Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spartacus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spartacus

    Novi Spartacus (Gods of the Arena) je plavokosi australac Dustin Clare (2 iako samo 163lbs i 175cm (5'8'') na audiciju je dosao u superformi i dobio glavnu ulogu u TV seriji koja zapocinje 21.1.2011 iako je tu bila hrpa amerikanaca.
    Ako eventualno imate americku adresu, postoji sansa da se pojavite u spartacusu.
    Morate napraviti DVD o sebi u stilu "inner warior workout", vidi http://www.metrx.com
    Podsjeta i Arnold je bio ilegalac u USA prve 2 godine.
    Sretno !

  • #2
    Re: SPARTACUS

    Ja bi crkla pored onih diiiivnih gladijatora
    Ko rano rani bude sam u teretani!!!

    Comment


    • #3
      Re: SPARTACUS

      Originally posted by arijana111
      Ja bi crkla pored onih diiiivnih gladijatora
      Ima u Rimu Scuola di Gladiatore , i eto prilike.

      Comment


      • #4
        Re: Spartacus

        ma ja bi to samo gledala...mozda malo pipala ne mnogo
        Ko rano rani bude sam u teretani!!!

        Comment


        • #5
          Re: Spartacus

          nisu ni cure u spartacusu loše
          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

          Comment


          • #6
            Re: Spartacus

            Istina...goreeeeee
            Samo ne mogu da uhvatim nikako kojim danom na HBO bude serija....vikendom ili ?
            Znam da bude nesto u sitne sate, pa do zore....
            Ko rano rani bude sam u teretani!!!

            Comment


            • #7
              Re: Spartacus

              Xena ratnica je zakon
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • #8
                Re: Spartacus

                Ko bi rekao kakva transformacija nje iz serije u seriju
                Ko rano rani bude sam u teretani!!!

                Comment


                • #9
                  Re: Spartacus

                  Originally posted by arijana111
                  Istina...goreeeeee
                  Samo ne mogu da uhvatim nikako kojim danom na HBO bude serija....vikendom ili ?
                  Znam da bude nesto u sitne sate, pa do zore....
                  ja san ih skida sa neta pa bi gleda tako da neznan kad je
                  ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                  Comment


                  • #10
                    Re: Spartacus

                    Originally posted by arijana111
                    Istina...goreeeeee
                    Samo ne mogu da uhvatim nikako kojim danom na HBO bude serija....vikendom ili ?
                    Znam da bude nesto u sitne sate, pa do zore....
                    Jucer u Surf Club vidio "Australijskog Spartacusa" , i Dustin kaze da su snimali 6 epizoda u Novoj Zelandiji (ocito daleko od mediterana ???).U USA ,Australiji show zapocinje 21-22 .1.2011, kada kod vas ?.
                    Ako serija bude financijski prosla, nastavit ce sa snimanjem.Dustin se inace bavi surfingom i navrati u gym 2-3 tjedno ako stigne.
                    Starz produkcija ih je trenirala u stilu Boot Campa, glumci i stuntmans su trenirali do 4-5 sati 5 dana tjedno (3 tjedna) kruzno zapocevsi sa teskim vrecama pjeska i medicine balls (jedan drugom),gimnasticki pokreti,footwork drills,sparing sa macevima,kopljima i daggers,sled guranjem,battling uzad,kettlebels,sledgehammer zamasima i diznjem traktorskih guma po 30-40 minuta.Uz prekid od 5-10 minuta.
                    Na lokaciji snimanja imali su utege,kb's,sanbags i swiss lopte za svakodnevni trening.
                    Kao i uvjek tu je jedan crni gladijator koji tragicno pogine.

                    Vjerovatno cete za koji tjedan vidjeti Ophrah Winfrey show iz Australije, i vrlo atletskog Huge Jackmana kako razbije glavu prilikom snimanja, uz glasan komentar Gladijatora Russell Crowea o f_______ !.Sta ce vam amerikanci pokazati ?.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Spartacus

                      oće li Crixus bit u novom spartacusu?
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Spartacus

                        Originally posted by sthooligan
                        oće li Crixus bit u novom spartacusu?
                        Da. Bar se u traileru pojavljuje. The Undefeated Gaul and Champion of Capua.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Spartacus

                          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                          Comment

                          Working...
                          X