Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lijeni milijunaš...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lijeni milijunaš...

    http://www.index.hr/xmag/clanak/zasto-g ... 71962.aspx

    što mislite o tome ?
    da li ima netko tko je to probao ?

  • #2
    Re: Lijeni milijunaš...

    Vjerovatno ima neke istine u tome , al tko god to "probao" kad vidi da nije 1. mjesec uspio nista , odustane . Nek proba ko ima volje ;D ( i tko je voljan dati novce za te DVD-e)

    Comment


    • #3
      Re: Lijeni milijunaš...

      hah de ljudi sta vam je ovakvim stranica sam se nagledao koliko hoces a vidim ovo je prva hrvatska,lik namami ljude da mu kupe dvd i zaradi brdo novca za par savjeta od kojih nemas ama bas nista ako ne visis 12h na stolici,ja sam svoje prve pare na internetu zaradip preko sharecasha 12dolara u 7dana i presta sam jer treba izdvojit dosta vremena da bi neku pristojnu sumu zaradio,imate interentzarada portal 10000 nacina kako zaradit pa ako koga zanima nek tupi mozak tamo..

      Comment


      • #4
        Re: Lijeni milijunaš...

        ja sam isprobao i eto, danas sam već vlasnik dvije teretane..

        Comment


        • #5
          Re: Lijeni milijunaš...

          Originally posted by mario91
          ja sam isprobao i eto, danas sam već vlasnik dvije teretane..
          Daj mi onda pomozi, upravo sam nakliko par milijuna reklama, neznam koju jahtu da si izaberem. Nebi neku preveliku da ljudi ne misle da sam kriminalac, ipak u hrvatskoj ljudi neznaju kako se u 3min dnevno mi bogatimo na internetu...
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment

          Working...
          X