Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tko ide na popravne...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tko ide na popravne...?

    Tko ide na popravne ovaj tjedan sretno svima )

    Meni je sutra računalstvo i u petak osnove elektrotehnike Držite mi fige )

  • #2
    Re: Popravni

    oo brate 2 popravna na drugom roku???
    dobar si!!
    hahaha vjeruj mi znam kako ti je prošao sam to(hvala bogu)!!
    SRETNO

    Comment


    • #3
      Re: Popravni

      Hvala

      Comment


      • #4
        Re: Popravni

        u prvm razredu bija sam na drugom roku iz matematike, nije mi se svidiloo i dosad se nisam vratija...

        Comment


        • #5
          Re: Popravni

          Evo već počinje nervoza, nesmijem cigaru zapalit jer će me posrat -.-"

          Comment


          • #6
            Re: Popravni

            Originally posted by Mauro9
            Evo već počinje nervoza, nesmijem cigaru zapalit jer će me posrat -.-"

            Tak ćeš se samo još više sjebat... Zapali cigaru i uživaj, boli te *****... ne daj kortizolu da se razmaše...

            Ostani smiren, sutra odi na ispit i riješi ga kak Bog zapovijeda... i nemoj na sutrašnji ishod gledati s negativnog aspekta... ti već sada kažeš "što će biti ako padnem"?... trebao bi se upitati "što će biti ako ne prođem"?

            Vidiš kako to sada već puno bolje zvuči...
            Originally posted by HeadacheR
            Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

            Comment


            • #7
              Re: Tko ide na popravne...?

              Originally posted by Mauro9
              Tko ide na popravne ovaj tjedan sretno svima )

              Meni je sutra računalstvo i u petak osnove elektrotehnike Držite mi fige )
              haha. znači vjerojatno si prvi ili drugi razred računalstva ili onog smjera s primjenom u računlastvu.
              Samo da ti kažem ja sam i iz računalstva i z osnova ima jed2.
              U biti ti predmeti nisu toliko komplicirani ako slušaš i pratiš na satu (što znam da je problem )
              Računalstvo možeš i sam naučiti, neznam jer radiš u C-u ili šta, uglavnom skineš si neke tutoriale sa interneta i kad sam učiš puno ćeš bolje skužit
              Ja sam se sam naučio HTML i CSS pomalo (web dizajn) a oduvjke sam mrzio sve vrste programiranja.
              A O.E. - to je najbolje otići kod nekoga da ti objasni, ja sam bio na 2,3 instrukcije po sat i pol i sve sam skužio, one metode napona čvorova, i neznam još koje metode.. (ovisi šta ste učili).
              Držim ti fige!
              "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

              Comment


              • #8
                Re: Tko ide na popravne...?

                sretno svima!!
                ja imam sad na jesenskom roku 6 ispita...
                jao sta bi dao da ocistim cijelu prvu godinu,da mirne duse upisem drugu...

                Comment


                • #9
                  Re: Tko ide na popravne...?

                  Računalstvo prošao )

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tko ide na popravne...?

                    OOOOOOOOOOOOO barvoooo sine!!!!
                    placas rundu wheya svima!!!!!!
                    jos onove i miran si!!!
                    al neces valjda i nagodinu isto ljeto imat?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tko ide na popravne...?

                      Hvala Osnove me sad muče, idem na njih u petak.. Slijedeće godine pokušavam izvuć mirno ljeto, dosta mi je bilo mučenja na 2. roku sa dva komada prošle godine sa TC-om i matematikom, ove godine sa računalstvom i osnovama.. A sve zbog nemara i lošeg ponašanja.. 3. razred prolazim s 4

                      @rkamenski.. Tehničar za telekomunikacije sam 2. godina još uvijek

                      Comment

                      Working...
                      X