Announcement

Collapse
No announcement yet.

Conan (2011)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Conan (2011)

    poslje i prije princa od perzije...
    negdje sam procitao da je imao 'blic' kuru metanom
    Attached Files
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #17
      Re: Conan (2011)

      Buknio doslovno
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #18
        Re: Conan (2011)

        EVO NARODE, PRVE SLIKE NOVOG CONANA:
        (Prave slike će se pojaviti tek u 7.mjesecu, kako su obećali)
        Ovo je sa seta snimanja, budući da su htjeli Conana koji će više sličiti onome u stripu,
        a originalni izvor knjige Conan opisuje ga kao ne pretjerano mišićavog, te Jason izgleda upravo ovako. Kilaža glumca nije poznata. Pa ako je za vjerovati filmskoj industriji, biti će to najbolje što su uopće ameri mogli napraviti..




        Više o svemu kliknite ovdje: http://conan-trailer.blogspot.com/
        (Trailer neć još izaći)
        Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

        Comment


        • #19
          Re: Conan (2011)

          Više mi na tarzana vuče nego na Conana!
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #20
            Re: Conan (2011)

            Originally posted by igor
            Više mi na tarzana vuče nego na Conana!

            Hahaha... Istina.

            Comment


            • #21
              Re: Conan (2011)

              film ću pogledat, ali bez swarcija nije to to
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • #22
                Re: Conan (2011)

                ja bi Marka Kovačića za novog Conana

                Comment


                • #23
                  Re: Conan (2011)

                  Evo konačnih slika novog Conana. Još uvijek je nepoznata Jasonova težina.






                  http://teaser-trailer.com/2010/07/jason ... tures.html
                  Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                  Comment


                  • #24
                    Re: Conan (2011)

                    Nije ni do koljena Arnoldu.
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • #25
                      Re: Conan (2011)

                      ni mene se nije nešto dojmija ovaj
                      ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                      Comment


                      • #26
                        Re: Conan (2011)

                        Nema do Arnolda.
                        For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Conan (2011)

                          Originally posted by billy748
                          Nema do Arnolda.
                          Čuj, nema do Arnolda. Sada je Arnold za staro željezo, a američka filmska industrija
                          dobro pazi na takve filmove pa se ti netrebaš suviše brinuti oko toga. Dobit ćemo najbolje što će moći oni sami napraviti od novog Conana, znamo kakvo bi sranje ispalo iz filma da ga ide raditi neka jeftina video-kuća ili neka druga zemlja-država.
                          Ako pažljivije promotrite situaciju oko novoizabranog Jasona Momoe za Conana na Google-u, primjetit ćete kako ga je mnoštvo ljudi dobro popljuvalo jer im jednostavno nije prihvatljiv. Zatim, ne odgovara im režiser i tako dalje.
                          Meni se osobno javio čovjek koji je tamo s njima na snimanju i rekao da nije problem u Jasonu, jer Jason apsolutno fantastično izgleda, već da je problem u skripti.
                          Kako nebi bilo sve isto kao u prvom Conanu, sadržaj priče je također izmjenjen, Jason je Conan tamnije puti i ne pretjerano nabildan, ali ipak najjači, jer se takav Conan spominje u originalnoj knjizi, i uglavnom sve se vrti oko te knjige. Ljubitelji Conana svakako će uživati u novom filmu. Veselim se premijeri u kino
                          Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                          Comment


                          • #28
                            Re: Conan (2011)

                            Originally posted by Todd_the_Wraith
                            Originally posted by billy748
                            Nema do Arnolda.
                            Čuj, nema do Arnolda. Sada je Arnold za staro željezo, a američka filmska industrija
                            dobro pazi na takve filmove pa se ti netrebaš suviše brinuti oko toga. Dobit ćemo najbolje što će moći oni sami napraviti od novog Conana, znamo kakvo bi sranje ispalo iz filma da ga ide raditi neka jeftina video-kuća ili neka druga zemlja-država.
                            Ako pažljivije promotrite situaciju oko novoizabranog Jasona Momoe za Conana na Google-u, primjetit ćete kako ga je mnoštvo ljudi dobro popljuvalo jer im jednostavno nije prihvatljiv. Zatim, ne odgovara im režiser i tako dalje.
                            Meni se osobno javio čovjek koji je tamo s njima na snimanju i rekao da nije problem u Jasonu, jer Jason apsolutno fantastično izgleda, već da je problem u skripti.
                            Kako nebi bilo sve isto kao u prvom Conanu, sadržaj priče je također izmjenjen, Jason je Conan tamnije puti i ne pretjerano nabildan, ali ipak najjači, jer se takav Conan spominje u originalnoj knjizi, i uglavnom sve se vrti oko te knjige. Ljubitelji Conana svakako će uživati u novom filmu. Veselim se premijeri u kino

                            Slažem se da glumac zadovoljava kriterije, ali ga je glupo uspoređivati sa Arnoldom.
                            Originally posted by HeadacheR
                            Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                            Comment


                            • #29
                              Re: Conan (2011)

                              Čak su ga i uspjeli nabildati koliko-toliko al naravno da je nemoguća usporedba s Arnoldom.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Conan (2011)

                                EVO, napokon odgovarajući trailer za novi Conan:

                                Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                                Comment

                                Working...
                                X