Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vanzemaljci i zagrobni zivot

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vanzemaljci i zagrobni zivot

    Vjerujete li u zagrobni zivot i vanzemaljca.Ove dvije teme me jako zanimaju i uvijek volim o njima pricati.Ja vjerujem u obo dvoje to mi logika govori.Zanima me kakvo je vase misljenje oko ova dva zanimljiva pojma?

  • #2
    Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

    ajde ga znaj vise sta se danas moze sve vjerovat sta ne,moguce da postoje moguce i da nas nasi zajebaju,svida mi se onaj novi video sto je skoro snimano u londonu ili gdje vec,a rusi kazu da ce mo se za jedno 20 god srest snjima,budemo vidjeli.
    uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

    Comment


    • #3
      Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

      Dali vanzemaljci dizu tegove?
      Ako iko za nek odgovorio ozbiljno plz
      Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

      Comment


      • #4
        Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

        Originally posted by android
        Dali vanzemaljci dizu tegove?
        Ako iko za nek odgovorio ozbiljno plz
        Vanzemaljci, pa pazi, neki dizu gdje koliko hoće
        uvijek cu bit na masi...DZABA TI SVE!!!

        Comment


        • #5
          Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

          neznam jel piju proteine il njima nesto drugo sluzi za sintezu misica
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • #6
            Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

            Originally posted by Conanbarbarin
            Vjerujete li u zagrobni zivot i vanzemaljca.Ove dvije teme me jako zanimaju i uvijek volim o njima pricati.Ja vjerujem u obo dvoje to mi logika govori.Zanima me kakvo je vase misljenje oko ova dva zanimljiva pojma?
            kakva ti to logika govori da postoji zagrobni zivot?
            pusti ti u sta ti vjerujes ajde ti meni logicki objasni kakav je to zagrobni zivot, molin te

            Comment


            • #7
              Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

              to sam ja bas mislio pitati,po kojoj to logici postoji zagrobni zivot

              Comment


              • #8
                Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

                Pa nekako mi je nelogicno da nakon smrti sve prestaje.Ja ipak vjerujem da nas nesto ceka iza smrti nov zivot.Ne kazem da ce to bit raj i pakao ali nesto mora bit. A sto se tice vanzemaljaca nemoguce je da smo sami u svemiru pored toliko milijuna galaksija.

                Comment


                • #9
                  Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

                  Originally posted by Conanbarbarin
                  Vjerujete li u zagrobni zivot i vanzemaljca.Ove dvije teme me jako zanimaju i uvijek volim o njima pricati.Ja vjerujem u obo dvoje to mi logika govori.Zanima me kakvo je vase misljenje oko ova dva zanimljiva pojma?
                  Prvo treba vjerovati u vanzemaljce, tek onda u zagrobni život vanzemaljaca.

                  Ako imaju zagrobni život onda imaju i religiju, kulturu... Koju? To se i ja pitam.

                  Ovo čak ne spada u teorije zavjere već u cafe bar, ali ostavit ću ovdje.
                  The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

                    Originally posted by dizajner
                    Originally posted by Conanbarbarin
                    Vjerujete li u zagrobni zivot i vanzemaljca.Ove dvije teme me jako zanimaju i uvijek volim o njima pricati.Ja vjerujem u obo dvoje to mi logika govori.Zanima me kakvo je vase misljenje oko ova dva zanimljiva pojma?
                    Prvo treba vjerovati u vanzemaljce, tek onda u zagrobni život vanzemaljaca.

                    Ako imaju zagrobni život onda imaju i religiju, kulturu... Koju? To se i ja pitam.

                    Ovo čak ne spada u teorije zavjere već u cafe bar, ali ću ostavit ću ovdje.
                    Misilo sam na zagrobni zivot ljudi

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

                      Originally posted by Conanbarbarin
                      Pa nekako mi je nelogicno da nakon smrti sve prestaje.Ja ipak vjerujem da nas nesto ceka iza smrti nov zivot.Ne kazem da ce to bit raj i pakao ali nesto mora bit. A sto se tice vanzemaljaca nemoguce je da smo sami u svemiru pored toliko milijuna galaksija.
                      nije ti nelogicno nego si se usra
                      a za vanzemaljce se slazen

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

                        Ja nevirujen ništa dok ne vidim na svoje oči Za mene je Zemlja još ravna ploča dok je ne vidim iz svemira.
                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

                          S religijskog stajalista katolicke crkve postoje i zagrobni zivot i vanzemaljci. Ukoliko niste znali, prije par godina je papa Benedikt XVI. priznao postojanje vanzemaljaca, vjerojatno kako bi se crkva ogradila u slucaju javnoga kontakta nasega svijeta sa "vanzemaljskim". Dok je zagrobni zivot vecini "logicki nedokaziv", u vanzemaljce pretpostavljam da svi sa funkcionirajucim mozgom - vjerujemo. Znamo da je svemir neopisivo velik, širi se i posjeduje bezbroj galaksija. Sunce nije jedno, dapace ima ih nebrojeno, oko svakoga odreden proj planeta. Pa kolike su onda sanse da se na jos kojem planetu razvio inteligentan zivot? Negdje izmedu 100% i 100%. Dakle, o tome nema govora, naravno da postoje, no pitanje je "posjecuju li nas", tj. jesu li sve price o NLOima i sl. istinite? Ja osobno mislim da jesu, te da su odredene price o susretima sa vanzemaljskim zivotom istinite. No o tome mogu knjigu napisat, tako da cu ovdje stati.
                          Sto se tice zagrobnoga zivota, vjerujem da je covijek napravljen od Tijela i duše (duh je drugo, da ne brkate). Dok je tijelo prolazno, duša je vezana za njega, no ona je gotovo pa nematerijalna i kao takva se pretvara. Tako da mislim da duša kao takva putuje. To govore sve religije, neke kazu da se reinkanira dok druge govore o zagrobnome zivotu, tj. putovanju duse poslije smrti. Neznam u sta od toga vjerujem. Moja religija me uci o kaznavanju i oslobodenju dusa (katolicka crkva - pakao i raj). Takode znam par primjera o odvajanju duše u meni bliskih osoba. Tocnije, baka mi svjedoci (nema 90godina i nije senilna, dapace visoko je skolovana itd. nije seoska prica) da je kao djevojcica i drugi puta sa oko 27-28 godina pala u klinicku smrt, doktori nisu znali uzrok i da je tada iz pticje perspektive vidjela sebe i ljude oko sebe. Nemogu joj nevjerojati, pogotovo kada sam procitao o slicnim iskustvima na vise mjesta.
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • #14
                            Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

                            Ja se isto slazem da vanzemaljci postoje negdje u svemiru ali da nas spiuniraju i posjecuju to je cista glupost.jer da bi dosli do nas moraju se kretat brzinom 50 puta veco brzinom nego sta je brzina svetlosti (otprilike sam rekao za brzinu) jer planet koje smo mi otkrli preko teleskopa udaljeni su na napr. 60 tisuca svjetlosnih godina. Svemir je mlad zemlja je mlad planet tako da tesko da je neko vec toliko napredan u svemiru.
                            Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Vanzemaljci i zagrobni zivot

                              Svemir je mlad?
                              ne repam o politici možda bi trebo,
                              politika je mala ljadro još je nisam jebo

                              Comment

                              Working...
                              X