Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zubar: cim stavi nesto u usta meni se povraca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zubar: cim stavi nesto u usta meni se povraca

    Ljudi imam jedan problem: moram otići zubaru a pomalo me strah...

    Alii razlog tome je malo neobičan - nije meni problem to što će me bolit dok bude brusio zub (to ja lako otrpim) ili što se bojim njega kao osobe nego to što čim mi stavi nešta u usta (a posebno ako to dodiruje jezik) meni se povraća, ustvari i čim otvorim usta malo jače povraća mi se. Ista stvar je i kod doktora kad mi pregledava grlo, čim mi stavi onu pipalicu na jezik da može vidit grlo meni se krene povraćat i ako to brzo ne izvadi... opaaa

    E sad... taj je problem vjerojatno psihološke prirode pa me zanima da li je netko bio u sličnoj situaciji i kako je to rješio?

  • #2
    Re: Zubar

    ovo je sportski tj. bilderski forum a ne medicinski,koga boli kita za zubara al ak te baš to smeta nađi si ordinaciju sa zgodnom zubarkom s dubokim dekolteom samo nemoj previše slinit da ona sisaljka u zubima ti ne rikne
    Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

    Comment


    • #3
      Re: Zubar

      ja imam slican problem, imam strah od zubara odnosno fobiju jos od ranog djetinjstva koji jos uvjek ne uspjevam prijec ! Zadnji put sam popravljao zub sa nekih 13-14 god, srecom imam dosta dobre zube ko moj stari tako da su mi zubi u dosta dobrom stanju ! Konkretno ja se uzasavam jedino brusilice, sve ostalo mi je ok ! Jel neko probo injekcije za umrtvljivanje zivca i ako je kakva su iskustva ?

      Comment


      • #4
        Re: Zubar

        Pojma nemam, nikad mi nije injekcija trebala, to što boli otrpim nekako ali mi se želudac diže čim imam nešt u labrtama... katastrofa

        Comment


        • #5
          Re: Zubar

          Originally posted by Megabyte
          Pojma nemam, nikad mi nije injekcija trebala, to što boli otrpim nekako ali mi se želudac diže čim imam nešt u labrtama... katastrofa
          ja sam iso prije dvije godine otprilike na vadjenje zuba...

          to nije normalno covjece, zenska uzela klijesta i stisnula zub i pocela vuc na sve moguce strane...

          al dobio sam tu injekciju i mogu ti rec da skoro nista nisam osjetio...
          Um nas ograničava. Dok god tvoj um može predvidjeti činjenicu da nešto možeš napraviti, ti to možeš, samo ako u to vjeruješ 100%.

          Comment


          • #6
            Re: Zubar

            Originally posted by breezer20
            Jel neko probo injekcije za umrtvljivanje zivca i ako je kakva su iskustva ?
            injekcije su strava, ja svaki put kad idem zatrazim da mi ju stavi....
            LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

            Comment


            • #7
              Re: Zubar

              mrzim ic u zubara ali sto se mora mora se...stisi se malo i nemoj mislit na to!
              Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

              Comment


              • #8
                Re: Zubar

                popij 4 belupo lumidol pilule i nema vise straha,bit ces hi

                Comment


                • #9
                  Re: Zubar

                  i jesi na kraju isa u zubara????
                  Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zubar

                    Di je megabyte??? Prijatelju jesi preživio
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Zubar

                      Originally posted by igor
                      Di je megabyte??? Prijatelju jesi preživio

                      hehehe !

                      Comment


                      • #12
                        Re: Zubar

                        dečki da malo oživim temu... jučer sam kao PWM popio 0,5l vode i 3 jušne žlice dextroze + 5 bjelanjka... i nakon toga me počeo boliti zub... i danas cijeli dan me boli... jel moguće da je to od slatke vode odnosno dextroze ili je ipak uobičajen razlog... da napomenem bio sam kod zubara pred tjedan dana i nešto je brusio kamenac, ali do sad me nikad nije bolio zub... ima li ko sličnih iskustava?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Zubar

                          Jao, vidi teme Kod zubara sam vadio 10 mlijecnih i 1 stalni, imam prelijene zube.. Ja neam strah od zubara, ali imam od inekcija xD Znao sam dobiti po 4 inekcije u zub i 2-3 u zubno meso, i opet me bolilo kad bi mi vadila zub -.-"

                          Comment

                          Working...
                          X