Announcement

Collapse
No announcement yet.

PS3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PS3

    Ima ko PS3 xD.Posto nema tema o ovom.Ako ga netko ima pa ima kakva iskustva.Meni ga je buraz kupio(ima 9 godina prodavo je skoljkice na moru pa zaradio,malo jos dobio para za rodjendan i eto tako)Imam 3.7 verziju i neam neku kolekciju igara sve posudjeno.Ima ko tu kakvu kolekciju da bi mjenjo ili prodo?

  • #2
    Re: PS3

    Originally posted by jurazg
    Ima ko PS3 xD.Posto nema tema o ovom.Ako ga netko ima pa ima kakva iskustva.Meni ga je buraz kupio(ima 9 godina prodavo je skoljkice na moru pa zaradio,malo jos dobio para za rodjendan i eto tako)Imam 3.7 verziju i neam neku kolekciju igara sve posudjeno.Ima ko tu kakvu kolekciju da bi mjenjo ili prodo?

    Jbt pa sta je cijeli Jadran prodao?
    Koliko znam novi PS3 je prek 2k kuna, a to je bome dosta skoljkica! xDD
    +sad mu se ti igras na njemu

    Inace, moja topla preporuka svima je da si kupe posten kompjuter. Jaci je, vrti ama bas sve sto i bilokoja konzola a i vise, a i koristit cete ga svakodnevno za 101 drugu svrhu.
    +sto mozete igrati na joystick kao i na t/m, a vec imaju i adaptacije kamera...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #3
      Re: PS3

      Ma zaradio je nekih 700-800 jos je dobio 300 kuna i kupio sam mu ga ja preko oglasnika za 1100 kn 80 GB fat.

      Imamo bez brige komp i 1 laptop u kuci i sad ce meni doc jos 1 laptop za fax.Ovo si je djete htjelo da ima da se igra.To mu je jos bolje neog da krece instaliravat i skidat igre s torrenta pa mi cjeli komp zezne.A i ja se ne zalim.Ujutro kad radio cardio stavim si sobni bicikl ispred tva yoistick u ruke i deri

      Comment


      • #4
        Re: PS3

        Originally posted by jurazg
        Ma zaradio je nekih 700-800 jos je dobio 300 kuna i kupio sam mu ga ja preko oglasnika za 1100 kn 80 GB fat.

        Imamo bez brige komp i 1 laptop u kuci i sad ce meni doc jos 1 laptop za fax.Ovo si je djete htjelo da ima da se igra.To mu je jos bolje neog da krece instaliravat i skidat igre s torrenta pa mi cjeli komp zezne.A i ja se ne zalim.Ujutro kad radio cardio stavim si sobni bicikl ispred tva yoistick u ruke i deri
        Aham ja mislio da je zaradio za novi
        Inace za djecu mi je sve to super, to sto kazes, jos ti zezne komp, mslm i ja sam imao plejku ko mali xD
        Ali da bi danas kupio konzolu za sebe, ne fala.
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #5
          Re: PS3

          Imo sam i ja PS1 i PS2 sad je na redu da on ima ps3 xD.Nego ima ko kakva iskustva s njim da radi koje kakva cuda.Ja sam instlairo PS3 Media server i sad sve filmove s kompa gledam dole u dnevnom boravku na vecem TV-u

          Comment


          • #6
            Re: PS3

            ima ko UFC.. ili god of war ili neš tako.. da posudi ili minja..

            upalia san ga 10 puta iman ga točno godinu dana.. oni mali 250 gb
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • #7
              Re: PS3

              Imas ufc prodaju po 40-50 kn i to vecina iz Splita.odi na njuskalo pa pogle pa kupi nije puno 40 kn pa kasnije probaj prodat za vise

              Comment


              • #8
                Re: PS3

                ***** bie proda.. nisan ja takav.. da bie nekome.. šta mi znači 50 kuna jbt..

                fala na ifnu iden vidit

                daj udri mi ti koi link ako si naiša.. neće da mi izlista samo iz splitske.. neda mi se tražit po svin stranicama
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • #9
                  Re: PS3

                  Nisam mislio da ti prodas xD.
                  Evo ti link od igrica iz Splita ljudi kaj prodaju pa najdi nes kaj ti se svidja

                  http://www.njuskalo.hr/ps3-igre?f_count ... eap&page=2

                  Comment


                  • #10
                    Re: PS3

                    uopće nea za 50 kn ka šta si bia reka
                    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                    Comment


                    • #11
                      Re: PS3

                      prodajem PES 2010 za PS3.... za dogovor na PM !

                      Comment

                      Working...
                      X