Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transformacija svijesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Transformacija svijesti

    Transformacija svijesti
    Last edited by giusseppe7777; 25-11-17, 16:46.
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

  • #2
    Re: SAD & Iluminati

    Eh, koliko sam samo knjiga o tome pročitao.
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • #3
      Transformacija svijesti
      Last edited by giusseppe7777; 25-11-17, 16:46.
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • #4
        Re: SAD & Iluminati

        Đuze, samo ti šalji! Danas je pohvalno biti freak Evo, ja ti se pridružujem. Vidim da te misli vode na pravi put.
        Odličan sajt - evo jedan citat, koji mi se posebno dopao, hehehhee...

        Prvi korak je ono šta sada i ovdje možete promijeniti: Postati vegetarijanac ili vegan je najbolja stvar koju možete odmah uraditi. Mislimo da je hrana skupa? jeste, a zašto? Jedan od razloga za to je sto ljudi jedu meso, cijena mesa se umjetno drži visokom na uštrb druge ne mesne hrane koja se naplačuje skuplje. Prosta racunica kaze da bi svinja izgradila jedan kilogram svoje mase, ona mora pojesti između 8-16 kilograma biljne hrane, to je hrana koju su ljudi mogli jesti. Da ne spominjemo da se oko tih zivotinja mnogo mora raditi, te ljude koji tu rade takodje platiti, utrositi ogromne kolicine ciste vode u tom procesu, potrositi veliku kolicinu goriva … Financijski katastrofalno za ljude je da jedu meso, drugo: Zdravstveno : 95 posto bolesti nastaju upravo zbog ishrane mesom i ishrane kuhanom hranom. Zamjena za meso je… stani malo, meso je ne potrebno, za meso ne treba zamjena, jednostavno ga ne treba jesti.(tacka) Moralno: pa sta reci, zivotinje su ziva, osjecajna bica, samo monstrumi mogu muciti druga ziva bica, to nema opravdanja niti potrebu, to je to sto se tice moralne strane. Izvini sto govorim iskreno, da vase djete uzme kamen i pred vama razbija glave macicima da li biste to odobravali ? smeskali se tome? pa u vasim parizerima su razbijene glave a vi se smjeskate dok hranite bebe njima… to nije u redu, nije potrebno, nije dobro.
        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
        mind, it doesn’t matter.”

        Comment


        • #5
          Re: SAD & Iluminati

          Odlično da nas i tu ima koji smo onako, realni.
          "Your body is your biggest artwork."

          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

          Comment


          • #6
            Re: SAD & Iluminati

            citao sam davno vec jedan odlican clanak o teoriji zavjere u vezi titanika u stilu da je namjerno potpoljen itd itd sve zbg novcanog profita vezanog uz nacionalnu banku u americi

            Comment


            • #7
              Transformacija svijesti
              Last edited by giusseppe7777; 25-11-17, 16:46.
              Originally posted by Jurica
              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

              Comment


              • #8
                Re: SAD & Iluminati

                tema ko dušu dala za moju znatiželju

                uglavnom, još sam prije nešto guglo po netu o ovome, gledo sam zeitgeist itd... bio sam fasciniran kolko je zapravo tog illuminati utjecaja u glazbenoj industriji; i u samom društvu/svijetu općenito. pa me zanima neka dobra literatura na temu ovoga koja bi se dala pročitat... giuseppe i marko jel mi imate nešt za preporučit da naiđem u knjižnicu?

                također, tu stavljajte sve dobre linkove na temu ovoga. bookmarkat ću ih sve i čim vremena uhvatim bacam se na to, poslužit će ko dobra e-literatura - čisto da se ufuram u sve to i da ne budem dio zatupljene mase
                Originally posted by darios
                Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                __________________________________________________

                there is no progress without struggle!

                Comment


                • #9
                  Re: SAD & Iluminati

                  Zadnja knjiga koju sam pročitao je "Masoni u Jugoslaviji". Imaš i puno toga o Titu, domovinskom ratu koji je također samo bio šablona za ratno profiterstvo i koji je bio i više nego samo odavno planiran, a i svi znamo da je svoje prste u cijelo priči imala i Amerika, a šta misliš zašto?

                  Neznam kako kod tebe, ali kod mene ima odjel u knjižnici samo sa tim temama, kao što su "Tajna društva", "Nlo-i".. Evo ovdje ima dosta knjiga koje sam procitao: http://www.amazon.com/BEST-BOOKS-EXP...R3NKGIKFGMO6SG

                  Pošto sam išao u građevinsku izdvojio bi i "Enciklopedija masonske arhitekture".

                  Što se NLO-a tiče, lektira je sve od Erich von Danikena, izdvojio bih "Chariot of the Gods" i pokojni Arthur C. Clarke.

                  Zadnji dokumentarac koji sam pogledao, predobar:

                  I preporučio bih ti sve epizode od "Ancient aliensa" od History Channela.
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • #10
                    Transformacija svijesti
                    Last edited by giusseppe7777; 25-11-17, 16:46.
                    Originally posted by Jurica
                    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                    Comment


                    • #11
                      Re: SAD & Iluminati

                      @ marko: sumnjam da kod mene ima takvo odijeljenje pošto sam u malenom gradiću pa je sa samim time i broj knjiga u knjižnici ograničen... ali dat će se nać nešto! probat ću pogledat za 'masoni u jugoslaviji' pa će mi vjerovatno ona teta tamo znat preporučit još nešt na tu temu.
                      što se tiče povezanosti amerikanaca s domovinskim ratom - bez razmišljanja, mozganja i guglanja ću ti reć da nemam pojma u vezi ičeg na tu temu. pa izvoli, zanima me baš tvoj odgovori, slušam
                      za 'ancient aliens' - sudeći po imenu to je nešto što u glavnini priča o malim zelenima, il se varam?

                      @ giuseppe: the arrivals se skida. to ću definitivno sve odgledat! sajt ću također proučit, vidim da ima bliskosti s dokumentarcem s yt-a kojeg je marko gore dao.

                      hvala vam obojici!
                      Originally posted by darios
                      Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                      __________________________________________________

                      there is no progress without struggle!

                      Comment


                      • #12
                        Re: SAD & Iluminati

                        Originally posted by Songoku View Post
                        citao sam davno vec jedan odlican clanak o teoriji zavjere u vezi titanika u stilu da je namjerno potpoljen itd itd sve zbg novcanog profita vezanog uz nacionalnu banku u americi
                        http://www.fx-files.com/x-files/teor...ren-zloin.html
                        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Transformacija svijesti

                          Da doprinesem, mislim da sam već stavio ovaj link, ali od viška glava ne boli.

                          http://www.ivantic.net/
                          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                          Comment


                          • #14
                            Re: Transformacija svijesti

                            Originally posted by dizajner View Post
                            Da doprinesem, mislim da sam već stavio ovaj link, ali od viška glava ne boli.

                            http://www.ivantic.net/
                            taman sam ja mislio staviti ovaj link... preporučio bi sa te stranice da pogledate david icke i zavjere točnije njegov interviju u emisiji na rubu znanosti. ako itko zna odakle se imaju za skinuti te sve emisije na rubu znanosti molio bi za link.
                            evo njegov blog:
                            http://blog.vecernji.hr/misak/2010/0...piranje-mozga/

                            Comment

                            Working...
                            X