Announcement

Collapse
No announcement yet.

Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

    Zna li netko kojim slučajem nekoga da daje instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke? Neki profesor sa tehničkog fakulteta ili slično?

  • #2
    Re: Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

    hahahah iz osnova sam uvijek iso na drugi rok!!!!!

    Comment


    • #3
      Re: Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

      Ja prvi razred ne, sada evo drugi da, na drugi rok za 2 dana -.-" Našao sam lika za instrukcije, uzeo mi 580kn za 4 školska sata..

      Comment


      • #4
        Re: Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

        Samo cu ti reci da si debelo opljackan. za osnovnu skolu ins. iz tog predmeta NIKAKO ne bi trebale biti vece od 70kn igdje u HRV, a prosjecna cijena u zgb.u je 50-60kn !!! po satu od 60min jel.

        ps. moram se dopuniti. Naime, razocaran se kako netko ima obraza traziti te novce, to je krajnje bezobrazno da ne znam sta da kazem. Studiram FER u zagrebu i ovdje kolege koji ce vrlo brzo biti inzinjeri elektrotehnike drze studentima(znaci puno teze gradivo) za 50kn sat. Molim te odi tom liku i u facu ga pitaj odakle mu samopostovanje!!!
        Znam da se znanje placa ali 580kn za 4 sata od 45min je jakooo bezobrazno.

        Comment


        • #5
          Re: Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

          Osnove elektrotehnike ne postoje u osnovnoj školi.
          Postoji tehnički i postoji u nekim školama elektrotehnika kao dodatna za one koji žele.. U Rijeci nitko ne daje instrukcije, a ovaj je dr.elektrotehnike i nisam imao drugog izbora.. Dakle, sat od 45min/ 20 eura..

          Comment


          • #6
            Re: Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

            stari znam kako ti je!! ja cu 10 godina krace zivjet zbog osnova elektrotehnike!!! kad god vidim profesora nemam srece po tri dana!!!! ufffff samo kad se sjetim!!! si bar malo spreman za popravni??

            Comment


            • #7
              Re: Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

              Originally posted by Mauro9
              Osnove elektrotehnike ne postoje u osnovnoj školi.
              Postoji tehnički i postoji u nekim školama elektrotehnika kao dodatna za one koji žele.. U Rijeci nitko ne daje instrukcije, a ovaj je dr.elektrotehnike i nisam imao drugog izbora.. Dakle, sat od 45min/ 20 eura..
              moj brat ce za 6mj biti dr.Matematike i drzao je instrukcije jednom osnovnoskolcu(al samo par h) za 70kn sat. Sada to ne radi jer ima previse posla. Ali 20€ za 45min, pa nije Nikola Tesla. Sram ga bilo...Nazalost ne znam sta da kazem, zalosno. Da si se imalo interesirao mogao si vidjet imali li kojih studenata u tvom mjestu i dobit i vise nego dovoljne ins za gradivo koje je tebi potrebno.

              Comment


              • #8
                Re: Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

                Originally posted by gargamel69
                stari znam kako ti je!! ja cu 10 godina krace zivjet zbog osnova elektrotehnike!!! kad god vidim profesora nemam srece po tri dana!!!! ufffff samo kad se sjetim!!! si bar malo spreman za popravni??
                U koju si školu išao?

                Bar malo spreman jesam Jedini sam u učionici pošto su svi ostali koji su imali komad popadali, dakle od nas 8 koji smo imali osnove, 7 ih je palo direktno.. Valjda će imat milosti prema meni

                @caplja.. Dr.matematike?! Svaka mu cast.. Vjerojatno i sam zna da ce sada manje zivjeti.. :P

                Comment


                • #9
                  Re: Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

                  elektrotehničku sam iso!! ma najgore razdoblje mog zivota!! osnove sam mrzio al ono stvarno!! nas su isto rusili masovno iz osnova i tehnickog crtanja!!! imali smo pijanca ludog za profesora!! ma koma!!!! a zelim ti svu srecu stari i savjet mali na usmenom kad poćnes pričat nemoj stat samo drobi ako neznas točno odgovor na pitanje!! pričaj im ono sta znas poslusaj me!!!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

                    U Rijeci?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Instrukcije iz osnova elektrotehnike na području Rijeke?

                      zagreb!!

                      Comment

                      Working...
                      X