Announcement

Collapse
No announcement yet.

Topcina... fake slike

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Topcina...

    Originally posted by IgyBoy
    Originally posted by tomyBB
    ipak sam u pravu xD a ne kuzim kak niste odma skuzili?
    Ne obracas odmah paznju na takve stvari.Pogotovo kad covjek posta ovakve slike.
    Uz to, vecina je najvjerovatnije prezauzeta svojim poslom,pa se ljudima ne da provjeravati izjave likova po forumima....
    Ali eto,svaka cast na oku sokolovom...
    meni je bija sumljiv zbog trbušnih mišića ali me bolila briga neću razbijat glavu oko nekoga ko voli malo pažnje privuć da bi mu narasta ego
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

    Comment


    • #62
      Re: Topcina...

      hahahh prelose
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • #63
        Re: Topcina...

        ovdje ima starih slika i novih....ove zadnje slike su stare...one prve su nove....kad sam smrsao 10 kg....
        znaci uopste mi nije bitno nikome se dokazivati...nisam ni dosao ovdje da bi se nekome dokazivao....pa da stavljam tudje slike....nadjite na netu kucajte na googleu...pa pogledajte jesam li stavljao necije slike....to je cista glupost al aj.....ne znam vas uopste koji mi je razlog da se dokazujem ja nekome....*****luk neki da sprovodim

        Comment


        • #64
          Re: Topcina...

          Ok,ovako...ove zadnje slike su sve slikane 2007.godine.(neke u studenom,neke u svibnju,a neke u srpnju). Ako sada imas 19 godina,znaci da si ovo ti sa 16god.?


          Drugo,jel' mozes napisati ime i prezime(ako ne ovdje,posalji PM),jer u Igokei ne igra nitko sa 19god,niti slican tebi,a da je iz BL. Nadam se da ces nas razuvjeriti,ali sve ovo sto si napisao je za sada jako klimavo...
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • #65
            Re: Topcina...

            steta
            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

            http://www.staying-fit.net/

            Comment


            • #66
              Re: Topcina...

              brate ja kad bi napisao ko sam, vjerovatno bi odma znao ko sam....ali necu napisati....i da kazem da sam takav bio kad sam koristio preparate....sad nista ne koristim....jer su nas u klubu sami kljukali svime i svacim......a u igokei je bilo dosta igraca mladjih....dok nisu dosle camuge.....a to sto sam napisao da zivim u bl....i to ne mora znaciti da sam iz bl....mozda sam dosao iz neke druge drzave.....u ostalom nemam sta objasnjavati.....ako ocete vjerujte ako necete ne morate....u ostalom....

              Comment


              • #67
                Re: Topcina...

                pa brate bez obzira dal je neko u BB-vodama, svaki ozbiljniji sportista treba da uzima suplemente..nije to nista specijalno
                "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                http://www.staying-fit.net/

                Comment


                • #68
                  Re: Topcina...

                  Možda je mislio na "suplemente".
                  Originally posted by HeadacheR
                  Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                  Comment


                  • #69
                    Re: Topcina...

                    znam, normalno da mora se koristiti ako se misli nesto profesionalno.....ali samo je dovoljno da kazem da su neke igrace i steroidima tukli u igokei.....

                    Comment


                    • #70
                      Re: Topcina...

                      znaći tebe su tukli sa steroidima od 16 god?
                      ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                      Comment


                      • #71
                        Re: Topcina...

                        sa visinom od 197 i 93 kile se onako nemoze izgledati... ja sam visok 205 pa sam morao na masi nabit 126 kila da lici na nesto..
                        Masa je mama a definicija je baba!

                        Comment


                        • #72
                          Re: Topcina...

                          pa sto vecu definiciju imas izgledas vece....

                          Comment


                          • #73
                            Re: Topcina...

                            daj ajde nije ovdje niko ogranicen da povjeruje na bilo sta sto kazes...

                            Comment


                            • #74
                              Re: Topcina...

                              niko vas i ne tjera da povjerujete....vjerujte ako ocete...ako necete opet dobro.....

                              Comment


                              • #75
                                Re: Topcina...

                                normalno da necemo kad nije istina
                                Masa je mama a definicija je baba!

                                Comment

                                Working...
                                X