Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanje za ekipu koja se kuži u aute, popravke etc...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pitanje za ekipu koja se kuži u aute, popravke etc...

    Originally posted by breezer20
    Motor : 2.0 HDi 90 KS iz 2004. sa pređenih 150000 km (po brojčaniku), mada čisto sumnjam pošto je auto koristila firma u komercijalne svrhe !

    !
    joj sory jel brojcanik ili digitalni nesto cisto sumnjam da je 2004 god brojcanik
    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

    Comment


    • #17
      Re: Pitanje za ekipu koja se kuži u aute, popravke etc...

      uglavnom ogrebao debelo prednji desni blatobran
      ogrebotina nije bila povrsinska nego je bila udubljena
      prijateljski me kostalo 200kn ,a inace se cifra krece oko 500kn
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment


      • #18
        Re: Pitanje za ekipu koja se kuži u aute, popravke etc...

        Originally posted by hitman
        Originally posted by breezer20
        Motor : 2.0 HDi 90 KS iz 2004. sa pređenih 150000 km (po brojčaniku), mada čisto sumnjam pošto je auto koristila firma u komercijalne svrhe !

        !
        joj sory jel brojcanik ili digitalni nesto cisto sumnjam da je 2004 god brojcanik
        ma digitalni je, ja sam krivo napisao, znači misliš da je jako teško naštimat tj. vratit unazad !

        Comment


        • #19
          Re: Pitanje za ekipu koja se kuži u aute, popravke etc...

          Originally posted by breezer20
          Ovako, da ne otvaram novu temu, ovdje ću postavit pitanje !

          Naime, danas je stari od poznanika kupio peugeot 307 i to posve iznenada, što me je neugodno iznenadilo !

          Motor : 2.0 HDi 90 KS iz 2004. sa pređenih 150000 km (po brojčaniku), mada čisto sumnjam pošto je auto koristila firma u komercijalne svrhe !

          E sad, pitanje glasi koliko problema može očekivat sa ovim autom, malo sam se raspitivao po forumuma... neki kažu da je auto odličan, ali opet ima dosta onih koji kažu da je užas (često se kvari, skupi dijelovi itd.), pa ako je netko imao iskustva konkretno s 307, molio bi da mi kaže eventualne kvarove koje mogu očekivat ili dat neki savjet kako ih izbjeći !
          Peugeotu je jedina veča mana elektronika,a ostalo sve ti ovisi kako ga je vlasnik prije održavo pa kak ti se posreči(ja osobno nebi nikad auto od neke firme uzeo jer se to vozi i ganja kak ko stigne i hebe im se za održavanje kad nije njihovo,al nije pravilo,ovisno o politiki firme),dizel motori su ti odlični,imam peugeotov i kombi i auto,kombi je prošo 380tkm bez taknutog motora,samo redovno održavanje.a mogu nabrojit i x primjera od tatinih frendova koji su dizele ganjali i preko 500tkm,trenutno i svog peugeota benzinca prodajem i opet ču tražit peugeota dizela sa 2.1td motorom,a šta se tiče skidanja kilometraže,jedan električar mi je reko da mu je sa digitalni satova puno brze i lakše skinit kilometre nego sa klasični,jer je skinio kilometražu na ohohoo digitalni satova na vozilima od HV-a!
          ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

          Comment

          Working...
          X