Announcement

Collapse
No announcement yet.

VGA problem-plavi ekran

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VGA problem-plavi ekran

    dakle stavim grafičku sa ex kompa na ovaj koji imam trenutno i kad ga upalim sve normalno radi samo što je ekran plavkast :/
    evo ovako





    a kad malo kabal cukam prema dolje slika je super, čim pustim vrati se plavo :S
    a sa drugom grafičkom sve šljaka, tako da sumnjam da je do kabla.ilki možda je?
    stavr je što je ova koja prikazuje plavi ekran dvostruko bolja od ove krame šta radi

    EDIT: i sad kad malo scukam kabl vidim da ovaj screenshot šta sam stavio prikazuje normalno boje iako dok sam print screenao je ekran bio plav (???)
    što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

  • #2
    Re: VGA problem-plavi ekran

    Provjeri kabel,i kolko ti je star taj monitor? mozda daje zadnje znakove života
    For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

    Comment


    • #3
      Re: VGA problem-plavi ekran

      Originally posted by billy748
      Provjeri kabel,i kolko ti je star taj monitor? mozda daje zadnje znakove života
      kad stavim drugu grafičku onda radi :S monito je star nekih 4 god.
      što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

      Comment


      • #4
        Re: VGA problem-plavi ekran

        pogledaj u opcijama od graficke i od monitora RGB color mode steli da je jednako R G i B.ugl moglo bi bit do toga,ako nista promijeni kabal pa vidi
        Live for nothing or die for something

        Comment

        Working...
        X