Announcement

Collapse
No announcement yet.

Za koji nogometni klub navijate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Za koji nogometni klub navijate

    Originally posted by Dalibor
    Originally posted by mayhem24
    Originally posted by bilder18
    Originally posted by Dalibor
    Očito nije ilegalno kad ga nitko ne dira. Ti privatni ugovori nemaju veze sa nogometnim ugovorima.
    Je,na sudu je i zato je od BBB traženo njegovo isključenje iz Dinama zbog košenja interesa.Ali očito oređene službe u ovoj državi nerade svoj posao kako spada

    Nemozes za sve sad krivit drzavu.. Ja se slazem da drzava neradi svoj posal u nekim situacijama (a to je 99% vrimena neradi nista).. Ma ljudi prvo mi moramo napravit jacu ligu nemozemo se nosit sa klubovima iz belgije,francuske,njemacke, engleske i tih jacih liga.. Drugo klubovi moraju bit na razini profesionalnosti a ne na razini kad ga fotograf slika na terenu dok igra da namista frizuru.. Jednostavno cili nas nogomet je u banani.. a sve govori to da u repki nema niti jedan iz HNL-a.. Najgori engleski klub bi dobiva svakog naseg prvoligasa (mislim da dinama i hajduka a ne na slavena i cibaliju).. Zasto mi gajimo te neke nade u tu Europu kad uopce nemamo sredstava ta istu?
    Pa eto ispada da i nije sve tako loše. Dinamo ide u Ligu prvaka.
    AKO ne zeznu stvari u uzvratu, a iskreno se nadam da neće.
    "Neuspjeh nije opcija."

    Comment


    • #62
      Re: Za koji nogometni klub navijate

      Originally posted by Bulldog
      Originally posted by Dalibor
      Originally posted by mayhem24
      Originally posted by bilder18
      Originally posted by Dalibor
      Očito nije ilegalno kad ga nitko ne dira. Ti privatni ugovori nemaju veze sa nogometnim ugovorima.
      Je,na sudu je i zato je od BBB traženo njegovo isključenje iz Dinama zbog košenja interesa.Ali očito oređene službe u ovoj državi nerade svoj posao kako spada

      Nemozes za sve sad krivit drzavu.. Ja se slazem da drzava neradi svoj posal u nekim situacijama (a to je 99% vrimena neradi nista).. Ma ljudi prvo mi moramo napravit jacu ligu nemozemo se nosit sa klubovima iz belgije,francuske,njemacke, engleske i tih jacih liga.. Drugo klubovi moraju bit na razini profesionalnosti a ne na razini kad ga fotograf slika na terenu dok igra da namista frizuru.. Jednostavno cili nas nogomet je u banani.. a sve govori to da u repki nema niti jedan iz HNL-a.. Najgori engleski klub bi dobiva svakog naseg prvoligasa (mislim da dinama i hajduka a ne na slavena i cibaliju).. Zasto mi gajimo te neke nade u tu Europu kad uopce nemamo sredstava ta istu?
      Pa eto ispada da i nije sve tako loše. Dinamo ide u Ligu prvaka.
      AKO ne zeznu stvari u uzvratu, a iskreno se nadam da neće.
      sjetimo se heartsa i kopera koji su realno slabije momcadi od malmoa, a i vecina ovih igraca koja je jucer briljirala je prakticki vec prodana pa niti nemaju neki prevelik motiv, daj boze da sam u krivu
      NO PAIN , NO GAIN

      Comment


      • #63
        Re: Za koji nogometni klub navijate

        Dinamo je jak a Malmo je petorazredna ekipa.
        Ne vjerujem da će ikoga prodat kad uđu u LIgu prvaka. Jednostavno to nema smisla. Igračima može samo narast cijena kroz ovo natjecanje a Mamić nije lud.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #64
          Re: Za koji nogometni klub navijate

          Originally posted by Dalibor
          Dinamo je jak a Malmo je petorazredna ekipa.
          Ne vjerujem da će ikoga prodat kad uđu u LIgu prvaka. Jednostavno to nema smisla. Igračima može samo narast cijena kroz ovo natjecanje a Mamić nije lud.
          porast ce im cijena jedino ako budu nesto pokazali, ali veca je sansa da ce dinamo bit samo kanta za napucavanje i ne vidim kako bi im porasla cijena, a i sam sammir je izjavio da zeli otic i da ce to bit njegova zadnja utakmica u dinamu
          NO PAIN , NO GAIN

          Comment


          • #65
            Re: Za koji nogometni klub navijate

            rezultat nije najvazniji. previse volim dinamo da bih ga gledao samo kroz rezultat. hahaha, to klub je organizacijski puno jaci od intera iz zapresica, hvala zdravku i njegovih 50 rodaka iz skupstine. ja sam se odlucio. hocu dinamo u kojem mogu odlucivat i glasat, sto mi trenutni zakon i omogucava al zdravko ne. nabijem na ***** i zdravka i ljude kojima je bitan samo rezultat i ovakav seljacki i pokradeni dinamo

            Comment


            • #66
              Re: Za koji nogometni klub navijate

              Originally posted by TheWarg
              Originally posted by Dalibor
              Dinamo je jak a Malmo je petorazredna ekipa.
              Ne vjerujem da će ikoga prodat kad uđu u LIgu prvaka. Jednostavno to nema smisla. Igračima može samo narast cijena kroz ovo natjecanje a Mamić nije lud.
              porast ce im cijena jedino ako budu nesto pokazali, ali veca je sansa da ce dinamo bit samo kanta za napucavanje i ne vidim kako bi im porasla cijena, a i sam sammir je izjavio da zeli otic i da ce to bit njegova zadnja utakmica u dinamu
              Viruj mi nece Dinamo bit nikakva kanta za napucavanje.Dinamo se pokaza dostojan lige prvaka

              Comment


              • #67
                Re: Za koji nogometni klub navijate

                nekužin vas bbb-e.. evo tebe primjer bilderu.. pljujete po mamiću.. da nie njega šta bi vi imali aj.. di bi vi bili.. ISTO TAKO di bi mi bili da nemamo gubu u upravi svaki put.. i na čelu kluba.. zaminili bi se mi za pozicije kolega moj viruj mi.. zato bolje šuti i uživaj štaš ić u 9 misec na reala, milana, barcu, manchestera ili koga god.. neigra mamić igraju igrači.. nisu oni krivi štae gazda kakav je.. al isto bez njega bi bili goli k
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • #68
                  Re: Za koji nogometni klub navijate

                  MANCHESTER UNITED Red devils

                  Comment


                  • #69
                    Re: Za koji nogometni klub navijate

                    Originally posted by juka
                    nekužin vas bbb-e.. evo tebe primjer bilderu.. pljujete po mamiću.. da nie njega šta bi vi imali aj.. di bi vi bili.. ISTO TAKO di bi mi bili da nemamo gubu u upravi svaki put.. i na čelu kluba.. zaminili bi se mi za pozicije kolega moj viruj mi.. zato bolje šuti i uživaj štaš ić u 9 misec na reala, milana, barcu, manchestera ili koga god.. neigra mamić igraju igrači.. nisu oni krivi štae gazda kakav je.. al isto bez njega bi bili goli k
                    Imali bi pošten klub,u kojem bi svaki član glasao o odlukama!Kao što su tako organizirani Celtic,Barcelona itd,itd.

                    Uživam,daleko od toga.Uvijek ću podržavati Dinamo i svakog pojedinog igrača,ali Mamića NIKAD.

                    Comment


                    • #70
                      Re: Za koji nogometni klub navijate

                      Mamić car Btw Barcelona i Hajduk

                      Comment


                      • #71
                        Re: Za koji nogometni klub navijate

                        da nema Mamića Dinamo bi bio Hajduk

                        Comment

                        Working...
                        X