Announcement

Collapse
No announcement yet.

Who Do You Think You Are?: Poučna emisija na Zone Reality

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Who Do You Think You Are?: Poučna emisija na Zone Reality

    malo prije sam na Zone Reality gledao emisiju PREMIERE: Who Do You Think You Are? Fascinating documentary exploring the cultural history of Britain. Alistair McGowan learns of his Indian heritage, and he tracks down the first McGowan to settle in India in the 1700s. i između ostalog veci dio emisije je govorio o razvoju bodybuildinga kod indiaca . jedna od rijetkih emisija na koju sam naletio slucajno na Tv-u da direktno govori o BB. i stvarno neznam dali grijesim ili je BB naj nezastupljeni sport na Tv-u?????
    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

  • #2
    Re: poucna emisija

    pa po meni je BB najzastupljeniji sport na svetu
    Nije vazno dal si rekreativac ili ne ali se bavis bb-om.
    1994 rodjen sam ja pored reke Dunava xD
    Da bi bio pobednik ne moras da pobedis....
    Neko je talentovan za nesto a neko za nesto duro
    Neko dobije nesto a drugi dobije nesto drugo i uvek bi zeleo da ima ono sto ima drugi a....

    Comment


    • #3
      Re: poucna emisija

      slazem sa tobom jer svi sportisti vjezbaju u toj istoj teretani ali sam ja rekao o zastupljenosti BB na Tv-u u vidu nekih emisija jer imas sve emisije od automobila motora, izrade nekih teskih masina itd... al BB 0 poena .... ili ja negledam dovoljno Tv
      Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
      Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
      Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

      Comment


      • #4
        Re: Who Do You Think You Are?: Poučna emisija na Zone Reality

        jeste neam puno emisja jednom sa gledao na diskaveriju neku dobru emisuju kako se neki lik priprema za takmicenje i kao neka devojka hoce da bude bilderka i neko dete isto pa kako se hrane kako zive otprilike dokumentarac o njima ....
        1994 rodjen sam ja pored reke Dunava xD
        Da bi bio pobednik ne moras da pobedis....
        Neko je talentovan za nesto a neko za nesto duro
        Neko dobije nesto a drugi dobije nesto drugo i uvek bi zeleo da ima ono sto ima drugi a....

        Comment

        Working...
        X