Announcement

Collapse
No announcement yet.

League of Legends

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • League of Legends

    Ok, mozda sam fulao podforum, no nema veze.
    Da, znam da cete pricat bla bla, no igra li itko mozda ovu igru?
    Ako da, add me (Europski istok ofc.): CroProbleM...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

  • #2
    Re: League of Legends

    Igram ja,imam 900 wins,ali na american serveru

    Comment


    • #3
      Re: League of Legends

      Originally posted by Droglord View Post
      Igram ja,imam 900 wins,ali na american serveru
      Ja sam prvo bio na americkom pa se prebacio na euro. na oko 600winova + 100-200 na us...
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #4
        Re: League of Legends

        odlična igrica , ali na žalost nemam vremena igrat, odigro svega par partija , ali sviđa mi se

        Comment


        • #5
          Re: League of Legends

          Igrao jedno vrijeme.I nije mi baš "sjelo" možda jer mi nije imao tko pokazati određene cake i to.Ali sve u svemu nije loša igra

          Comment


          • #6
            Re: League of Legends

            europe west

            add: jukazy
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • #7
              Re: League of Legends

              Fck ja sam na american serveru,nije me volja pocet ispocetka na Europe
              Inace username je : sayolife

              Comment


              • #8
                Re: League of Legends

                Originally posted by juka View Post
                europe west

                add: jukazy
                zasto si mjenjao na west?
                Ja sam mislio no ipak sam zbog frendova ostao. Makar bi mi bolje bilo igrat s Francuzima i Njemcima nego Rusima i Ukrajincima...
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • #9
                  Re: League of Legends

                  rusi i ukrajinci su ništa,
                  CZ i PL su tu -.- ne može bit gore....

                  no na westu je HABLA ESPANOL! još dok sam wow igro pizdio sam na takve upite...
                  ne znaju na neg reć da ne znaju pričat eng.. strašno

                  Comment


                  • #10
                    Re: League of Legends

                    ma poljaci su mi jos oke, ali ovi skroz istocni, jaooo pa nedavno su struju otkrili, gdje su vec s gamingom poceli...
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #11
                      Re: League of Legends

                      iman na oba acc al san se totalno pribacio sa svojim frendovima na west iz razloga što gotovo nema leftova, vrijeđanja i surrendanja.. ekipa igra do kraja.. i timski sve.. a ne ono jedan kupe drugi špade
                      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                      Comment


                      • #12
                        Re: League of Legends

                        Uglavnom, tko nezna za igru a zanima ga ili ima viska slobodnog vremena neka proba.
                        Registracija prek ovog linka:
                        http://signup.leagueoflegends.com/?r...017ce916873417
                        Ako dodete do lvl5 registracijom preko ovog linka (a to je svega 10ak pobjeda), ja dobivam nesto (Hvala). Pa onda preko tog linka please.
                        Odmah da napomenem da je to izuzevsi MMOPRGove (igre tipa WoWa) najigranija igra na svijetu. I drugo da napomenem da ne oduzima puno vremena i ne stvara zombi-ovisnike. Znaci za razbibrigu.
                        Iako ima "djecju" grafiku, igra nije za djecu, vec je vecina igraca 16-25god, a osobno znam i ljude od 40 godina xD
                        Kada napravite account, dodajte me kao frenda (nick: CroProbleM) i pojasnit cu vam malo igru itd.
                        Takode frendly tip: kada prvi puta udete u igru izaberite da ste potpuni pocetnik, da biste dobivali automatski lakse protivnike.
                        Frendly tip 2: Kao regiju izaberiti "Nordic & East Europe" jer su tu Hrvati smjesteni. No preko ovog linka ce vas valjda automatski tamo smjestit.
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #13
                          Re: League of Legends

                          ma kakav league of legends, DOTA je jedina unique stvar i sve te kopije i imitacije su lose
                          Originally posted by Jurica
                          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                          Comment


                          • #14
                            Re: League of Legends

                            Originally posted by giusseppe7777 View Post
                            ma kakav league of legends, DOTA je jedina unique stvar i sve te kopije i imitacije su lose
                            Jbg DotA propada, LoL je dns vise nego duplo igraniji...
                            To je kao da kazes da je CoD1 orginal i svi kasniji CoDovi su glupi...
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • #15
                              Re: League of Legends

                              Originally posted by giusseppe7777 View Post
                              ma kakav league of legends, DOTA je jedina unique stvar i sve te kopije i imitacije su lose
                              Tačnije doTA je stvar koju je kreirao lik koj sad gura drugu franšizu i krlja se na sudu sa blizardom, jer su ga šutnuli bez naknade za autorska prava, sad nzm tačno dal on gura HoN ILI LoL. Dota je isprva trebala da bude besplatna i da bude potpuno nezavisna igra.

                              DR. Lonnie Lowery

                              Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                              Comment

                              Working...
                              X