Announcement

Collapse
No announcement yet.

CD player u autu: laser il nesto se zaprljalo...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CD player u autu: laser il nesto se zaprljalo...?

    pozz,
    u zadnje vrijeme imam problema sa Audio CD playerom u autu, takodje i sa Mp3 playerom, tj prije par mjeseci sam nabavio mp3 player al fkt praznio mi je akumulator,ja ga iskljucim i sve izvadim plocicu preko noci ujutro nece auto da upali, i tako da sam vratio ovaj audio player,

    eh posto taj audio player imam oko 3-4 godine mislim da mu se laser il nesto zaprljalo, il mozda nije , posto koji god novi cd audio snimim i ubacim ga rade samo prve 3-4 pjesme ostale nesto šušte i stopaju, a na comp ok pjeva taj cd,

    Eh sad a kad ubacim starijecdove prije sto sam snimio taj cd player radi bez problema sve pjesme

    zvuci dosta spetljano al tako je, pa sad mislim da nije mozda do nere kad snimam audio cd-ove pa nes s*****, isto neznam za sta sluzi ono disc-at-once i track-at-once
    Audio CD player mi je Blaupunkt 4 x 50 w jako dobar ,
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

  • #2
    Re: CD player u autu

    treba ga otvorit i ocistit onu sipku po kojoj klizi cijeli mehanizam, okono treba ocistit vaticom za usi bez alkohola.
    disc-at-once - track-at-once to znam jedino kod snimanja audio cd-a, npr disc at once znaci da se cijeli disk snima u komadu bez prekida lasera, a kod reprodukcije moze jedino sluzit za pustanje takvo snimljenih diskova, ali provjeri da li je to istina
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #3
      Re: CD player u autu: laser il nesto se zaprljalo...?

      i evo sad sam dosao iz grada, i isto mislim da veliku ulogu igraju CD-ovi, uzimao sam neke jeftine po 20 centi po komadu, nekakvi memorex, i bas svih 10 komada su sranje, a imam neke stare verbatim i soni i oni rade, i do cd-ova je tu dosta, sigurno lose snimi, sad sam nabavio isto neke sonijeve pa cu vidit situaciju, a ne bih da ja to razmontiram i diram, ja cu to jos malo i utrpat nekom komplet sa autom,
      a sto se tice ovog track i disc at once, probat cu snimit disc at once, a onaj ima posebna opcija na neri pise No stop betwen tracks,
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #4
        Re: CD player u autu: laser il nesto se zaprljalo...?

        i snimaj na sto manjoj brzini
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #5
          Re: CD player u autu: laser il nesto se zaprljalo...?

          Originally posted by Joe
          i snimaj na sto manjoj brzini
          uzeo sam verbatim i soni par komada i danas sam snimio jedan CD na 16 x i cini mi se da je ok, 19 pjesama stalo i prvih 15 je ok one tamo zadnje 4 malo se cuje da susti al dobro je
          sad neznam bojim se da ne bude presporo da snimim na 8 x, sporo za ocitat i tako ,
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: CD player u autu: laser il nesto se zaprljalo...?

            hahaha nema to veze sa ocitavanjem, on ce istom brzinom to ocitat, samo ti snimi sto manjom, ja sam neke snimao i na 4x, a prije negdje 10 god imao sam komponentni snimac koji je snimao 1x jos dan danas cd-i rade
            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

            Comment

            Working...
            X