Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vivax smart point x45

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Vivax smart point x45

    Omg ovi kineski mobiteli razaraju.Ja bih uzeo al uvijek se nakako bojim internet kupovine.Jel itko od vas kupovao u njih?
    Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

    Comment


    • #17
      Re: Vivax smart point x45

      pri prvim parama cu uzet neki od cca 100$ quad core, 1 GB, 8 MP...

      super je ovo
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • #18
        Re: Vivax smart point x45

        Originally posted by Sickzz View Post
        Znaci nije mu kamera nesto? ima 5mgpx i prednju 0.3 sta bi mi bilo odlicno za te pare, inace nije mi za igrice , jedino za facebook,instagram i slikanje.. da li bi se isplatilo?
        sad imam iphone 3gs koji ima 256mb rama i isto sam zadovoljan onda bi sa tih 512mb od vivaxa bio i prezadovoljan
        Ako ti nije za zahtjevne igrice i aplikacije onda ti ne treba puno rama i jak procesor,trazi nesto s dobro kamerom kao si rekao.Ovaj ima 5 mp ali mp ti nije mjera za kvalitetu kamere vec za razlucivost slike.Pravu kvalitetu slike oni svi manje vise skrivaju ili ih jednostavno briga zbog toga što glup narod uspoređuje po MP.PPI ti je pixels per inch i govori ti o kvalitete slike na zaslonu mob ali svakako moze indirektno sugerirat i kvalitetu kamere koji taj mob ima
        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

        Comment


        • #19
          Re: Vivax smart point x45

          Ma kinezi su odlicni samo nezz koliko je ovo sigruno, i kako funkcionira jamstvo-ako ga uopce ima
          Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

          Comment


          • #20
            Re: Vivax smart point x45

            UFf neznam sad ni sam sta bih , on mi se cini odlican i mogu ga brzo nabavit . a sto sta tice kamere pise " 5MP Auto focus/ VGA front camera " u svakome slucaju je bolja od iphona 3gs , Zaslon: 4.5" IPS 854 x 480 .. ?
            IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

            Comment


            • #21
              Re: Vivax smart point x45

              Originally posted by Sickzz View Post
              UFf neznam sad ni sam sta bih , on mi se cini odlican i mogu ga brzo nabavit . a sto sta tice kamere pise " 5MP Auto focus/ VGA front camera " u svakome slucaju je bolja od iphona 3gs , Zaslon: 4.5" IPS 854 x 480 .. ?
              Ma on je sigrno bolji mobitel od iPhonea 3gs.Ja ti preporucam da odes do ducana i pitas ih da ti u ruke daju izlozbeni model tog vivaxa pa ga sam probaj kakav je i kakva mu je kamera,usput ponesi svoj iphone pa usporedi
              Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

              Comment


              • #22
                Re: Vivax smart point x45

                Da sad ne quotan sve... Imena dućana su u mom prvon postu.

                Šta se tiče carinjenja, to je sve na sreću.


                Jamstvo imaš godinu dana... Sigurnost je 100%tna, jer sve ide preko paypala, ako ne dobiješ mob u roku od 45 dana digneš dispute/claim i dobiješ keš na račun nazad.


                PS. nisu ovo oni jadni kinezi, neke kopije uređaja za 20$, ovo su pravi mobiteli, od 100$ pa na više imate mašine koje jedu iphone i galaxy za doručak.

                Evo samo primjer jedne zvijeri koji bez pdv-a dođe 100 kn manje, a s pdv-om 200 kn više od tog vivax smeća: http://www.geekbuying.com/item/New-T...ck-322842.html
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • #23
                  Re: Vivax smart point x45

                  mozes ostaviti linkove par tih dobrih mobitela ?

                  software je klasika android i nema nikakvih problema sa ''otkljucavanjem'' ili sta vec ? kad ga dobijes ubacis karticu i sve normala ?

                  edit: ovaj free shipping je i za ove nase drzave? fuarkk

                  mislim da bi mene s carinom oo doslo malo vise od 200$ sto je odlicno
                  Last edited by TripleZ; 09-12-13, 23:43.
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #24
                    Re: Vivax smart point x45

                    izvini, ne trebas se truditi s postavljanjem linkova....imam stranicu nisam mutav

                    hvala ti
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #25
                      Re: Vivax smart point x45

                      Jedini "problem" postoji šta se tiče 3g mreže.

                      Većina operatera u HR za 3g mrežu koriste 900/2100mhz pojas, a kinezi su većinon 850/2100. To znači da 3g opcija ne radi van gradova, tj. mobitel se automatski prebacuje na 2g (sporiji internet). Da ne bi bilo zabune, to je za internet, ne za wifi.

                      Tako da to ne bi trebala bit neka zapreka, ali...


                      Prosurfajte po stranicama, nemate šta izgubit. Imate dosta rasprava na svakakvim forumima, samo upišite "kineski mobiteli".


                      Jamstvo traje godinu dana, kod nas to jamstvo ne vrijedi, ali većina servisa zna sredit kineske mobitele. Ako se šalje mob u kinu izađe vas nekih 10ak $, ali je zato dugo čekanje na otklon. Tako da je bolja opcija naručit dio koji ne fukncionira i potražit pomoć u obližnjem servisu.


                      Imate na 100tine reviewa svih mobitela po youtubeu.
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment


                      • #26
                        Re: Vivax smart point x45

                        Ovi mobiteli imaju jaci procesor od 70% kompjutera u hrvatskoj
                        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Vivax smart point x45

                          Kupio sam si huawei ascend y300,bomba za 600 kn
                          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                          Instagram: @shredded_dario

                          Comment


                          • #28
                            Re: Vivax smart point x45

                            mislim da si bolje mogao proci :P

                            Code:
                            http://www.pandawill.com/charmpin-g7-smartphone-mtk6589-quad-core-android-42-3g-gps-45-inch-qhd-screen-white-p83734.html
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • #29
                              Re: Vivax smart point x45

                              Originally posted by staragarda View Post
                              mislim da si bolje mogao proci :P

                              Code:
                              http://www.pandawill.com/charmpin-g7-smartphone-mtk6589-quad-core-android-42-3g-gps-45-inch-qhd-screen-white-p83734.html
                              ^^ fuark kako tako jeftino
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • #30
                                Re: Vivax smart point x45

                                Jbno ali ne da mi se zjbvt
                                https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                                https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                                Instagram: @shredded_dario

                                Comment

                                Working...
                                X