Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ogrebotina na autu: Kako ću to rješit? Paste, kreme...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ogrebotina na autu: Kako ću to rješit? Paste, kreme...

    Evo danas parkira auto na parkingu i vraćam se kad ono velika ogrebotina poviše zadnjeg livog kola stoji popizdija san

    Kako ću to rješit? Paste, kreme, flomasteri, sprej? Ima li ko koju pametnu za reć
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

  • #2
    Re: Ogrebotina na autu: Kako ću to rješit? Paste, kreme...

    Nađi nekog ko se bavi strojnim poliranjem,ako nije jako zagrebano,moglo bi se riješiti!
    ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

    Comment


    • #3
      Re: Ogrebotina na autu: Kako ću to rješit? Paste, kreme...

      jbga, skoro sam i ja svoje auto isto krpio, uzmes imas pise ti koja ti je vrsta boje odes ima sigurno negdje servis gdje prave boje za auto uzmes, i onda to fino prebrises ocistis i predjes s kompresorom za farbanje i to je to, naravno ako imas kompresor, a isto mozes ti i sprej nabavit nije problem, ma da nije pouzdano valja to fino prespricat ma da nikad nece bit onako kako je prije bilo
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment

      Working...
      X