Announcement

Collapse
No announcement yet.

WP7 - windows phone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: WP7 - windows phone

    evo našo sam jednu stranicu di je sve detaljno objašnjeno uz slike
    http://www.redmondpie.com/unlock-jailbr ... -to-guide/
    Blood never lies!

    Comment


    • #17
      Re: WP7 - windows phone

      joj satima se borim stim i ne mogu ništa step 2 ne prolazim nikako a dalje bez toga šta god da sam probao nije išlo, any help?
      Blood never lies!

      Comment


      • #18
        Re: WP7 - windows phone

        Na cemu zapnes?
        Mislim,ne vjerujem da cu ti moci previse pomoci,jer osobno nemam WP7 phone,ali mogu pokusati.
        Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

        Comment


        • #19
          Re: WP7 - windows phone

          step 2 https://users.create.msdn.com/Register
          a kad skinem chevronwp7, i probam ući u njega kaže mi da kao mob nije spojen sa kompom i da uđem u zune, a to sve već je napravljeno. Vidio sam na forumu prvog linka da su ljudi imali isti problem pa da su im govorili da isključe skype (nemam ga) i da isključe firewall, što sam probo ali također ne ide. Dok sam probo također sa chevronomwp7 posebno samo za ringtone, u daljnem postupku mi je izbacio da mi je potreban windows 7 ili vista, a ja imam xp, jel to moguć problem? Inače hvala na trudu
          Blood never lies!

          Comment


          • #20
            Re: WP7 - windows phone

            Originally posted by stampedo
            step 2 https://users.create.msdn.com/Register
            a kad skinem chevronwp7, i probam ući u njega kaže mi da kao mob nije spojen sa kompom i da uđem u zune, a to sve već je napravljeno. Vidio sam na forumu prvog linka da su ljudi imali isti problem pa da su im govorili da isključe skype (nemam ga) i da isključe firewall, što sam probo ali također ne ide. Dok sam probo također sa chevronomwp7 posebno samo za ringtone, u daljnem postupku mi je izbacio da mi je potreban windows 7 ili vista, a ja imam xp, jel to moguć problem? Inače hvala na trudu
            Od svega toga,mogu ti samo reci da vrlo moguce da je XP problem.
            Nazalost,kao sto rekoh,nemam WP7 uredjaj,niti sam probao napraviti jail break na njemu,pa ti nazalost nemogu previse pomoci.
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • #21
              Re: WP7 - windows phone

              Da nije tebe nebi ni do ovog doso, hvala. A budem probo kod cure ona ima 7.
              Blood never lies!

              Comment


              • #22
                Re: WP7 - windows phone

                Originally posted by stampedo
                Da nije tebe nebi ni do ovog doso, hvala. A budem probo kod cure ona ima 7.
                Nemas frke.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #23
                  Re: WP7 - windows phone

                  stigli update-ovi, među kojim je copy & paste
                  Blood never lies!

                  Comment

                  Working...
                  X