Announcement

Collapse
No announcement yet.

problem sa grafičkom karticom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • problem sa grafičkom karticom

    pozdrav,imam na lapu graficku ati hd5470 te mi se događa da mi izbaci poruku display driver stopped responding and has recovered successfullly i cijeli laptop mi se zablokira i onda odblokira,da li netko zna u cemu je problem i sta moram napraviti?hvala

  • #2
    Re: problem sa grafom

    Za početak očisti hladnjak usisivačem ili nas neki drugi način. Možeš probati i instalirati novije drivere.
    Željezo mi je u krvi!

    Comment


    • #3
      Re: problem sa grafom

      jedino da probam ventilator ocistit pošto sam instalirao vec najnovije drivere i opet isti vrag :/

      Comment


      • #4
        Re: problem sa grafom

        isti problem ima odnia laptop u zastupnika za hp i on mi je instalira ponovno drivere problem djelomično rješen jer mi se još nekad javi ista poruka ali puno puno manje valjda nije instalira sve ne znam

        Comment


        • #5
          Re: problem sa grafom

          izgleda da cu i ja morat nesto poduzet,jer vidim da ovo ne djeluje bas,iako sam ponovno inst. drivere,opet ista stvar

          Comment


          • #6
            Re: problem sa grafom

            ventilator
            driveri
            ako ne upali nista
            format
            Originally posted by servantess
            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

            Comment


            • #7
              Re: problem sa grafičkom karticom

              Jel ko zna zašto mi se neće laptop spoji na wireless ,što učiniti dakle veza je prisutna vrti je ali neće da se spoji ,pa moran kabel uključivat.Ajmo pomoć hakeri ???
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #8
                Re: problem sa grafičkom karticom

                Jel' tvoj WiFi ili od susjeda?
                Jesi probao resetirati router?
                Jako tesko za dijagnosticirati ovako na daljinu.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • #9
                  Re: problem sa grafičkom karticom

                  Moj je router ,ma prova sam resetirat i sve ,ima ovih susjednih wirelesa ali to blokira stalno ,slaba je veza pa spajam svoj na kabel,tlaka ogromna...
                  Menky je napisao...
                  Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                  Comment


                  • #10
                    Re: problem sa grafičkom karticom

                    Stari, vjerojatno je do pregrijavanja grafe, smanji je malo, to je meni bilo kad san je overkloka, stavi na default ili jednostavno smanji.
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment

                    Working...
                    X