Announcement

Collapse
No announcement yet.

mobiteli anycool

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mobiteli anycool

    evo ovako slučajno sam naletio na lika koji radi kao vojnik u Afganistanu i nabavit će mi Anycool mobitel za neke sitne pare inače taj mobitel ima sve funkcije standardnog moba plus još digitalni Tv u sebi, izrazito je jeftin jer je kineski proizvod, da li po vama kinesko ujedino znači i loše?

    Inače Nokia ih je tužila za repliku njihove N serije koja je znamo svi br. 1 u mobilnom svijetu....dobit ću ga za kojih 50 eura....

    Vaše mišljenje

  • #2
    Re: mobiteli anycool

    Originally posted by Boss
    evo ovako slučajno sam naletio na lika koji radi kao vojnik u Afganistanu i nabavit će mi Anycool mobitel za neke sitne pare inače taj mobitel ima sve funkcije standardnog moba plus još digitalni Tv u sebi, izrazito je jeftin jer je kineski proizvod, da li po vama kinesko ujedino znači i loše?

    Inače Nokia ih je tužila za repliku njihove N serije koja je znamo svi br. 1 u mobilnom svijetu....dobit ću ga za kojih 50 eura....

    Vaše mišljenje
    e stari moj brijem da ga ima moj kolega s posla, ima onak antenu kaj se izvuce i onda mozes gledat TV, samo kod njega je slika dosta losa jer nije nest dobro namjestio ! Sto se izgleda tice, uopce me ne cudi tuzba Nokie jer sam i ja prvi put kad sam ga vidio mislio da je njena N serija, platio ga je nekih 1500 kn, budem ga malo detaljnije pogledo pa ti javim ! Al mi se na prvu cini ko nekakva jeftina kineska glupost kao vecina njihovih stvari, al neznam, mozda se varam !

    Comment


    • #3
      Re: mobiteli anycool

      prika moj bježi od kineza Krećen se u krugu pomoraca i njih par je znalo kupit u Kini mob tipa ovaj novi iphone, neke nove nokie i tako uglavnom platili su ih oko 150dolara i mobitel izvana izgleda odlično, ali kad ga otvoriš bože sačuvaj na šta to liči....tipke od neke tvrde gume jeftine, kamera 1.3 a pise 5.0, 3,0 itd.... onda kao ima npr 8 ili 16gb a ustvari ima 124mb, slika od zaslona isto katastrofa, boje loše, pixelacija izrezana grafika uglavnom strašno
      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

      Comment


      • #4
        Re: mobiteli anycool

        meni frend ima anycool i jako je zadovoljan što ja nemrem vjerovat, slika mu je okay ali se mora namjestiti prema odašiljacu! mislim da i u njega idu dve kartice (dual sim)

        Comment


        • #5
          Re: mobiteli anycool

          a ne znam ni sam jedni ga hvale i kažu jeftin je jer je kineski ali kina ima dobrih stvari nije sve sranje, drugi kažu nemoj to, ja sam ga malo vidio, menu je kao nokia i vanjski izgled, tipke i sve, touch screen je identičan kao i na Iphone jer mama ima Iphone, što se tičće prijama signala kod mene u kući je extra, ima ulaz za 2 sim, kamera je šrot 1,3mpx ali slika je ravno dobra kao i na K800 e sad ne znam, vidjet će mo kako to sve ide kad ga se ima neko duže vrijeme, nadam se da će biti oke, čim ga dobim i ipsrobam detaljnije ja vam javim

          Comment


          • #6
            Re: mobiteli anycool

            boss i kakav je mob?????

            Comment


            • #7
              Re: mobiteli anycool

              Originally posted by Fredy Kruger
              boss i kakav je mob?????


              6.12. dolazi pa će mo vidjet

              Comment


              • #8
                Re: mobiteli anycool

                Originally posted by Boss
                Originally posted by Fredy Kruger
                boss i kakav je mob?????


                6.12. dolazi pa će mo vidjet
                pa to je za svetog nikolu!!

                Comment


                • #9
                  Re: mobiteli anycool

                  anycool telefoni su sasvim dobri, imaju dobre funkcije, dobar softver, neki su cak i dual sim
                  jedina mana im je kamera, veoma su lose slike

                  Comment


                  • #10
                    Re: mobiteli anycool

                    evo došo mob, nije anycool ali slično, marke fory i ljudi reći ću vam samo jednu stvar, sve što seru da ovaj onaj mob ne valja jer je kineski, gluposti, evo platio sam mob 800kn imam mjesto za 2 sim kartice, 2 mjesta za MicroSD, 2 kamerice (koje su relativno loše 2mpx), ekran osjetljiv na dodir, Tv prijamnik i FM prijamnik 50mb interne memorije , tipku koju kliknem i otvori mi se mala konzolica slična play station joysticku ispod, 2 baterije, usb kabal, handsfree slušalice....

                    teško je naći na netu neke teme za njega no ni ne treba mi ova je sasvim ok, od softvera imam mogućnost pisat poruke govorom (ali smao engleske riječi) softver je iznenađujuće brz, lijepo vizualan i jednostavan za rukovanje....uz sve to imam još jednu malu tipkicu koju kad stisnem ide plavo svjetlo na lampicu dakle to je ono za provjeravat novčanice....sve u svemu močna i jeftina replika nokie N serije

                    Na početku sam malo bio razočaran jer je mobitel malo veći i teži nego što sam imao do sada, no kada sam usporedio težinu, vjerovali ili ne težak Identično kao i Nokia N9 neki....

                    sve u svemu moja ocjena za kvalitetu moba 8/10, za omjer cijene i dobivenog 10/10

                    Comment


                    • #11
                      Re: mobiteli anycool

                      daj stavi koju sliku da vidim kak izgleda to cudo tehnologije !

                      Comment


                      • #12
                        Re: mobiteli anycool

                        http://www.b2cstock.com/bmz_cache/09/09 ... 80x280.jpg

                        dakle ovaj zaslon se pomiće u lijevo te se pod kutem od 60 stupnjeva diže tako da možeš stavit na stol i gledat ako želiš, ispod zaslona su 2 kružne konzole za gameing

                        Comment

                        Working...
                        X