Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predators (2010)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predators (2010)



    PREDATORI,
    INFO: http://www.imdb.com/title/tt1424381/

    Još jedan film bez Arnia.
    U glavnim ulogama su oskarovac Adrien Brody poznat iz filma Pianist i novi King Kong
    te Laurence Fishburne iz Matrixa. Pridružio im se i jedan fajter- Oleg Taktarov.
    Predatore glume originali, jedan od njih je onaj iz 1987; dok je još jednu masku stavio
    Derek Mears poznatiji kao Jason krvoločni ubojica iz posljednjeg filma Petak13...





    Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

  • #2
    Re: PREDATORS (2010)

    veliki sam obozavatelj svih Predator i Alien vs. Predator filmova (navijam naravno za Predatora, Alieni su mi fuuuuj )... tako da jedva cekam ovaj film... hvala za info !

    Comment


    • #3
      Re: Predators (2010)

      onaj glumac koji je glumio predatora 1987 je preminuo

      Comment


      • #4
        Re: Predators (2010)

        Obožavam Aliene i Predatore, ali Alien vs. Predator je po meni "srozao" ugled i jednog i drugog serijala, tak' da se nadam da će film biti na nivou originala...
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Predators (2010)

          Originally posted by cougar
          onaj glumac koji je glumio predatora 1987 je preminuo
          Jos '91.

          Uglavnom... Predator 1 je klasik, Predator 2 dostojan nasljednik.

          AvP 1 i 2 je katastrofa onako, pozesca.

          Predators vjerujem da ce biti sranje.
          Nzm sto se tice Rodrigueza kao redatelja... Imao je neke fine stvari poput Sin City, Desperado i From Dusk 'til Dawn, ali imao je i zesca sranja poput Spy Kids serijala. Nadam se da ce ga potrefiti faza kao u ovim prvim filmovima sto sam naveo pa MOZDA izvuce nesto dobro u Predators.
          My Karma ran over your Dogma.

          Comment


          • #6
            Re: Predators (2010)

            Jedva čekam film
            You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

            Comment


            • #7
              Re: Predators (2010)

              Pogledao film. Svidja mi se, vrijedi pogledati.

              Jako sam zadovoljan kako su podigli kvalitetu nakon preloseg AvP-a 1 i 2.
              My Karma ran over your Dogma.

              Comment


              • #8
                Re: Predators (2010)

                Originally posted by Cile
                Pogledao film. Svidja mi se, vrijedi pogledati.

                Jako sam zadovoljan kako su podigli kvalitetu nakon preloseg AvP-a 1 i 2.
                di si gledo u kinu ili si skinio ?

                Comment


                • #9
                  Re: Predators (2010)

                  Gledao sam preko Streama. Katastrofa kvaliteta, ali ionako sve pogledam jos jednom kad stigne u videoteku pa sam se zadovoljio s tim.
                  My Karma ran over your Dogma.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Predators (2010)

                    Pogledao napokon u kino.
                    Mogu reći da je film u visokom ranku s prvim, čak uveliko podsjeća na original. I muzika po džungli je iz prvog filma. Priča je odlična, a akcija non-stop od samog početka kad padaju s neba do samog kraja bez predaha, te sam ga uvrstio među najboljeg filma što sam uopće gledao ove godine.
                    * Dakle, ekipa se nađe usred džungle, i ne sjeća se ničeg tko ih šalje i zašto, te se očekuje nastavak. Priča je prožeta SF-om, stoga je i scenografija one džungle malo poboljšana. Nećete moći vidjeti klasično drveće amazone ili guatemale, već je napravljeno nešto drukčije (veće, deblje i sa šarama) drveće i bilje (osim paprati), tako da daje utisak da nešto nije u redu s tom šumom, tojest da se zapravo nalaze na nekom drugom- nepoznatoj planeti. Riječ je o matičnom planetu Predatora, a koliko sam razumio, oni su podijeljeni na dvije kaste: Na veće i snažnije i one nešto manje i slabije. Oni veći love slabije. I jedni i drugi posjeduju tehnologiju, što se može doznati do kraja filma. Jedina zamjerka je što film prekratko traje, te se sve na brzinu događa, možda da traje 2 puna sata, nešto bi se više toga doznalo i zaključilo; a kao što rekoh, iščekujemo nastavak.
                    Ono što sam ja zaključio čitajući između redova, a pogledajući sve prijašnje nastavke, je to da su zapravo ljudi ispostavili neki kontakt sa tim bićima-predatorima, pa kako se nebi morali vraćati u lov na planet Zemlju i tamo raditi neprilike, ljudi im od sad šalju ekipe od najrazličitijih okorijelih zločinaca, plaćenika ili osuđenika na smrt kako bi zadovoljili ta bića za njihov lov. Možda sam pretjerao. Film svakako pogledajte. Likovi su vrlo snažno okarakterizirani svaki zasebno, pa ako pažljivo pratite do kraja, sve ima svoj smisao. Eto, vrhunska ocjena.

                    Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                    Comment


                    • #11
                      Re: Predators (2010)

                      meni se ni malo ne sviđa! Nisam čak uspio ni pogledat do kraja koliko mi je bio dosadan
                      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Predators (2010)

                        jadan je film.

                        Comment

                        Working...
                        X