Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem, jel?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Problem, jel.

    @ kelavra
    pms sigurno nije eto tebi reputation points

    Drž se
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • #17
      Re: Problem, jel.

      pavlek bia i osta ......... da ti nekažen ko tie malouman.. za tebe san dr.sc.med.mag.isus.bog.hercules ne jer iman nevjerovatno znanje.. već jer ti nemaš ništa

      feara san već podrža svoin poston koi je izbrisan valjda.. tako da nema potribe opet
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #18
        Re: Problem, jel.

        Originally posted by pavlek View Post
        Vjerovatno nije pametno da se ja javim, no neću šutit i UVIJEK imam nešto za napisat...

        Reklo bi se da sam na strani pravde jer jednostavno mrzim nepravdu!
        Ovaj puta, za čudo, sam na FEAR-ovoj strani..Zato što je smaknut sa foruma bez ijednog razloga koji bi opravdao taj ban, kreten, idiot, i takve riječi se koriste svakodnevno na ovom forumu, i to nebi trebao biti razlog za ban. Ako i bi trebao biti, kelly, s poštovanjem bi i ti trebao dobiti ban...

        Svi se vrijeđamo, od juke koji leti ko muha bez glave sa maloumnim postovima, pa čak i do tebe kelly.

        eto izfilozofiro sam
        Pa naravno, nije se dugo svađalo na forumu, pa ajde da se ponovo sjetimo ne kulturnog ponašanja. Izjave da je vrijeđanje normalna stvar mi se ne sviđa, vjerovatno sam fulao forum.

        Ljudi moji, ajmo se ponašat. E sad nije moguće svakoga na svakom mejstu pratit, jel vrijeđa, jel se svađa, ali ako je netko uporan u tavkom ponašanju onda je jasno da krši pravila, bez imalo savjesti. Naravno ne živimo u staklenom zvonu, ali ovaj forum ima za cilj da se pokaže donkle neku kulturu.

        Vrijeđanje nije dozvoljeno, to je jasno i čemu tolika rasprava.

        A različita mišljnja su dobrodošla. Imamo za primjer Bojko. koji je hardcore protivnik supsa i ima totalno različito mišljenje od većine korisnika. Ali nije vrijeđao niti se bahatio.

        Mir s vama.
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #19
          Re: Problem, jel.

          Raspitao sam se i potpuno mi je jasno što se događa. Ban nije bio zbog konkretnog posta već zbog zajedljivosti, nekulture i neproduktivne diskusije sa upadicama koje ne donose razvoj niti nove informacije već uzdižu ego. U Kelly-ja sam oduvijek imao povjerenja, danas imam još više.

          Nikako nije moguće sve na forumu zadovoljiti. Također, nitko na forumu nije sveta krava. Svatko sam dobro zna što i kako je komunicirao i pisao, za to postoji jedan dobar aparat u čovijeku a zove se savijest. Stoga nemojte ovdje prati savijest. Nismo mi mjerilo temperamenta pojedinaca. Svatko točno zna kako ga ljudi vide i kako se s njim ophode kao rezultatom njegovog ponašanja i ophođenja. Netko tko je na forumu nekulturan, biti će i u svakodnevnom životu, jedino ako u svakodnevnom životu nije slabić pa si da malo oduška na forumu što je još gore. Svatko također ima žutu minutu. Vidio sam pokušaj eskalacije ovog problema, no ovakvi problemi se ne rješavaju eskaliranjem jer se u određenom trenutku poseže za rješenjima koja su u biti forme sukoba, okršaja, fizikale. Ako zbog toga idete na teretanu, slabost je još veća. Bit foruma je rasprava, no nažalost ta rasprava ne može biti slobodne prirode, mora imati formu. Tko odlučuje o formi - Admin i Moderator. Pored postojećih pravila foruma koja, nadam se, svi znaju, postoji i diskrecijsko pravo Admina, koji je također čovijek od krvi i mesa. Što se admina tiče stvar je jednostavna, tko ima veću odgovornost ima veća prava.
          Ako netko od vas smatra da nisam u pravu, pozivam ga da bude moderator sa probnim rokom, pa da vidimo kako će se tada ophoditi sa ljudima na forumu.

          Niti jedan sukob nije isplativ ako nakon katarze ne dođe konstruktivno rješenje i uvid.

          Comment


          • #20
            Re: Problem, jel.

            sve je to lipo i krasno.. al evo ti ovo.. jedan fear dobije ban..

            a pavlek i dalje posta normalno.. a lik bode samo tako.. + nezna fraer ništa.. momak kraš expres stavlja u pwm eto o njegovom znanju.. a glavno da on pametuje tu i prca
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • #21
              Re: Problem, jel.

              Originally posted by kelly View Post
              FEAR nisi baniran zbog mišljenja nego zbog svog ponašanja.

              U zadnje vrijeme si pretjerao sa kretenima i ostalo što se može vidjeti ovdje u ovoj temi u osmom postu:
              http://www.building-body.com/forum/t...vila-na-forumu!

              Nije problem mišljenje nego je problem izvrtanje riječi i provociranje.

              Dobili smo mnoge pritužbe na tebe da se ljudi boje postavljati pitanja jer ih ti odmah nazivaš kretenima itd. I ja sam te par puta opominjao za to.

              Takvo ponašanje se neće tolerirati nikome pa ni tebi...
              pa mene je čudio kako je bilo tolerirano vrijeđanje na forumu, to da je fear znao vrijeđati i izvrnuti post imao sam prilike vidjeti, u njegovo iskustvo ne sumnjam ali vrijeđanje se ne bi trebalo tolerirati!
              ako imam neko krivo iskustvo u životu znači da mi je kriva osoba to rekla, a ja sam bio naivan vjerujući u to i kad takvo iskustvo dijelim negdje može se na ljep način napisat tu griješiš ovako je pravilno i bez onoga kretenu glupane itd.

              Comment


              • #22
                Re: Problem, jel.

                ovo je show teški,neznan kako van se da svađat po forumima,šta bi bilo da ovoliko energije ulozite u trening

                Comment


                • #23
                  Re: Problem, jel.

                  Najverovatnije bi se povredili ili tako nešto!
                  DR. Lonnie Lowery

                  Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Problem, jel.

                    Pratia san teme o kojima se govori, ne pretjerano pazljivo ali ipak dovoljno da mogu rec svoje misljenje o svemu. Nebi uopce ulazia u detalje ovog problema jer za mene je problem na razini citavog foruma.

                    Sta se tice svadja, Boze moj, dokle bude ljudi bit ce i svadja i prepirki, ja tu uopce nebi rada nekakvu veliku strku. Rasprave su i poanta ovog foruma, kako bi inace dosli do nekakvog znanja da nema vise ljudi sa razlicitim misljenjem koji su u stanju argumentirat i probat dokazat ispravnost svoga misljenja. Problem su ovi:

                    1. Svi, od pocetnika do najveceg profica ovde NAMECU svoje misljenje! Dakle svatko ima pravo izrazit svoje misljenje i argumentirat ga i eventualno pobit kontraargument ali na ljudima koji citaju je da se odluce koja im se strana vise svidja. Cemu agresivan pristup? Pa ne mozete uc nekome u glavu i naredit da pije isti protein koji vi pijete samo zato jer sta napisali da vam je super, ne mozete uc nekom u glavu i zapovidit da radi neku vjezbu jer vas dobro pogadja! BB je za mene individualno iskustvo i u dosta stvari nema univerzalne istine. Ektomorfu ce nesto funkcionirat a endomorfu nece bit nikakog efekta(nemojte se sad na ovo nakacit, banalan primjer!), puno je faktora i prema tome puno ljudi sa razlicitim misljenjem moze bit u pravu oko iste stvari.

                    2. Nacin argumentacije je vecinom pogresan, necu ulaziti u to jesu li cinjenice krive, cisto me zanima argumentacija. Oni koji su ucili logiku ili imaju pravno obrazovanje vjerojatno znaju o POGRESKAMA ARGUMENTACIJE , ima ih poprilicno ali ja bi istaknia samo jednu ARGUMENTUM AD HOMINEM ilitiga u slobodnom prijevodu napad na covika Znaci ljudima se pamti kako su izgledali, koje su greske radili, sta su jednom davno rekli, koliko su kila imali, kakva su pitanja postavljali i to im se nabija na nos svaki put kad idu sudjelovat u raspravi. Nije bas ugodno cut " ti si neznalica, pocetnik" itd itd sta je vrlo cest argument ovde. A taj argument jednako drzi vodu ko da ja nekom od admina kazen ovde e znas ti u vrticu nista nisi zna o BBu pa necu raspravljat s tobom jer si neznalica. Ljudi se razvijaju stjecu nova znanja i uopce nebi trbalo bit bitno ko govori nego sta govori i na koji nacin govori.

                    3. Vrlo slicno broju 2, nedostatak argumentacije. Primjer: Ja san ko pocetnik nekakvih misec dana zivia u zabludi da je jedna mjerica glukoze 2x tezine jedne mjerice wheya jer je neko od iskusnijih clanova to napisa i nekoliko isto tako iskusnih clanova su to potvrdili pa san ja to uzea zdravo za gotovo iako niko nije napisa kako je do toga dosa. I onda kad san izmiria vidia san da je glukoza stvarno teza ali ima mozda 45 g a ne 60g. Rado bi sad stavia link teme ali iskreno neda mi se trazit. Svi se razbacuju cinjenicama i pozivaju se na neka istrazivanja a niko nikad ne objavi(cast iznimkama, a ni tada to puno ne znaci jer budimo realni, puno istrazivanja su zapravo marketinski trik) jer je to stivo sa net.hr ili index.hr ili jos gore glupa, neprovjerena i stetna glasina.

                    Tako da ljudi o osnovnima vjestinama komunikacije i bon tona ne zelin govorit jer mislin da je to nesto sta je preduvjet za aktivno sudjelovanje na forumu, ali za dobrobit foruma
                    neophodno je da se clanovi osvjeste o vaznosti kvalitetne argumentacije i rasprave!

                    I jos dvije stavke o samom forumu...

                    4.Forum je vrlo vrlo neuredan. Admini bi se trebali vise bacit na posal. Nije da prozivan ali imamo toliko istih tema da je to strasno... Mislin da se nece dogodit sudnji dan ako par tema obrisete, malo bolje strukturirajte teme, osnovne vodice i najvaznije teme stavite pod sticky da ih svi vide, ako neko postavi pitanj koje se ponavlja, zalipite mu link od teme i nakon par dana obrisete temu i bok, nema nereda. ako tema nema smisla a nije u sekciji nevezanoj u bb isto delete. Mislin da triba uvest reda i da vise podataka moze stat u puno manje tema da to bude puno preglednije.

                    5. Admini bi vise tribali utjecat na ljude. Ovo se desilo jer admini dovoljno dugo nisu reagirali na ponasanje pojedinaca i tako su ti pojedinci stekli osjecaj da mogu sta zele. Admin moze i mora aktivno sudjelovat u usmjeravanju teme, ako vidi da tema ide van okvira, ako vidi da se neki argumenti ponavljaju tj, vrte u krug, ako vidi da dolazi do iskrenja, vrijedjanja mora opomenit i zaustavit.

                    Iman jos dosta toga za rec ali mi se stvarno neda pisat, tako da ljudi nemojte ovaj moj post svatit ko napad, ovo je cisto dobronamjerna konstruktivna kritika upucena svima.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Problem, jel.

                      Samo kratka upadica:
                      Jesam ja jedini na cijelom forumu koji je to "vrijedanje" kontao kao simpaticni sarkazam?

                      Ma kvragu kratka, nebih ja bio ja da se ne nadovezem na temu.
                      Po mome shvacanju vama zapravo smeta sto kelly nije bot nego covjek koji sudjeluje u temama? Vi biste zapravo za admina recimo dizajnera ili arnia koji se jedanput tjednu ubace u neku temu. Ok, to mi je jasno i donekle se slazem, no kako je ovo velik forum, a ljudi bas i nisu zainteresirani trosit svoje slobodno vrijeme na administriranje foruma, mislim da ce se tu tesko stogod promjenit.
                      Dalje, sto se Feara tice, da covjek zna - zna, i to mu nitko nemoze osporit. No da je vrijedao - nista manje nego npr. kelly. Makar je meni to sve vise neki ispad sarkazma i sl. nego izravno vrijedanje odredene osobe. Istina je da svi sa preko 1000 postova misle da su nedodirljivi, i to jest propust admina sto su se prema korisnicima doista tako i ponasali. No opet, da se ljudima uskracuje pravo javne prituzbe na ban mi je apsurdno. Ono sto ovome forumu nedostaje jest tzv. "Stup srama", tj. popis svih aktivnih banova na forumu sa navedenim razlogom te ticketima za zalbu. Ovakvo brisanje tema mi je sasvim djetinjasto i nepotrebno.

                      Dalje da se nadovezem na odredene komentare.
                      Maximus, slazem se u potpunosti sa tobom sa 90% tvoga posta. Narocito bih istaknuo tzv. "napad na osobu", sto jest u potpunosti istina. Evo ti primjer iz ove teme gdje juka (no hard feelings) napada pavleka zato sto ga je spomenuo u postu. Ne govorim sada o juki niti ikome konkretno, no takvi napadi jednostavno dokazuju nedostatak suvisle argumentacije. Da smo vani na ulici, poceli bi se tuc kada vam ponestane argumenata? Pa dajte, nismo djeca. Ako protiv nekoga nemozes suvislo argumentirati, reci "U redu, pogrijesio sam." ili se samo povuci iz teme i ispast ces pametniji .

                      Osobno sam nemali broj puta dobio neugodne odgovore i znam da ogromnoj vecini foruma nisam pretjerano drag, no isto tako necu nikada nikoga od tih ljudi napasti po bilokojoj osnovi. Ako razgovaramo o odredenoj temi, iznjest cu svoje misljenje i procitati tuda. Ako vidim da netko ima ocito vise znanja ili iskustva na temu, prihvatit cu njegovo misljenje. No cak i da se ne slazem s tudim misljenjem, necu nametat svoje. Pokusat cu ga izargumentirat sto bolje mogu u nadi da ce ga netko ili podkrijepit ili pak suvislo negirat.

                      Svi smo tu prvenstveno da bismo ucili jedni od drugih i mislim da su svi koji misle da sve znaju pogrijesili sa stranicom - neka si otvore blog i pisu samo svoja misljenja kojima se nitko nemoze suprotstavit.

                      P.S. Par misli mi je pobjeglo za vrijeme pisanja posta, nadovezat cu se ako mi jos sto padne na pamet.
                      Last edited by Aronnax; 05-11-11, 00:30. Reason: post scriptum
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • #26
                        Re: Problem, jel.

                        bok ljudi!imam 17 god,180cm i 65 kg.idem u teretanu već 15 dana i sad me zanima koji whey da kupim i dali je to štetno za zdravlje?molim vas pomoć.čitao sam forum ali ne nalazim odg.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Problem, jel.

                          Originally posted by Šjor Bepo View Post
                          bok ljudi!imam 17 god,180cm i 65 kg.idem u teretanu već 15 dana i sad me zanima koji whey da kupim i dali je to štetno za zdravlje?molim vas pomoć.čitao sam forum ali ne nalazim odg.

                          AAAAHAHAHAHAHAH you are funny,funy boy
                          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                          Comment


                          • #28
                            Re: Problem, jel.

                            ne nije stetno za zdravlje,nemoj kupit nikakav whey a kad ces ga kupovat jedan dan kupi koj te najeftinije ispadne..a do tad uci mnoogo o prehrani i treningu.. al posebno o prehrani.. slozi si neki jelovnik,citaj tu po forumima,na netu,gugla,knjige skidaj,ispituj trenere,natjecatelje sve moguce..

                            Comment


                            • #29
                              Re: Problem, jel.

                              evo i mojih 20 centi na ovu temu...
                              necu ulazit u raspravu o baniranju i tko je u pravu a tko nije u ovom slucaju.

                              samo mi je upalo u oko i to me zivcira sto fear voli na svakoj "pocetnickoj" temi ubaciti svoj sarkazam i posrat malo svakog pocetnika..
                              svi smo bili pocetnici i nitko nije izbjegao situaciju da ne zna sto radi...
                              a fear, realno gledaju, premlad si da bi bio recimo to tako, forumski bahat..
                              jer da tako svakome na ulici zaseres na bilo koju rijec dobio bi po tamburi.

                              bez uvrede ikome, poz.
                              There is a price to pay for everything you gain.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Problem, jel.

                                Originally posted by pekizggs View Post
                                evo i mojih 20 centi na ovu temu...
                                necu ulazit u raspravu o baniranju i tko je u pravu a tko nije u ovom slucaju.

                                samo mi je upalo u oko i to me zivcira sto fear voli na svakoj "pocetnickoj" temi ubaciti svoj sarkazam i posrat malo svakog pocetnika..
                                svi smo bili pocetnici i nitko nije izbjegao situaciju da ne zna sto radi...
                                a fear, realno gledaju, premlad si da bi bio recimo to tako, forumski bahat..
                                jer da tako svakome na ulici zaseres na bilo koju rijec dobio bi po tamburi.

                                bez uvrede ikome, poz.
                                potpisujem!

                                Comment

                                Working...
                                X