Announcement

Collapse
No announcement yet.

Neki životni trenuci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neki životni trenuci

    What is that?
    Constantin Pilavios

    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

  • #2
    Re: Neki životni trenuci

    Constantin Pilavios
    Small pleasures

    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

    Comment


    • #3
      Re: Neki životni trenuci

      Jako lijepo..
      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • #4
        Re: Neki životni trenuci

        dirljivo...
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • #5
          Re: Neki životni trenuci

          Originally posted by Šimun
          dirljivo...
          Šimune pa sad si me iznenadio. Pa ti si osjećajan dečko. Počinješ mi se sviđati. :romance-lovebluered:

          Comment


          • #6
            Re: Neki životni trenuci

            pa nikad nisam reko da nisam, druga je stvar kaj ne pokazujem...
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • #7
              Re: Neki životni trenuci

              Ti si sad moja simpatija. I volit ću te i slušati. I neću te više zezati. Jer mi se to sviđa što si takav.

              Comment


              • #8
                Re: Neki životni trenuci

                Ovo je samo podsjetnik koliko stvari ljudi ne vide oko sebe.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #9
                  Re: Neki životni trenuci

                  ima ko maramicu ?
                  Mind over muscle.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Neki životni trenuci

                    Originally posted by Svarcika
                    ima ko maramicu ?
                    Tebi je to sprdnja, jel?

                    Moja stara je bolesna ima sjorgenov sindrom (autoimuna bolest) i od svih bolova nema više pažnju i pamćenje kao mi mladi i zdravi. Isto tako me pitala sto puta jednu stvar i ja sam popizdio (to se stalno događa). Prvi filmić me lijepo osvjestio koliko sam sebičan i nestrpljiv. Ali da ne bi krivo shavtili ponatu, ne treba se samo lijepo ponašati prema bolesnim nego jedni prema drugima. Naravno ljudi griješe i ne možemo biti sveci, ali barem se truditi biti bolji i biti svjesni svojih postupaka (dobrih ili loših)
                    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                    Comment


                    • #11
                      Re: Neki životni trenuci

                      Originally posted by dizajner
                      Originally posted by Svarcika
                      ima ko maramicu ?
                      Tebi je to sprdnja, jel?

                      Moja stara je bolesna ima sjorgenov sindrom (autoimuna bolest) i od svih bolova nema više pažnju i pamćenje kao mi mladi i zdravi. Isto tako me pitala sto puta jednu stvar i ja sam popizdio (to se stalno događa). Prvi filmić me lijepo osvjestio koliko sam sebičan i nestrpljiv. Ali da ne bi krivo shavtili ponatu, ne treba se samo lijepo ponašati prema bolesnim nego jedni prema drugima. Naravno ljudi griješe i ne možemo biti sveci, ali barem se truditi biti bolji i biti svjesni svojih postupaka (dobrih ili loših)

                      naravno da mi nije sprdnja...... jednostavno sam se na saljiv nacin izrazio nimalo pritom ne omalovazavajuci ova dva filimica i slicno..... malo si prenaglio
                      Mind over muscle.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Neki životni trenuci

                        Čini mi se da malo admin brije na neke privatne stvari. Nije to problem, već gubi kompas i lagano gubi sponu sa profesionalizmom i multiperspektivom. Malo previše gleda sve iz svog kuta.

                        Šta ak je i meni to sprdnja.

                        PA nije ovo treći rajh da svi moramo hvalospjevno hvaliti sve što se posta.

                        Da budem jasniji. Meni su ovi filmiči fenomenalni, no čemu brecanje.
                        http://therealnews.com

                        Comment


                        • #13
                          Re: Neki životni trenuci

                          Thinking of nothing........... neprocjenjivo
                          Zene meni kazu Rambo ti si Car

                          Comment


                          • #14
                            Re: Neki životni trenuci

                            filmići su zakon, svaka čast liku što je napravio

                            Comment


                            • #15
                              Re: Neki životni trenuci

                              fantastičan režiser s duhom i umom
                              napravio je i interaktivni film gdje sam određuješ smjer fabule
                              "Love at first site"
                              Constantin Pilavios
                              ima 26g, živi u Ateni
                              "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                              Comment

                              Working...
                              X