Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Day Before Disclosure - Dokumentarac o NLO zataškavanju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The Day Before Disclosure - Dokumentarac o NLO zataškavanju

    Izišao je novi dokumentarac iz područja NLO zataškavanja.
    Autor je dozvolio potpuno besplatno gledanje na ovoj stranici.

    http://www.thedaybeforedisclosure.com/

    Ja sam pogledao dosta toga iz ufologije. Ovo je solidan uradak, kompilacija.
    Jedina zamjerka je što nisu prikazani kritičari NLO fenomena.
    To bi dalo veću težinu.
    Ovakvim jednostranim prikazivanjem skeptici lako mogu naći kontraargumente iznesenim svjedocima i sadržajima.
    http://www.thedaybeforedisclosure.com/

    We here at New Paradigm Films are among the millions of people across the world who have a strong notion that humanity is on the verge of major change on both a social, biological and spiritual level. But we also recognize the need for widespread information on the key subjects of this transformation. Our goal is to produce films covering several of these subjects, and make them available for as many people as possible across the globe.
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: The Day Before Disclosure - Dokumentarac o NLO zataškavanju

    Zanimljivo.
    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

    Comment


    • #3
      Re: The Day Before Disclosure - Dokumentarac o NLO zataškavanju

      predobar dokumentarac...mislim da su neke stvari prilično jasne,samo ljudi imaju zatvorene oči,svaka čast onima koji su ovo snimili....mislim da se ovaj trenutak može poistovjetiti sa onim kada su ljudi ismijavali one koji su rekli da je zemlje okrugla a ne ravna ploča...ili kada su ismijavali one koji su rekli da veliki objekt ne može letjeti,a danas je sve to istina i svi sada ismijavamo one koji su govorili da je zemlja ravna ploča i da avion ne može letjeti...isto tako i sa UFO-ima,jednog dana ćemo se i mi smijati ljudima koji su na riječ alien okretali očima i smijali se...previše je tu dokaza,pilota,generala,snimaka,security kamera,svjedočanstava ljudi,zapisa,nekoliko stotina ljudi koji su sam vrh svijeta govore da alieni postoje,mnogi od njih priznaju da im se prijetilo smrću,i tek sada u starosti imaju hrabrosti govoriti o tome...od specijalista koji govore da neke slike i videozapisi nisu nikako mogli biti krivotvoreni,do znanstvenika koji imaju znanstvene dokaze materijala koji ne postoje na zemlji,dakle odakle su onda došli,do nekoliko tisuća ljudi koji su vidjeli objekte na nebu(nije moguće da svih njih 3-4 tisuća je ludo)...,do tragova oblika na zemlji,do objekata na radarima koje nitko na svijetu ne može objasniti,do čudnovatih svjetala kojem je prisustvovalo tisuće ljudi i nitko ne zna o čemu je riječ....da ne govorim samo o onom austronautu koji je na samrti priznao da svakog dana NASA uočava nepoznate objekte,ali ne smiju ništa reći...pa do toga da je treći svjetski rat skoro izbio zbog aliena jer rusi niti ameri nisu znali čije su to letjelice,mislim sve je to teško ignorirati...i kao što kaže onaj lik u videu and list goes on and goes on...mislim svakog dana sve više i više dokaza se pojavljuje,ljudi istupljuju da svjedoče o tome,o postojanju drugih bića...zbilja nakon ovog nagrađivanog dokumentarca treba pogledati istini u oči i malo se zamisliti,jer zbilja nakon toliko toga teško je okrenuti leđa i reći da oni ne postoje...to mogu samo maloumni umovi,tj. isti oni koji su ismijavali one koji su govorili da je zemlja okrugla i da avion ne može letjeti.

      Comment

      Working...
      X