Announcement

Collapse
No announcement yet.

Studenti- studiranje u inostranstvu ( Beč) Iskustva?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Studenti- studiranje u inostranstvu ( Beč) Iskustva?

    možda nije forum za ovo pitanje al valjda neko zna nešto više o ovome
    Kako se može otići tj. upisati na neki fakultet u Beču.. jel se tako jednostavno lako može otići iz zemlje ili .. .ako neko zna neka napiše ...
    i molio bih da kome nije zanimljivo neka mi ništa ne piše tipa "evo nova tvoja tema, sad bi iz Afganistana u Beč itd" jer dosta mi je takvih gluposti .. i svakim novim danom saznajem više informacija stoga ih želim sve prokužiti i fino razmotriti. Hvala

  • #2
    Re: Studenti- studiranje u inostranstvu ( Beč) Iskustva?

    Originally posted by Bilderčić
    možda nije forum za ovo pitanje al valjda neko zna nešto više o ovome
    Kako se može otići tj. upisati na neki fakultet u Beču.. jel se tako jednostavno lako može otići iz zemlje ili .. .ako neko zna neka napiše ...
    i molio bih da kome nije zanimljivo neka mi ništa ne piše tipa "evo nova tvoja tema, sad bi iz Afganistana u Beč itd" jer dosta mi je takvih gluposti .. i svakim novim danom saznajem više informacija stoga ih želim sve prokužiti i fino razmotriti. Hvala
    Al ja MORAm prokomentirati! Šta če ti fakultet? Upiši se u HDZ!

    Comment


    • #3
      Re: Studenti- studiranje u inostranstvu ( Beč) Iskustva?

      Originally posted by Bilderčić
      možda nije forum za ovo pitanje al valjda neko zna nešto više o ovome
      Kako se može otići tj. upisati na neki fakultet u Beču.. jel se tako jednostavno lako može otići iz zemlje ili .. .ako neko zna neka napiše ...
      i molio bih da kome nije zanimljivo neka mi ništa ne piše tipa "evo nova tvoja tema, sad bi iz Afganistana u Beč itd" jer dosta mi je takvih gluposti .. i svakim novim danom saznajem više informacija stoga ih želim sve prokužiti i fino razmotriti. Hvala
      koji fakultet?
      ovisi kakve su im kvote primanja studenata iz drugih država, cijena fakulteta itd..ugl naravno da možeš ako to možeš platit
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment

      Working...
      X