Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dinamo - Liga prvaka 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

    Nije se Real sprda niti malo a dinamo je igra odlicno

    Comment


    • #17
      Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

      Originally posted by hardstyle91
      Originally posted by Dalibor
      Originally posted by hardstyle91
      Real se sprdao, zabio gol, sprdao do kraja, the end
      Nije se sprdao niti malo. Podcjenio ih a to ih je moglo koštati bodova.
      Samo kako me živcira komentator Drago Čosić kad slavi častan poraz!
      Je, podcijenio je Dinamo s razlogom, tako da je ispalo da je Dinamo igrao toliko dobro koliko su ovi loše/rezervirano do pogodka, dalje je bilo klasicno cuvanje i izbijanje lopte,

      Željko Vela mi je najprikladniji za ovakve utakmice, Čosić ga uvijek preuveliča + njegovi ispadi kojih uvijek hvala Bogu ima
      Velike ekipe i igrači nemaju što podcjenjivati protivnike!
      Da su toliko dobri i sa takvim pristupom su trebali uvjerljivo dobit.
      Opet neće imat šanse pred Barcelonom u nijednom natjecanju.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #18
        Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

        ode moran podrzat kolegu hardstajla (ko i obicno ) koji zraci objektivnoscu

        Comment


        • #19
          Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

          Originally posted by Dalibor
          Originally posted by hardstyle91
          Originally posted by Dalibor
          Originally posted by hardstyle91
          Real se sprdao, zabio gol, sprdao do kraja, the end
          Nije se sprdao niti malo. Podcjenio ih a to ih je moglo koštati bodova.
          Samo kako me živcira komentator Drago Čosić kad slavi častan poraz!
          Je, podcijenio je Dinamo s razlogom, tako da je ispalo da je Dinamo igrao toliko dobro koliko su ovi loše/rezervirano do pogodka, dalje je bilo klasicno cuvanje i izbijanje lopte,

          Željko Vela mi je najprikladniji za ovakve utakmice, Čosić ga uvijek preuveliča + njegovi ispadi kojih uvijek hvala Bogu ima
          Velike ekipe i igrači nemaju što podcjenjivati protivnike!
          Da su toliko dobri i sa takvim pristupom su trebali uvjerljivo dobit.
          Opet neće imat šanse pred Barcelonom u nijednom natjecanju.
          Ja bas mislim da oce ove godine

          Comment


          • #20
            Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

            da se malo ubacin
            posebno sta se tice vas koji niste u kladionicarskin vodama


            inace
            ovo nije prvi put da ovakve utakmice sumnjivo zavrsavaju, da igraci igraju ko bez glave, npr. ona zaleda i one komedije od padanja i "pasova" nikome i mnogo situacija u kojima profesionalni igraci poput madridskih zvijezda , ciji jedan igrac vrijedi vise od dinama a taj igrac je cr7 koji danas nije primjetan a protiv elitnih klubova je svugdje na terenu , znaju zatvorenih ociju reagirati ode gle cuda, nisu ., posebno od klubova kojima je , gle opet cuda, bwin (jedva od vodecih online kladionica) sponzor ajos jednon gle cuda, hendikep na real najigraniji par na planeti danas po svin statistikama

            ko sta je doping realnost danasnjeg sporta, tako je i fix i to se danas dogodilo, ko i obicno, real nije smio dobit sa vise od 1 razlike, da su primili gol dali bi drugi , naravno

            bwin bi izgubia enormne svote para a to nije u interesu ni realu ni bwinu pa su to ko i u mnogo drugih slucajeva to sredili na ovaj nacin : )))

            hajduk sa 10 igraca igra bolje od reala protiv dinama koji igra u kukuruz ligi i prezivljava protiv malma ))))))

            tipicna kladionicarska komedija u kojoj su svi profitirali, real prosa, real dobia pare od bwina, bwin sacuva pare itd.

            inace, ne zanima me ko sta misli o ovome postu, to je tako, i aj bok

            Comment


            • #21
              Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

              Originally posted by FEARiTseLF
              da se malo ubacin
              posebno sta se tice vas koji niste u kladionicarskin vodama


              inace
              ovo nije prvi put da ovakve utakmice sumnjivo zavrsavaju, da igraci igraju ko bez glave, npr. ona zaleda i one komedije od padanja i "pasova" nikome i mnogo situacija u kojima profesionalni igraci poput madridskih zvijezda , ciji jedan igrac vrijedi vise od dinama a taj igrac je cr7 koji danas nije primjetan a protiv elitnih klubova je svugdje na terenu , znaju zatvorenih ociju reagirati ode gle cuda, nisu ., posebno od klubova kojima je , gle opet cuda, bwin (jedva od vodecih online kladionica) sponzor ajos jednon gle cuda, hendikep na real najigraniji par na planeti danas po svin statistikama

              ko sta je doping realnost danasnjeg sporta, tako je i fix i to se danas dogodilo, ko i obicno, real nije smio dobit sa vise od 1 razlike, da su primili gol dali bi drugi , naravno

              bwin bi izgubia enormne svote para a to nije u interesu ni realu ni bwinu pa su to ko i u mnogo drugih slucajeva to sredili na ovaj nacin : )))

              hajduk sa 10 igraca igra bolje od reala protiv dinama koji igra u kukuruz ligi i prezivljava protiv malma ))))))

              tipicna kladionicarska komedija u kojoj su svi profitirali, real prosa, real dobia pare od bwina, bwin sacuva pare itd.

              inace, ne zanima me ko sta misli o ovome postu, to je tako, i aj bok
              Sve je moguće. Priča ima osnova. Samo se nadam da nije tako.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #22
                Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                nazalost to je tako, i dogada se redovno , posebno u europskin natjecanjima ali ko ce to nadgledat i sankcionirat kad dolazi sa samog vrha

                legendarni el presidente platini i komedija od uefe koji kupuju glasove za soma eura od korumpiranih predstavnika i kontroliraju ishod svega i svaceg a posebno lp/el utakmica

                realnost je da kladionica i kladionicarska mafija drze sve u saci i fair play bas i ne postoji
                pogledajmo samo danas ishode
                redom najigraniji susreti danas su

                1. hendikep reala , znaci minimalno 2 razlike
                2. pobjeda intera
                3. pobjeda man. citya
                4. pobjeda manchestera

                real igra ko amaterski klub protiv dinama, nece da zabije gol i skoro prime gol
                inter izgubi od turaka u srcu italije
                man city, momcad iz svemira koja je vrhunski uigrana i ako je bilo ko gleda njihove zadnje 4 utakmice, momci igraju ko opsjednuti danas ostanu 1:1 sa NAPOLIJEN kod kuce
                manchester i benfica ajde to jos mogu razumit ali ovo san cisto statisticki stavia jer je bia 4. najuplaceniji par danas ali i to je komedija ako se mene pita
                slucajnost?

                pa po kojoj logici moze gigantska KLADIONICA sponzorirat MILAN i REAL koji su klubovi na koje se najvise kladi??? to je zesci sukob interesa

                objasnjenje svega ovog je - "to je liga prvaka, moze svako svakog dobit "
                daj molin te, price za malu djecu, kakav dinamo, kakav tranzbospor , kakav napoli
                ko sta san prije reka, igrac koji vridi vise od dinamove momcadi, cr7, danas se u strahu gubia po terenu u sjeni mocnih dinamovih stopera a jedini koji je igra je bia marcelo, njega su ostavili u neznanju da nebi bilo presumnjivo

                a ako poglamo onu europsku ligu to je isto zesca komedija svake godine ali to cemo nekon rugon prilikon prokomentirat posto je ode tema lp

                alo ej, pa 6:0 je realno za real-dinamo ako dinamo ima srece, kakva dobra igra, kakvo ista, fix godine, ko i ostatak LP-a ( a i ostataka nogometa koji je gle cuda najigraniji sport u kladioni )

                inace, ja ovo ne prican napamet vec znan ljude i iman informacije a neke stvari se jednostavno saznaju a i ocite su
                nazalost to je tako, ko i ona tema o dopingu i tome, u svemu pare igraju ulogu i pare vode svijet i to je to
                tu pare dobije ko treba dobit , prode ko treba proc unatoc svemu, i svi sretni osin bijedne mase gladne kruha

                Comment


                • #23
                  Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                  Ima osnova ali mislim da ipak malo pretjeruješ.
                  Inter je započeo i talijansko prvenstvo sa porazom tako da ne čudi loša igra.
                  Man City nikad ništa nije osvojia i gubia je i prije. Tako da ni to nije čudno. Man United i Benfica je nerješeno bilo i moguće prije utakmice a Ronaldo je precjenjen. Tako da svaka medalja ima dvije strane.
                  Uostalom zašto kad ovo sad pričaš nisi odigra na koji od spomenutih rezultata i diga kesu?
                  Oću kazat da je lako bit general nakon bitke i da se razne teorije zavjere javljaju kad rezultati nisu ljudima po očekivanjima.
                  Ali da velike kladionice ne bi smjele biti sponzori klubovima to stoji.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #24
                    Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                    Originally posted by Dalibor
                    Ima osnova ali mislim da ipak malo pretjeruješ.
                    Inter je započeo i talijansko prvenstvo sa porazom tako da ne čudi loša igra.
                    Man City nikad ništa nije osvojia i gubia je i prije. Tako da ni to nije čudno. Man United i Benfica je nerješeno bilo i moguće prije utakmice a Ronaldo je precjenjen. Tako da svaka medalja ima dvije strane.
                    Uostalom zašto kad ovo sad pričaš nisi odigra na koji od spomenutih rezultata i diga kesu?
                    Oću kazat da je lako bit general nakon bitke i da se razne teorije zavjere javljaju kad rezultati nisu ljudima po očekivanjima.
                    Ali da velike kladionice ne bi smjele biti sponzori klubovima to stoji.
                    to je ono sta mi zelimo vjerovat i sta je logicki nama ali ponavlja se iz godine u godinu , non stop, pa onda pomalo gubi logiku a i ja vjeru u sport a neko obrce nezamislive pare na to (velike ribe)

                    naravno da nisan odigra, nema ozbiljnog kladionicara (ili kladionicara u plusu ) koji se kladi na nogomet bez insidera (citaj-hnl insidera )

                    pratin vec duze vrime ovakve stvari , posebno el/lp, i ponavlja svake sezone, nema prevelike sanse da je slucajno

                    mozda se cini ko preuvelicavanje ali eto ja to usporedujen sa ovin nasin temama o dopingu jer ces tako lakse razumit, ko sta se vecini ljudi koji se ne bave nasin sporton cini smijesno da su svi profi sportasi na aasu, tako je i ovo

                    ps. naravno, svako moze imat svoje misljenje, ja san napisa svoje glediste situacije i ne zelin nikog prislit da misli isto!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                      Originally posted by FEARiTseLF

                      pratin vec duze vrime ovakve stvari , posebno el/lp, i ponavlja svake sezone, nema prevelike sanse da je slucajno
                      ponavlja se da se događaju iznenađenja?
                      gle kul si mi frajer i sve al ovo je klasično forsiranje da ti teorija "sjedne", htio ne htio na kraju ti svaki detalj izgleda baš kao da podržava to što govoriš.
                      Em je kelava skinuo 3-4 100% šanse, em su leko i vida radili čuda u defenzivi. real je stisko, malo je podcijenio dinamo i realno vjerojatno im se ovo nije dalo igrat.
                      pa nije nogomet manekenstvo pa da najljepši pobjeđuje. ima tu previše faktora, ne da real u svakoj tekmi 10 golova
                      ne repam o politici možda bi trebo,
                      politika je mala ljadro još je nisam jebo

                      Comment


                      • #26
                        Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                        Puste zavjere u vas haha

                        Comment


                        • #27
                          Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                          Originally posted by Mir7a
                          Originally posted by FEARiTseLF

                          pratin vec duze vrime ovakve stvari , posebno el/lp, i ponavlja svake sezone, nema prevelike sanse da je slucajno
                          ponavlja se da se događaju iznenađenja?
                          gle kul si mi frajer i sve al ovo je klasično forsiranje da ti teorija "sjedne", htio ne htio na kraju ti svaki detalj izgleda baš kao da podržava to što govoriš.
                          Em je kelava skinuo 3-4 100% šanse, em su leko i vida radili čuda u defenzivi. real je stisko, malo je podcijenio dinamo i realno vjerojatno im se ovo nije dalo igrat.
                          pa nije nogomet manekenstvo pa da najljepši pobjeđuje. ima tu previše faktora, ne da real u svakoj tekmi 10 golova
                          ma gle, moguce sta se tice jucerasnje utakmice al meni je sumnjivo

                          kad vidin kako in na prsima pise bwin i kako u vecini slucajeva kad "tribaju" dobit uvjerljivo budu gluposti sa klubovima koji djele tog sponzora,i tako non stop, eto ja na to tako gledan

                          Comment


                          • #28
                            Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                            Originally posted by FEARiTseLF
                            ode moran podrzat kolegu hardstajla (ko i obicno ) koji zraci objektivnoscu
                            još cemo ispast sumnjivi

                            Sve si dobro rekao Fear sto se tice sustava jer nisu bezveze toliki novci u igri, daj pa zasto je onda prije 40 000 maraka bilo pojam kod transfera, a danas je vise manje normala 30 mil. evra za boljeg igraca , sto se tice igre, onakva zaleđa Benzeme su presmijesna, a tek reakcije ono tipa on ljut pa se dere: Hoooooww? ma daaj

                            al mozda sam u krivu
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • #29
                              Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                              Originally posted by juka
                              bravo hard.. vidi se da Realno gledaš balun..
                              i dobro si rekao za komentatore, treba neka nova generacija poput vrhunskih RTL komentatora
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • #30
                                Re: Dinamo - Liga prvaka 2011

                                U ove teorije zavjera necu ulaziti. Sada prvi puta detaljno citam o tome pa necu nista komentirati, no cini mi se da sve sto je Fear rekao stoji.

                                Inace sto se same tekme tice. Real je ocigledno podbacio, dok su nasi igrali sa punim gacama, jer su ih se ocito prestrasili. Rukavina se jadan prepao 1v1 s golmanom nije znao gdje je nebo a gdje zemlja, a makamoli gdje ce s loptom. A pred kraj se vidjelo da realovci na silu izbacuju lopte preko centra, u autove itd. samo da odbiju dinamo i sto duze zadrze vodstvo. Tako da mislim je Real ipak malo podcijenio dinamo kao jedan "drugorazredni" klub i bez neke pripreme su dosli u Zagreb, a kada je dinamo poceo pritiskat stislo ih je malo.
                                No eto s obzirom da je svega 1:0, odlicno po dinamo, a mislim da bi s ovako agresivnom igrom mogli pasti i Lion, a pogotovo Ajax!
                                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                                Napreduje se... Avatar^^

                                Comment

                                Working...
                                X