Announcement

Collapse
No announcement yet.

policijska akademija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: policijska akademija

    http://www.mup.hr/main.aspx?id=127

    tu imas sve informacije

    Comment


    • #17
      Re: policijska akademija

      ja isto idem na ovaj 01.03. jel slao tko papire za taj u trećem mjesecu??? ja sam poslo pa me ne zovu na testiranja, jel može bit da če nas koji idemo u 3. zvat kasnije, da sad zovu ove što su do 9. trebali predat??
      ja jos trebam neke papire skupit i saljem..
      testiranja budu tek sljedece godine za tu trecu grupu kad se do 01.01 primaju papiri..sad je tek za prvu i drugu..imas tu breezerov link..

      Uglavnom te šalju u postaju i grad kojem pripadaš. I državi bi bilo preskupo nekoga slat npr. iz Splita u Zagreb jer mu tad treba plačati putne troškove a vjerovatno i smještaj.
      samo skolovanje ti placaju, a ti im za uzvrat moras taj petogodisnji ugovor odraditi ili im vracas pare.. a to u koju postaju te stave je tvoj problem sve ostalo..a nejcsce se i tako događa, kao da se sprijeci da pustas poznanike ako npr radis u svom mjestu..tak sam bar ja dobio informaciju..

      Comment


      • #18
        Re: policijska akademija

        Tko će puštati i gdje svoje poznanike? Glupost.
        Uglavnom ove godine nisu davali plaču za školovanje ka prethodnih godina i prilikom upisa te pitaju u kojoj postaji i gradu bi htio raditi i uglavnom se drže toga.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #19
          Re: policijska akademija

          Originally posted by Dalibor
          Tko će puštati i gdje svoje poznanike? Glupost.
          Uglavnom ove godine nisu davali plaču za školovanje ka prethodnih godina i prilikom upisa te pitaju u kojoj postaji i gradu bi htio raditi i uglavnom se drže toga.
          da, prilikom popunjavanja prijave zaokruzis u kojoj zupaniji zelis radit, nadam se da imaju razumjevanja za zelje polaznika !

          Comment

          Working...
          X