Announcement

Collapse
No announcement yet.

Auto- Fm Transmiter ? ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auto- Fm Transmiter ? ?

    Planiram uzeti sebi FM Auto transmiter, sad neznam koji da uzmem, kod mene drug ima onaj obicni neki od 10 € , i kvaliteta zvuka nije bas zadovoljavajuca po meni, znam da je nemoguce imati kvalitetu zvuka poput Audio CD , al bar priblizno, zanima me dal vi koristite neki od transmitera u svojim autima, inace kod mene je fabricki Audio CD player u autu pa muka mi je vise mijenjat cd-ove,transmiter je ono sto mi treba...

    evo par fotki, planirao sam ovaj PRO4media uzeti duplo skuplji je od ostalih kod nas ovde u BiH na trzistu, pa sad neznam,...

    PRO4media
    http://static.pik.ba/galerija/2011-0...127-velika.jpg

    a ovo je standardni sto vidjam kod vecine..
    http://static.pik.ba/galerija/2010-1...146-velika.jpg

    ima ih jos dosta vrsta pa eto, neka preporuka mozda...
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

  • #2
    Re: Auto- Fm Transmiter ? ?

    nemoguce da niko u HR nema ga
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Auto- Fm Transmiter ? ?

      mi u HR imamo aute se radiom
      ili nemamo aute.
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #4
        Re: Auto- Fm Transmiter ? ?

        također imam neki shit i već je kablić otišao i prekida.. al ne znam ti preporučiti baš, uzeo sam taj jedini koji sam našao

        Comment


        • #5
          Re: Auto- Fm Transmiter ? ?

          Imam u autu jednoga.

          Meni je super zvuk.Zvučnici su tvornički od Opela.Samo poriktaš istu frenkvenciju na transmiteru i radiu(mora biti prazna nesmije biti ništa na njoj jer će krčiti) i ožeži

          Kupio sam neki za 120kn ,ali bolje ti je naruči preko ebaya neki ispadne ti 20-30kn a isti su ko ovi u Hrvatskoj

          Comment

          Working...
          X