Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć oko kvalitetnog poliranja auta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoć oko kvalitetnog poliranja auta

    Ovako,imam seat cordobu 11 mj.2004 god,boja crna metalic,i sad mi je krov ovo ljeto izbljedio,dvije crte širine 10 cm preko cijele dužine krova.Na svim drugim mjestima auto je ok .Sad me zanima bi li tu pomoglo poliranje krova ili cijelog auta ,ili ga moran pripiturat a to mi je slupo najmanje 6000 kn..Ako ko zna ima li di u Splitu kvalitetno poliranje ,a popodne ću stavit sliku da vidite kako to izgleda...P.s. danas sam ga prova polirat sa onom pastom i još gore izgleda...Hvala
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

  • #2
    Re: Pomoć oko kvalitetnog poliranja auta

    imas masu vrsta polirki...em paste em sprejevi,sad je vrlo popularan sonax,posto si iz solina ima ti u merkatora kupit,ali ja osobno bi ti preporucia od MA-FRA DELUX pastu(koja ti bas izgleda kao pasta u maloj teglici),poliras dok maće ne odu s pamukom ili blazinicama nikako krpom,prvo na tom dijelu di je ižmarilo,pa onda lagano sve...poslje toga sprej Metal Car od istog prizvodaca,koji ti vraca sjaj i manje ogrebotine u laku i daje dodatni sloj voska posto si ga skinuo s poliranjem...
    mogu,hoču i želim!!!

    Comment


    • #3
      Re: Pomoć oko kvalitetnog poliranja auta

      nišod toga stari, ako je bijela pruga ostala, nešto poput oblaka na nebu zaboravi poliranje, u pitanju je sloj laka koji se uništio i od poliranja nemaš ništa, lakiranje....
      ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

      Comment


      • #4
        Re: Pomoć oko kvalitetnog poliranja auta

        Zna li tko okvirno cijenu lakiranja samo krova ?
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #5
          Re: Pomoć oko kvalitetnog poliranja auta

          Meni su bok na passatu farbali za 700kn...kao frend sredio cijenu...hm, sad cemo vidjet jer mi je neki žabar udario u auto na parkingu jutros kad sam bio u Italiji (SREĆOM ga nisam vidio) pa idem vidjet koliko je...baš ću te se sjetit pa pitam

          Comment


          • #6
            Re: Pomoć oko kvalitetnog poliranja auta

            Evo da vidite kako to izgleda,auto je kupljeno novo u 11 mj.2004 god......Ako ko zna cijenu bija bi mu zahvalan,neki govore 700 kn ,a ovaj mi danas govori 200 eura najmanje za krov.Dođe mi da tužim seata za ovakvu kvalitetu ....
            Attached Files
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #7
              Re: Pomoć oko kvalitetnog poliranja auta

              dali znas kolika ti je garancija na lak? mozda nije prekasno,a i da tuzis VAG grupp tesko da bi dobio...al uzas da je takva kvaliteta,da je crvena razumio bih jer crvena ima pigment i zato izbljedi...
              mogu,hoču i želim!!!

              Comment


              • #8
                Re: Pomoć oko kvalitetnog poliranja auta

                A dvi godine je garancija bila na auto ,valjda i na lak i sve to neznam jer već 3 godine ne idem u ovlašteni servis....Baš iman sliku na kompu od 6 miseca ove godine i boja je bila ok,znači ovo lito je izblidila,i još mi na jednom mistu kapa voda kad je jaka kiša,,to triba sve poskidat i silikonoizirat.Ja ga odveja ne servis,za tu vodu i naplate mi 300 kn ,a ništa nisu radili i samo mi daju broj od svoga limara da idem u njega...Tada sam popizdija i nikad više nisam otiša u njih...
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoć oko kvalitetnog poliranja auta

                  Originally posted by robertost
                  Evo da vidite kako to izgleda,auto je kupljeno novo u 11 mj.2004 god......Ako ko zna cijenu bija bi mu zahvalan,neki govore 700 kn ,a ovaj mi danas govori 200 eura najmanje za krov.Dođe mi da tužim seata za ovakvu kvalitetu ....
                  ništa stari od ovoga, bavim se poliranjem i ručno i strojno, strojno, politure i stojno makita brusno polirni papiri....u pitanju je PODIGNUTI lak, ako to ne riješiš u cca 1 god zavuci ce ti se voda i dolazi do korozije.....skroz pobrusiti i lakiranje...NEDAJ nikako drugacije....
                  ╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

                  Comment

                  Working...
                  X