                      Ja zube perem glinom i morskom solju, a sodom bikarbonom povremeno. Ponekad koristim pastu za zube bez fluora i SLS-a. Nikakve druge agresivne hemikalije ne bih stavljao u svoja usta, ***** bele zube, ako me truju. Za zube je navažniji konac, i to svakodnevno.
                      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                      mind, it doesn’t matter.”

                      Comment


                      • #12
                        Re: Izbjeljivanje zubi?

                        Originally posted by amharrt
                        @Shake
                        Jesi isao na neki laserski s gelom ili pjeskarenje? I koliko si platio?
                        Ja mislim da je to bilo pjeskarenje, ali sad cu za koji dan ici opet pa mogu pitati!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Izbjeljivanje zubi?

                          Došlo joj je preko ebaya oko 120kn.
                          Nabavila je ove
                          http://www.3dwhite.com/crest-products/3 ... fects.aspx
                          Sad, kaže da joj je tek nakon dva tjedna došlo do vidljivih rezultata. Oni tu nabrljaju već da se nakon jednog tretmana da ziher.
                          Ugl.boljeli su je bili malo zubi, ali je počela koristit Pronamel pastu i ok je joj bilo poslije toga.
                          Ja si planiram to nabavit, našla sam za 112kn, ali me malo brine to jer imam dosta osjetljive zube, ali ću probat!

                          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                          Comment


                          • #14
                            Re: Izbjeljivanje zubi?

                            Ako imas osjetljive zube onda kupi svakako pronamel, jer ja imam osjetljive zube i zubarica mi je preporucila pronamel i rekla da slobodno mogu samo navecer prati sa njim... Uvecer operes zube sa pronamelom, a ujutro sa tom za izbjeljivanje ili obrnuto!!! Meni pomaze

                            Comment

                            Working...
                            X