Announcement

Collapse
No announcement yet.

Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

    Prosli tjedan sam pauzirao - bio u Rijeci, ucio za fax, dao jedan ispit, jedan pao (zadnji). Dosao doma, posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu. Možda doma počnem nešto, ali sumnjam.
    Ako ništa drugo - u Rijeci sam se pošteno napio nakon 5 mjeseci (ako izuzmeno izlazak s 5 pivkana tamo u 11-om) sa starim frendom i čini se da ću se resocijalizirati, odnosno, pomiriti sa starom ekipom.
    Bicikl - već mi je pun ***** svega. Samo ću reći to da sam u 5 razredu osnovne odvozio 80 km u danu na mtb-u, a sada se već 3 godine natežem oko kupnje najobičnijeg bicikla. Zadnje 3 godine - nit mora, nit novogodišnjih fešta a skijanja u životu nisam vidio, za razliku od moje sestre koja 2 godine siše novce staraca po Zagrebu i lumpuje sad po Beogradu, sad po Velebitu i inozemstvu, umjesto da završi faks. Zbog nje su starci i bili nadrkani (jer 2 godine nije dala ništa), a i ja sam bio nadrkan jer sam nakon 10 sati gladovanja došao na ručak koji se sastojao od pohanog kruha.
    Eto tako - za tjedan dana ponovo polažem ispit pa se nadam da ću barem to riješit.
    Pozdrav.

  • #2
    Re: Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

    je zvuči teško!
    probaj sam zaradit lovu!
    osamostalit se od staraca?!
    ja se stalno svađala sa starom
    i izbacila me iz kuće par puta
    rekla mi da ne da lovu za faks
    al gle
    afekti prođu
    ljudi se smire
    dobit ćeš lovu kad se stvar slegne
    ili nađi posao uz faks i budi svoj
    neki par time job
    joj pa ne daj se
    čekaj da afekt prođe
    isplači se i izviči na jastuk
    tak ja
    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

    Comment


    • #3
      Re: Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

      e moja Lily - imam stipendiju i mislim da cu je izgubiti ako se zaposlim - trebam prouciti jos ugovor. Inace, sad je snijeg i na birou nema nicega - barem mi tako frendovi kazu. Dok snijeg okopni, vjerujem da cu rijesiti ispit, pa i dati Zavrsni rad. Samo, dodjela onih diploma, sto vec (za bakalaureata) ne znam kad ce biti, tako da do tad ne mogu traziti posao kao bakalaureat - barem tako mislim.
      A posao uz faks - e vidis - za razliku od moje sestre koja je ostala u Zg-u zbog decka i zajebancije, ja sam doma i ucim - a tu se ne mogu zaposliti preko studentskog centra, jer ga nema. Mal grad i nema niti jednog fakulteta ovdje. Ucim kako ucim - nije da mi ide ne znam kako, ali barem nesto radim. Ona nista. Jednostavno ne možeš nadrkanim starcima dokazat da ćeš ispit dati idući rok, za 2 tjedna i da NEĆEŠ pasti godinu zbog toga. Imam do 9 mjeseca dati taj jedan ispit - koji je istina bog, zajeban - (tvorba riječi hrvatskog standardnog jezika (+ nešto malo akcentuacije) - ako ti to nešto znači) i zavrsni rad. A oni - "uništit ćeš faks ko i ----- (sestra)"...
      Sad kad su me razjebali sad cu biti skoncentriran na učenje - ću da...

      Usput - si ti admin?

      Comment


      • #4
        Re: Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

        Originally posted by Instinct
        Možda doma počnem nešto, ali sumnjam.
        kod kuće možeš vježbat BB isto
        prema logici
        program kelly (osnove slaganja programa treniranja – prilagoditi kućnim uvjetima treniranja)
        viewtopic.php?f=45&t=2573
        vježbe ovdje izvadiš
        Osnovni popis vježbi
        http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... yclopedia/
        http://www.building-body.com/cjelokupan ... jezbi.html
        ima hrpu vježbi po principu rada s tijelom tj. Body-weight
        i ovdje izvuci šta ti treba
        Bodybuilding - Trening kod kuće – Osnove!
        http://building-body.com/forum/viewtopi ... =16&t=3663
        i
        BB prehrana za vegetarijance
        http://building-body.com/forum/viewtopi ... =35&t=3760

        PS
        smiješno mi to za admina što me pitaš
        al znam zašto pitaš
        zato što sam poklopac na tvojim postovima
        e pa neki ljudi su mi zanimljivi pa im idem u postove
        ti si vegetarijanac i još te muči nesanica i potpisi usera
        i to mi je fora
        a i neke teme su mi zanimljive
        da, želim bit adminica al tek za godinu dana kad se nabildam i naučim još puno
        tek sam nova ovdje
        "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

        Comment


        • #5
          Re: Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

          Ma ja bi odmah tebe za adminicu nasu!
          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

          Comment


          • #6
            Re: Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

            pa pretjeruješ pobogu
            vidiš da sam tek zakoračila u BB osnove
            a di je tek znanje
            trebat će vremena
            samo sam se zaljubila u BB pa sam u transu
            nadam se da će zaljubljenost potrajat!
            @Tomi
            "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

            Comment


            • #7
              Re: Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

              Originally posted by JoggericaLily
              ti si vegetarijanac i još te muči nesanica i potpisi usera
              i to mi je fora
              bio sam olaktovegetarijanac 3 godine - više nisam. Sir za doručak, ručak, večeru + masu drugih problema. Al nećemo sad o tome.
              Muči mene dosta toga

              Inače, ovaj trening kod kuće - imam 2 bučice od 3 kg i 2 od 5 kg (koje su loše). S tim mogu jedino bildat prste i... pa znaš već što još
              A mogu - više vrsta sklekova, trbušnjake, stiskat gumu za grip i dipseve za triceps. Zgibove ne mogu jer nemam šipke. I to je to. Bez čučnjeva i HIIT-a, sve je to jadno.
              E da- otkako sam prestao trenirat, spavam ko beba :P

              Comment


              • #8
                Re: Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

                Instinct bogati šta bi ti?? (izvini ak sam neuljudan :P ) ali ak ti starci neće financirat onda neće i gotovo nema se tu šta pričat više, ak si sam zaradiš novce sam ćeš ih i trošiti, nemoj tražiti razloge problema u sestri ili starcima, nije samo tebi teško, ja radim više poslova, također idem na faks, kojeg plaćam i nemam stipendiju, i opet nekak uspijem sve pokrpat više manje, u zadnje vrijeme mi je prehrana mal oslabila ali eto di ima volje ima i načina
                btw sa treningom kod kuće(osim ako nemaš teretanu) nemožeš ni približno postići kao sa treningom u teretani
                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                Comment


                • #9
                  Re: Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

                  Ni blizu neuljudnosti.
                  Imaš pravo.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

                    vraćam se u igru.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Posvadjao se sa starcima i time si zapecatio teretanu

                      meštre samo guraj faks,nemoj se zamarat sa starcima ne misle loše sigurno a osjećaj kad završiš će biti *****o dobar...za teretanu uvijek ima vremena,skijanje,more....***** ga naići će i to

                      Comment

                      Working...
                      X